سهام’ اسلاید تداعی 1987 سقوط

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — افزایش coronavirus اضطراری فرستاده بازار سهام روز شنبه به بدترین حالت آن اسلاید از دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987 گسترش فروش است که در حال حاضر از بین برود بسیاری از وال استریت را دستاوردهای بزرگ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

تار و مار گرفت و در یک آبشار از لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان-از جمله تهمت را 30 روز تعلیق بسیاری از سفر به آمریکا از اروپا — و افزایش نگرانی که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان قادر به تجمع در اطراف راه برای مقابله با آسیب های اقتصادی از شیوع هر زمان به زودی.

سهام کاهش یافت و خیلی سریع در وال استریت در افتتاحیه بل که آنها باعث یک خودکار 15 دقیقه وقفه معاملاتی برای دومین بار در این هفته است.

به اصطلاح قطع کننده مدار برای اولین بار به تصویب رسید و پس از سال 1987 سقوط و تا این هفته تا به حال نشده است. ی از سال 1997.

S&P 500 با کاهش 9.5 درصد به 2,480.64 در مجموع قطره 26.7% از آن تمام زمان بالا, مجموعه ماه گذشته. قرار می دهد که این راه بیش از 20% آستانه یک خرس در بازار, رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است. میانگین صنعتی داو جونز غرق 2,352 امتیاز و 10% به 21,200.62 آن سنگین از دست دادن پس از آن نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

نزدک کاهش یافته است 750.25 امتیاز یا 9.4% به 7,201.80. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت داد تا 141.39 امتیاز یا 11.2% به 1,122.91. عملکرد 10 ساله خزانه رز 1 اساس نقطه به نقطه 0.82% از 0.68% دو روز زودتر. به طور معمول زمانی که بازارهای سهام غوطه بازده اوراق قرضه نیز سقوط سرمایه گذاران به خرید بیشتر از آنها. بازده در جهت مخالف حرکت قیمت است.

خام وست تگزاس اینترمدیت با کاهش 5.8% کاهش به $31.07 در هر بشکه رسید.

“ما در حال شروع به گرفتن احساس برای چگونه وخیم تاثیر بر اقتصاد در حال رفتن به. هر روز اخبار را دریافت نمی کند بهتر از آن بدتر می شود. آن را در حال حاضر آمار خیابان اصلی به یک درجه قابل توجهی گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب.

داو به طور خلاصه تبدیل شده به سمت بالا و نصف ضرر و زیان خود را در یک نقطه در بعد از ظهر بعد از فدرال رزرو اعلام کرد که این امر گام به سهولت “بسیار غیر معمول اختلال” در خزانه به بازار میآید. اما پشت سر هم از حرکت به سرعت پژمرده.

گالری: سهام ایالات متحده وارد بازار خرس خاک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/313stocks/]

فقط در ماه گذشته داو شد و مباهات نزدیک به 50% افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ادای سوگند در دفتر Jan. 20, 2017. توسط دوشنبه نزدیک داو بود چسبیده به 6.9% افزایش هر چند که هنوز تا حدود 16 درصد پس فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر 2016.

داو رسما رفت و به یک خرس در بازار در روز چهارشنبه هنگامی که آن به پایان رسید و روز به پایین تر از 20 درصد از آن بالا تمام وقت. برای S&P 500 با این سریعترین افت پس از جنگ جهانی دوم از یک رکورد برای بازار داشته باشد.

ترکیب بهداشت بحران و عقب نشینی در وال استریت افزایش ترس از رکود است.

“این بد است. بدترین و سریع ترین سهام بازار در اصلاح ما حرفه ای” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید یک شبه. “اقتصاد محکوم به رکود اقتصادی این کشور کار متوقف می شود و طول می کشد 30 روز آینده ، بازار سهام آن را می داند.”

خرید اینترنتی نصب شده در پنج شنبه, به عنوان NCAA لغو آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال لیگ برتر بیس بال به تعویق افتاد روز افتتاحیه و دیزنی لند اعلام کرد آن را تعطیل تا پایان ماه. نزدیک به وال استریت نیویورک شهری موزه هنر کارنگی هال و اپرای متروپولیتن درهای بسته خود را و برادوی تئاتر برنامه ریزی شده ،

در یک یادآوری در زمان نخست آدرس شنبه شب از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید ممنوعیت سفر و همچنین اقدامات به گسترش وام و حقوق و دستمزد-کاهش مالیات و دیگر کمک های مالی به افراد و کسب و کار از بحران صدمه دیده است. اما او همچنان در مواجهه با کنگره جامع تر اقدامات است.

