تجمع سهام در امید به محرک مقابله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده افزایش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران کشف برخی از ریسک پذیری با کنگره به دنبال نزدیک به یک بی سابقه هزینه های لایحه برای سرپا نگه داشتن افتادن اقتصاد است. دلار متوقف 10 روز رالی.

S&P 500 در بازگشت از پایین ترین سطح از سال 2016 آماده به درجه سوم شنبه چرخش پس از شروع این هفته با یک تار و مار. میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت تا آنجا که 9.9 ٪ برای اولین بار از سال 2008 است.

قانونگذاران در حال مذاکره نهایی چسباندن نقطه در حدود 2 تریلیون دلار محرک لایحه برای کمک به اقتصاد آمریکا از طریق coronavirus همه گیر و مجلس نانسی پلوسی گفت که او امیدوار معامله رسیده باشد می تواند امروز.


“سهام ایالات متحده در پاسخ به امکان این عظیم الجثه مالی بسته محرک و برخی از اطمینان در مورد وضعیت سیاسی” استفان دوور از سهام در فرانکلین تمپلتون گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

شاخص Stoxx Europe 600 نیز رسید led توسط مراقبت های بهداشتی و صنعتی شرکت حتی به عنوان داده ها شروع به نشان دادن میزان خسارت اقتصادی به این منطقه از coronavirus بیماری همه گیر. معیار در سراسر آسیا پرید با کره شاخص افزایش تقریبا 9 درصد و پس از آن دولت اعلام کرد که اقدامات برای ایجاد ثبات در بازار.

دلار کاهش یافت برابر توسعه یافته و در حال ظهور ارز یکسان در یک آزمایشی نشانه ای از کاهش تنش پس از کاهش ارزش دلار شدیدترین قدردانی از بحران مالی جهانی و طولانی ترین رگه برنده از سال 2012. اروپا اوراق قرضه دنبال خزانه پایین تر است.

حدود 26 هزار میلیارد تبخیر شده از بازارهای سهام از اواسط ماه فوریه و سرمایه گذاران گذاشته شده اند الک خرابه و وزن شانس از یک مدت دوباره بجای اول برگشتن. از یک طرف وال استریت شروع به استدلال می کنند که liquidations در حال نزدیک شدن به یک پایان واقعی پول سرمایه گذاران مانند صندوق های بازنشستگی آماده به گام و با وجود نشانه هایی از بهبود در برخی از مناطق است که سخت ترین ضربه ویروس. از سوی دیگر تعدادی از عفونت در سطح جهان همچنان برای سرعت بخشیدن و بسیاری از بزرگترین اقتصادهای در حال آسیاب را متوقف کند.

روز سه شنبه به دست آوردن در خطر دارایی های به شرح زیر حرکت بی سابقه ای توسط فدرال رزرو به backstop بزرگ عصری سیستم مالی. هنوز کلید ابزار اندازه گیری از ایالات متحده آمریکا تولید و خدمات در ماه مارس کاهش یافت و بیشتر ثبت شده نشان می دهد عمیق تلفات این بیماری همه گیر در حال حاضر گرفته شده است.

“تمایلات بهبود یافته است اما به آن را یک نقطه عطف است بیش از حد قوی یک کلمه در حال حاضر گفت:” جیمز مک کورمیک جهانی سر میز استراتژی در NatWest بازار. “این بیشتر از یک یدک کش-از-جنگ. سیاست های ضد تانک است که در جای خودش خواهد بود مبارزه بسیار ضعیف داده و هنوز هم روند نگران کننده در Covid-19 داده است. ما بیشتر خنثی ریسک دارایی های در حال حاضر است.”

در جای دیگر در حال ظهور بازار سهام شروع به پریدن کرد در کنار پول خود را. طلا تمدید اخیر یک موج اخیر و صنعتی فلزات بسیج.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>