افزایش شاخص سهام در وال استریت در زیر بدترین روز از سال 2008

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — ایالات متحده سهام و دیگر بازارهای مالی در سراسر جهان چیتی برخی از تاریخی خود غوطه از یک روز قبل در امیدوار است که ایالات متحده و دیگر دولت ها در سراسر جهان خواهد پمپ در بیشتر کمک ویروس-تضعیف اقتصاد جهانی است.

سرمایه گذاران استقبال روز سه شنبه مهلت اما نمی تظاهر این پایان به بازار فرو که در زمان S&P 500 در روز دوشنبه به بدترین حالت آن بعد از بحران مالی 2008. سهام را به حال جهش و حتی بزرگتر از این در چند هفته گذشته تنها برای پایین را دوباره.

با اینحال امیدوارم که رو به افزایش بود که هماهنگ تلاش از مقامات در سراسر جهان است که بازارهای شده اند در انتظار ممکن است در راه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او را بپرسید کنگره برای مالیات بر حقوق و دستمزد امداد و دیگر اقدامات سریع برای کمک به محافظت از گسترش COVID-19 که تحت فشار قرار دادند تا شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها و بکند ایتالیا به قفل کردن کل کشور است.

در ژاپن یک نیروی کار توسط نخست وزیر در روز سه شنبه تصویب 430 میلیارد ین ($4.1 میلیارد دلار) بسته با پشتیبانی از کوچک به متوسط کسب و کار.

شاید قابل توجه ترین بازار حرکت سهشنبه بود که عملکرد وزارت خزانه داری نیز تحت فشار قرار دادند و بالاتر در نشانه آن است که ترس فروکش کمی هر چند آنها باقی می ماند بسیار پایین تر از جایی که آنها حتی یک هفته پیش.

10 سال عملکرد خزانه داری افزایش یافت به 0.65% از 0.49% اواخر دوشنبه. یک هفته پیش از آن هرگز زیر 1 درصد.

S&P 500 تا 2.5% به عنوان 9:52 صبح به وقت شرق آمریکا. آن را بهبود حدود یک سوم از دست دادن آن از روز قبل.

میانگین صنعتی داو جونز رز 658 امتیاز یا 2.8% به 24,513 و شاخص Nasdaq composite شد تا 2.6%.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, رز $2.96 یا 8.6% به $37.32 در هر بشکه رسید در حالی که معیار خام ایالات متحده افزایش یافت $2.53 دلار 33.66. قیمت نفت سقوط 25 درصد در روز دوشنبه در میان یک جنگ قیمت بین تولیدکنندگان که در حال کشیدن بیشتر نفت از زمین حتی اگر تقاضا در حال سقوط است با توجه به این ویروس است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

چرا که ویروس جدید است و کارشناسان نمی تواند با اطمینان بگوید که تا چه حد آن را در نهایت گسترش سرمایه گذاران نگران هستند در مورد بدترین سناریو برای سود شرکت ها و اقتصاد است. همین دلیل است که بسیاری می گویند بازار ادامه خواهد داد به شدت نوسان حداقل تا زمانی که تعداد موارد جدید شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>