افزایش شاخص سهام در ویروس جدید اقدامات; داو تا 1,985 نقاط

Category: آرکانساس Comments: No comments

3:18 P. M. روز رسانی

نیویورک — سهام رسید, recouping بسیار تاریخی غوطه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اقدامات جدید برای مبارزه با کروناویروس. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 1,985 امتیاز یا 9.4% بهترین خود را به دست آورید از اکتبر 2008. سهام دو برابر دستاوردهای خود را در آخرین نیم ساعت به عنوان برگ برنده خود ساخته اند ، این تجمع در پایان یک هفته از آشفته تجارت سوخت افزایش ترس که خرید اینترنتی از coronavirus می تواند در یک رکود جهانی. پنج شنبه افت بدترین از دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987. سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت ایالات متحده برای مبارزه با تاثیر اقتصادی.

2:52 P. M. بروز رسانی:

نیویورک — سهام چیتی بازگشت برخی از آنها اخیر ضرر و زیان در پایان یک هفته از فروش. دستاوردهای جمعه آمد در یک روز دیگر از آشفته تجارت سوخت افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی از coronavirus. پنج شنبه افت بدترین برای بازار ایالات متحده پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987. اولیه افزایش خرید فروکش حدود ظهر جمعه پس از آن به دست آورد حرکت در بعد از ظهر ترک عمده شاخص تا حدود 6.5 درصد است. میانگین صنعتی داو جونز رز 1,350 امتیاز. بازار اضافه شده به دستاوردهای خود را در اواخر معاملات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تلاش های جدید برای گسترش آزمایش coronavirus.

قبلی:

سهام در حال چنگ زدن به برخی از های اخیر خود زیان جمعه در پایان یک هفته از فروش به عنوان گسترش coronavirus افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

دستاوردهای که در عین حال یکی دیگر از روز آشفته تجارت دنبال بدترین اسلاید برای بازار ایالات متحده پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987 و یکی از بدترین قطره برای اروپا در تاریخ ثبت شده.

مقدار اولیه افزایش تبخیر ترک عمده شاخص تا حدود 3% در اوایل بعد از ظهر و یا 700 امتیاز در میانگین صنعتی داو جونز. آنها تا به حال شده است تا آنجا که 6 درصد زودتر. داو را 10 درصد افت یک روز زودتر بود و بدترین حالت آن از جمعه سیاه سقوط از سال 1987.

سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت ایالات متحده برای مبارزه با اقتصادی از شیوع ویروس. خبری که کاخ سفید و کنگره در حال نزدیک شدن به اعلام یک توافق در یک بسته با هدف اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست و دیگر منابع کمک افزایش بازار است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“ما در نهایت گرفتن که کمی دیر اما بهتر است به دیر به حزب و سپس به آمدن به حزب” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی. او گفت که او از طرح محرک اقتصادی باید به کمک کوسن تاثیر مالی به مردم و کسب و کار.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: صبح روز جمعه در CNBC که دو طرف شد “بسیار نزدیک به این انجام می شود.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد.

بازار را تار و مار تشدید این هفته در میان تورنت لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان به عنوان دولت و کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از گسترش شیوع. در روز پنج شنبه دیزنی گفت: این امر نزدیک آن پارک در ایالات متحده یکی از بسیاری از بسته شدن کسب و کار است که باید سوخت که از ترس شدید عقب نشینی در مصرف و هزینه های کسب و کار خواهد شد نکته که اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و خراب کردن سود شرکت ها در این سال است.

حتی با وانت به بازار سهام است که هنوز هم در مسیر خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی. فقط در چند هفته سهام ایالات متحده باید از بین برود همه سود ساخته شده در طول سال 2019 یکی از بهترین سال برای بازار در دهه. تمام شاخص های عمده می باشد در چه تماس معامله گران بازار داشته باشد.

این ویروس نیز آلوده کرده است نزدیک به 137,000 مردم در سراسر جهان است. بیش از 5000 فوت کرده اند اما نیمی از کسانی که به این ویروس در حال حاضر به بهبود است. همه گیر جدید مرکز اروپا است. در ایتالیا است که در یک مستند مرگ و میر را در صدر 1,000, با بیش از 15000 مورد تأیید. در ایالات متحده موارد باید در صدر 1,700 در حالی که 31 نفر کشته شده اند.

