سهام نزول با خاموش شدن ناگهانی پخش; روغن می افتد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده کاهش یافته است, اوراق افزایش یافت و نفت کاهش یافت و در میان وخیم هشدار در مورد اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر و به عنوان دولت شدت تلاش برای نگه داشتن مردم در خانه.

شرکت های مصرف کننده منجر S&P 500 پایین تر به عنوان اتحادیه اروپا گفت: رکود اقتصادی در این سال ممکن است به عنوان بد 2009 و گلدمن ساکس هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده ممکن است کوچک از 24 درصد به صورت سالانه در سه ماهه دوم. نفت کاهش یافت به عنوان دولت ها در سراسر جهان اعمال محدودیت های جدید به منظور کاهش این بیماری را گسترش رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “غیر ضروری” سفر خواهد بود به حالت تعلیق در سراسر مرز آمریکا با مکزیک.

10 ساله خزانه داری عملکرد رهبری برای پایین ترین سطح پایانی از دوشنبه. دلار کمی تغییر بود و پس از بز بیش از 8% در هشت جلسه فدرال رزرو اقدام هماهنگ با جهانی بانک های مرکزی به گوشت گاو تا نقدینگی دلار مبادله خط ترتیبات. قیمت طلا افزایش یافت.


“این یک بازار است که به ناگهان خود را التیام بخشد” ماروین لوح ارشد کلان جهانی استراتژیست در خیابان دولت در بازارهای جهانی گفت: از طریق تلفن.

سرمایه گذاران وزن در یک سرعت سریع تر از عفونت کروناویروس در برابر flickers از خوش بینی است که به دنبال فوق العاده ای اقدامات دولت برای محافظت از اقتصاد جهانی از برنامه های محرک اقتصادی و یارانه نقدی به ملی شدن شرکت. صندوق های تامینی مبادلات سهام بانک ها و حتی آجر و ملات کسب و کار در ایالات متحده آمریکا در حال لابی واشنگتن سیاست گذاران و نه به تعطیل بازار.

هنوز هم سازمان بهداشت جهانی گفت که با سرعت از عفونت ها است بالا بردن سرعت. موارد دو برابر به 200000 نفر در 12 روز از طریق پنج شنبه اما تنها یک روز بعد چوب خط حساب کردن در حال حاضر تقریبا در نیمه راه به 300,000.

سهام ایالات متحده حجم معاملات افزایش یافت و به حدود 60 درصد بالاتر از میانگین زمان از روز یک پدیده شناخته شده به عنوان چهار witching ناشی از انقضای گزینه ها و قراردادهای موکول به آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>