سهام افزایش می یابد با محرک رای در چشم

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده نگاه به پست اول خود را پشت به پشت دستاوردهای پس از coronavirus بحران آغاز شد چراکه سرمایه گذاران انتظار بی سابقه هزینه های دولت بسته با هدف مقابله با ضربه از این بیماری همه گیر. ده ساله خزانه داری بازده کمی تغییر کرده است.

S&P 500 شاخص بود که رهبری نسبت به آن بزرگترین دو روز پیشرفت از سال 1987 پس از یک شب مذاکرات در کنگره هموار راه را برای رای دادن در این لایحه این هفته است. Boeing Co. بسیج به عنوان آنجا که 37% بلند کردن وزن قیمت میانگین صنعتی داو جونز به سمت بهترین حالت آن دو روز از سال 1933. آبی تراشه شاخص هنوز 25 درصد از آن در ماه فوریه رکورد.

با وجود امید اطراف محرک جیمز بولارد از سنت لوئیس فدرال رزرو بانک به خبرنگاران گفت که او انتظار دارد که تعداد مدعیان بیکاری به خروش و گفت: آمریکا نمی خواهد از سرگیری زندگی عادی تا زمانی که مردم احساس امنیت.


“این توافق نامه از 2 تریلیون دلار محرک می تواند کمک کوسن ضربه به اقتصاد اما ما فکر نمی کنم که این همه سیستم ها برای ریسک دارایی گفت:” علامت گذاری McCormick, جهانی, رئیس, فارکس استراتژی در تورنتو دومینیون بانک. “حداقل مسیر پیش رو خواهد بود متلاطم.”

بازارهای سهام نیز به دست آورد که در آن رهبران در حال صعود به سمت مالی بسته بندی خود را. در آسیا و منطقه ای سهام معیار ارسال شده است یکی از بهترین روز افزایش از سال 2008. نفت خام وست تگزاس بازگشت و پس از سقوط به زیر 25 دلار در هر بشکه رسید. دلار کاهش یافت و برای دومین روز در مقابل بزرگترین همسالان.

سرمایه گذاران امیدوارند برای ایالات متحده و جهانی شاخص سهام به پست های خود را برای اولین بار متوالی سود روزانه پس فقط قبل از شروع به تار و مار یک ماه پیش حتی به عنوان اقتصاد از میلان به سیاتل حلقه از تعمیق بیماری همه گیر. با عفونت نصب در سطح جهان و اسپانیا گزارش بیش از 700 مرگ و میر در یک روز معامله گران در حال یادآور شد که تهدیدی برای اقتصاد جهانی است و زنده است.

“این بازار در حال معامله بر احساسات. تغییر بین وحشت به خوشبینی گفت:” ناتان Thooft, Manulife مدیریت سرمایه گذاری سر از جهانی تخصیص دارایی. “در سطح کلان سیاست را نگه می دارد در حال تحول و اقتصادی ما می دانیم که در حال رفتن به بد اما قدر یک کارت وحشی و کمی وجود دارد که به یقین در مدت.”

نقطه طلا بازم پایین تر پس از یک فشار در ابعاد تاریخی تحت فشار قرار دادند و قیمت آن را به یکی از بزرگترین روز افزایش از ماه نوامبر سال 2008 در روز سه شنبه. بسته شدن پالایشگاه و تقاضای فیزیکی برای طلا تا به حال باعث قطع ارتباط بین قیمت در لندن و نیویورک.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>