“آنچه در بازار در حال انتظار برای در حال تلاش برای مهار این ویروس بسیار تهاجمی راه راه دیده ایم در کشورهای دیگر گفت:” Nela Richardson, سرمایه گذاری استراتژیست در ادوارد جونز. “کوتاه از آن رژيم در اطراف لبه, شاید انجام کاری است که می تواند کمک به یک شرکت بسیار تاثیر کوتاه مدت و یا کمک به یک کارمند, نکنه, اما آن را نمی تیری که بهدف اصابت کند و آن را نه به عنوان هدف بازار می خواهم برای دیدن.”

مایکل مک کارتی از CMC Markets میگوید: “بازار قضاوت در آن اعلام شده است که آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.”

آسیب شد در سراسر جهان و چشم ظاهر. در میان حرکت بزرگ:

سفر سهام دوباره در میان سخت ترین ضربه. نروژی کروز خط و رویال کارائیب Cruises هر دو را از دست داده و تقریبا یک سوم از ارزش خود را. یکی دیگر از رها کردن برای یونایتد ایرلاینز قرار داده و از دست دادن آن برای سال در حدود 58 درصد بود.

بازارهای اروپایی کاهش یافت و 12 درصد در یکی از بدترین روز تا کنون حتی پس از بانک مرکزی اروپا متعهد به خرید اوراق قرضه بیشتر و ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است.

در آسیا ارزش سهام در تایلند و فیلیپین سقوط کرد به طوری سریع است که معامله شد به طور موقت متوقف شده است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن غرق 4.4 درصد به پایین ترین سطح خود در چهار سال و کره جنوبی را در بازار از دست 3.9%.

همچنین هشدار دهنده بودند شکایت در روزهای اخیر توسط سرمایه گذاران که تجارت در خزانه بازار نبود کار خوبی است. به دلایلی که نمی شد بلافاصله روشن معامله گران گفت: آنها با دیدن جای تعجب شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است. که تهدید به علت بازار به دست گرفتن است.

در یک حرکت فدرال رزرو گفت که این امر در حداقل 1.5 تریلیون دلار برای کمک به آرام کردن بازار و تسهیل تجارت است.

پس از تفکر است که این ویروس می تواند بیشتر باقی می ماند در چین و هر که شیب در اقتصاد خواهد بود و به دنبال آن یک جهش سریع سرمایه گذاران شاهد آسیب و اختلال در کوه با ایتالیا قفل خود را پایین NBA تعلیق بازی و مقامات ایالات متحده و فراتر از آن منع اجتماعات بزرگ و بسته شدن مدارس.

“هر کسی که به شما می گوید که آنها می دانند که چه مدت این است که رفتن به آخرین اشتباه است” گفت: آدم Taback مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ولز فارگو بانک های خصوصی است. “عدم اطمینان در اینجا این است که تلاش برای کشف کردن چگونه شما می توانید این ویروس را تحت کنترل و است که یک ماده از هفته ها یا ماه.”

موسسه مالی بین المللی کاهش پیش بینی خود را برای رشد اقتصادی ایالات متحده در هفتۀ گذشته و در روز پنج شنبه آن گفت: همه چیز خواهد بود حتی بدتر به دلیل افزایش قیمت نفت و افزایش خطر ابتلا به “اعتبار استرس است.” به عنوان یک نتیجه اتاق فکر مطرح است طرح های خود را برای احتمال یک رکود است.

به عنوان coronavirus گسترش سیاستگذاران محدود در آنها چه می توانید انجام دهید برای محافظت از اقتصاد نوشت: رابین بروکس, موسسه اقتصاددان ارشد و همکارش Jonathan Fortun. پول غلت از بازار در حال ظهور کشورهای نشانه ای از سرمایه گذار و ترس در سرعت دیده نمی شود حتی در طول بحران مالی 2008 بر اساس موسسه اطلاعات.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط استن چو الکس Veiga, کریستوفر Rugaber و یوری Kageyama از آسوشیتد پرس; توسط کارکنان نیویورک تایمز و کلر Ballentine, Vildana Hajric سارا Ponczek سوفی Caronello حداقل Lee Jeong, آدم Haigh و Anchalee Worrachate خبری بلومبرگ.

معامله گران سازمان دیده بان سهام سقوط پنج شنبه از غرفه خود را در کف بازار بورس نیویورک.
(AP/ریچارد درو)

اطلاعات در مورد میانگین صنعتی داو جونز

یک بخش در 03/13/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>