در ابتدا بسیاری امیدوار بودند که این ویروس می تواند موجود در چین است. اما به عنوان آسیب و اختلال از شیوع کوه های بهداشت و درمان ترکیبی بحران و بازار عقب نشینی باید افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

“خطرات رکود اقتصادی در حال حاضر به وضوح بالا و ما انتظار داریم که وجود دارد خواهد بود یک ضربه به ایالات متحده رشد” Anwiti Bahuguna از چند دارایی استراتژی در کلمبیا Threadneedle سرمایه گذاری نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی جمعه.

او افزود که این میزان کاهش در رشد بستگی شدید و طولانی عفونت ویروس تا پایان بودن.

“اگر گسترش coronavirus مختل تقاضا برای یک دوره طولانی مدت — فراتر از دو ماه آینده — تاثیر در رشد بیشتر خواهد بود قابل توجه” Bahuguna نوشت.

بازار نوسانات این هفته آمده اند به عنوان دولت افزایش اقدامات احتیاطی در برابر گسترش جدید کروناویروس در نظر گرفته و راه هایی برای کوسن ضربه به اقتصاد خود است.

بیشتر بانک های مرکزی از جمله کسانی که از چین و سوئد و نروژ در پا به پشتیبانی از باند معاملات یک روز پس از شبیه مداخلات از فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا.

فدرال رزرو به طور غیر منتظره کاهش نرخ بهره خود را با نیم درصد در هفته گذشته. در روز پنج شنبه از آن رونمایی عظیم اعطای وام های کوتاه مدت برنامه را امتحان کنید برای کمک به صاف تجاری در ایالات متحده Treasurys. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال ریزرو حرکت خواهد کرد به کاهش نرخ بهره توسط یک درصد به نزدیک به صفر در آن نشست سیاستگذاران چهارشنبه آینده.

بازار در سراسر جهان شده اند در عقب نشینی به عنوان نگرانی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران تعمیق. روز جمعه دستاوردهای در آمریکا و اروپا شد آخرین فصل در یک دوره قابل توجه نوسانات برای بازارهای عمده شاخص های غوطه وری را به بازار خرس خاک در سرعت ضبط. بازارهای آسیایی به پایان رسید و روز فرار عمدتا پایین تر است.

تاریخی فروش در وال استریت در این هفته کمک به از بین بردن بسیاری از ایالات متحده دستاوردهای رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. روز پنج شنبه در S&P 500 افت بیش از 20 درصد کمتر از آن در تمام زمان بالا تنظیم شده در فوریه 19, رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است. این شاخص را در داخل یک خرس بازار شده است سریعترین پس از جنگ جهانی دوم از یک رکورد برای بازار داشته باشد.

فقط در ماه گذشته داو شد و مباهات نزدیک به 50% افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ادای سوگند در دفتر Jan. 20, 2017. آن را رسما وارد بازار خرس در چهارشنبه پایان پایین تر از 20 درصد از آن بالا تمام وقت.

فروش بوده است خیلی سریع و تیز که وجود دارد باقی می ماند پتانسیل قابل توجهی گزاف گویی پس از ویروس ها و تاثیر آن شروع به عقب رفتن Detrick گفت. اقتصاد در حال حاضر در جای پای محکم و شرکت های شناخته شده مانند دیزنی و اپل می تواند کمک به بهبود است.

او همچنین گفت که وجود دارد می تواند یک رکود اقتصادی در افق, اما این امر به احتمال زیاد خفیف در این نقطه است.

“این می تواند کم عمق, سریع, خشونت آمیز, ترسناک, رکود اقتصادی, اما یکی که پرش به عقب به سرعت” Detrick گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس در چند هفته.

در حال حاضر سرمایه گذاران مجبور به صبر کنید تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بزرگ از تاثیر شیوع بیماری را بر اقتصاد مردم و شرکت ها.

“آنچه در بازار در حال تلاش برای درک آنچه در چرخه ویروس است و پس از آن بشر در واکنش به آن گفت:” توماس مارتین ارشد مدیر نمونه کارها در Globalt سرمایه گذاری در آتلانتا.

اثربخشی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای محافظت از کارگران و شرکت های اقتصادی تاثیر این ویروس و چه مدت آن طول می کشد برای رویداد لغو معکوس و مردم را به بازگشت به حالت عادی نیز باز سوال.

“این ممکن است کمی طولانی تر هنگامی که ما شروع به بازیابی همه چیز در نوع کارآمد جهت آنها در گذشته” مارتین گفت.

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

این داستان در اصل منتشر شد در 8:47 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>