سهام جست و خیز کردن اوراق قرضه افزایش ویروس ترس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده سقوط به عنوان نوسانات موجب گسترش coronavirus ادامه داد: برای گرفتن بازارهای مالی است. عملکرد وزارت خزانه داری غرق به پایین ضبط و پناهگاه دارایی رسید.

S&P 500 با کاهش بیش از 3 درصد پاک کردن اکثریت چهارشنبه تند دستاوردهای به عنوان نوسانات انباشته شده است. معیار تا به حال بیشترین نوسان هفته پس از S&P رتبه جهانی قطع بدهی ایالات متحده رتبه در سال 2011. بانک ها و سهام بخش فن آوری led ضرر و زیان است.

سرمایه گذار اعتماد به نفس متزلزل شده است به عنوان مواردی از این ویروس در ادامه به ضرب سراسر جهان بزرگترین اقتصاد با وجود تلاش های مقامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است. 10 سال عملکرد غرق به پایین به عنوان 0.90% در حالی که دلار سقوط در برابر ین ژاپن است. طلا صعود کرد و نفت تضعیف.


“این قطعا فرار. هنگامی که همه چیز به این نقطه آن را به طور معمول چند هفته طول می کشد برای چیزهایی که به حل و فصل کردن” مایکل Shaoul ارشد اجرایی در Marketfield Asset Management LLC گفت: Bloomberg TV. “همه ما می دانیم که در حال حاضر این است که ما واقعا نمی دانند که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. آن را احتمالا چهار شش هشت هفته قبل از ما در حال رفتن به هر گونه اطلاعات مفید به آنچه به عنوان مسیر ویروس است و یا چه واقعی اقتصادی خرید اینترنتی به نظر می رسد.”

ریسک دارایی باید whipsawed این هفته با معامله گران هنوز هم در لبه دلیل افزایش ویروس موارد در سراسر جهان و دولتها گسترش قرنطينه و محدودیت های مسافرتی. انجمن صنعت هشدار داد شیوع بیماری می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار درآمد از دست داد. S&P 500 تا دوباره از آنجا که فدرال رزرو متعهد عمل در روز جمعه اما از آن باقی مانده است بیش از 10 درصد کمتر از ماه گذشته است ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>