توقف COVID و یا صرفه جویی در اقتصاد ؟ ما می توانیم هر دو

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شما می توانید به عنوان خوانده شده ما ضروری ترین پوشش coronavirus/covid-19 شیوع به صورت رایگان و همچنین ثبت نام برای ما coronavirus عضویت در خبرنامه. اما لطفا در نظر اشتراک برای حمایت از ما غیر انتفاعی روزنامه نگاری.

در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در مقابل اجازه دادن به “درمان بود بدتر از این مشکل به خودی خود” و صحبت از گرفتن این کشور به کسب و کار با عید پاک, پس از آن فقط دو هفته دور. کیسی مولیگان یک دانشگاه شیکاگو اقتصاددان و عضو سابق ریاست شورای مشاوران اقتصادی هشدار داد که “خوش بینانه طرح ریزی” برای هزینه های بسته شدن غیر ضروری کسب و کار تا ماه ژوئیه تقریبا 10000 $در هر خانوار آمریکایی است. او به نیویورک تایمز گفت که خاموش کردن فعالیت های اقتصادی به سرعت ویروس می تواند مخرب تر نسبت به انجام هیچ چیز در تمام.

در نهایت کاخ سفید منتشر شده مدل ها نشان می دهد که اجازه این ویروس گسترش بدون کنترل می تواند کشتن به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی در خط با پیش بینی دیگر از اپيدميولوژيستها. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن تماس های خود را برای اوایل بازگشایی گسترش دستورالعمل های اجتماعی فاصله از طریق پایان ماه آوریل است. اما ضروری استدلال باقی مانده است: که در coronavirus همه گیر وجود دارد که دردناک تجارت بین صرفه جویی در اقتصاد و صرفه جویی در زندگی.

شواهد از تحقیقات این را نشان می دهد که این دوگانگی کاذب است. بهترین راه برای محدود کردن آسیب اقتصادی خواهد بود برای صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است.

یک رمان رکود اقتصادی

بخشی از این مشکل با تنظیم سیاست در حال حاضر این است که وضعیت بی سابقه در حافظه زندگی. “این غیر ممکن است بدانید که چگونه جهان در حال تغییر است می گوید:” دیوید نویسنده یک کار اقتصاددان در دانشگاه MIT. “آن را دوست ندارد, و هر چیزی که ما دیده ایم در یک صد سال است.” در هر گذشته رکود یا افسردگی, راه حل اقتصادی همواره به تحریک تقاضا برای نیروی کار به کارگران در کار باشد. اما در این مورد ما به عمد خاموش کردن فعالیت های اقتصادی و گفتن مردم به ماندن در خانه. “این فقط عمق رکود” نویسنده می گوید. “آن را از لحاظ کیفی متفاوت است.”

یکی از بزرگترین ترس این است که کسانی که حداقل قادر به مقاومت در برابر رکود خواهد بود سخت ترین ضربه—کم-دستمزد کارگران خدمات در رستوران ها و هتل ها و تعداد رو به رشد مردم در اجرای اقتصاد است. برای دو دهه گذشته خدمات کارگران تبدیل شده اند به طور فزاینده ای بخش بزرگی از نیروی کار به عنوان بسیاری از midlevel و مشاغل تولیدی که قبلا باز به افراد بدون مدرک دانشگاهی خشک شده اند می گوید: Autor. این افراد در این مشاغل خدماتی در حال حاضر پایین پرداخت می شود و اغلب با چند بهداشتی و مزایای دیگر که مبارزه بیشتر است.

“در یک روز خوب آنها آسیب پذیر هستند و در یک روز بد آنها حتی بیشتر در معرض خطر” نویسنده می گوید. “و این یک روز بسیار بد.”

مفاد گنجانده شده در 2 تریلیون دلار بسته های قانونی تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه مارس قرار بود به کارگران آسیب دیده و کسب و کار به معنی آب و هوا خاموش و هنگامی که شیوع بیماری تحت کنترل است کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد است. هر فرد بالغ درآمد کمتر از $75,000 داده خواهد شد 1200 $و برای اولین بار فرفره کارگران و افراد خود اشتغال خواهد شد واجد شرایط برای مزایای بیکاری. صدها میلیارد دلار نیز برای کمک به کسب و کار شناور باقی می ماند.

اما آن را تقریبا به طور قطع نمی تواند به اندازه کافی به خصوص در سخت ترین-آمار مناطق از کشور است. شهرستانها مانند لاس وگاس و اورلاندو “مکان های عظیم الجثه با اوقات فراغت مهمان نوازی اقتصاد” خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار می گوید علامت Muro coauthor از یک گزارش از موسسه بروکینگز تحلیل اعداد. اما هر منطقه با سرویس اقتصاد آسیب پذیر است. Muro اشاره می کند که بسیاری از این مکان هرگز بهبود از بحران مالی 2008.

مردم از دست دادن این دستمزد پایین مشاغل خدماتی در حال حاضر با تجربه بالا رفتن سرسام آور نرخ مرگ و میر از آنچه اقتصاددانان را آغاز کرده اند که خواستار “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” ناشی از اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد و خودکشی. آینده سقوط می تواند همه چیز را بسیار بدتر است.

ارزش یک زندگی

در عین حال خاموش کردن کسب و کار است که تنها انتخاب واقعی داده می شود که بدون کنترل بیماری همه گیر می شود بسیار مخرب برای فعالیت های اقتصادی است. اگر ده ها میلیون نفر از مردم تبدیل به بیمار و میلیون ها نفر می میرند اقتصاد رنج می برد و نه فقط به این دلیل که نیروی کار در حال تخلیه شده است. گسترده ترس بد است برای کسب و کار:: مصرف کنندگان نخواهد گله به رستوران, کتاب سفر هوایی و یا صرف فعالیت هایی که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر بیمار شدن. در یک بررسی اخیر از اقتصاددانان برجسته توسط شیکاگو غرفه دانشکده 88 درصد معتقد بودند که “یک سیاست جامع واکنش” نیاز به شامل تحمل “بسیار بزرگ رکود در فعالیت های اقتصادی” به شیوع بیماری تحت کنترل است. برخی از 80 درصد فکر می کردم که “رها کردن شدید مستندات” خیلی زود منجر به حتی بیشتر آسیب های اقتصادی.

در ضمن هر گونه اقدامات به سرعت مرگ و میر ناشی از این ویروس را پایین مزایای اقتصادی است. مایکل گرین استون یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو نشان می دهد که حتی در حد متوسط اجتماعی فاصله را نجات دهد 1.7 میلیون زندگی بین 1 مارس و اکتبر 1, با توجه به بیماری-گسترش مدل های انجام شده در امپریال کالج لندن است. اجتناب از کسانی که مرگ و میر ترجمه را به سود حدود 8 تریلیون دلار به اقتصاد یا حدود یک سوم از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده او تخمین می زند بر این اساس به طور گسترده ای پذیرفته شده اقتصادی اندازه گیری “ارزش آماری ، و اگر شیوع شدید کمتر پیش بینی شده توسط کالج سلطنتی کار گرین استون پیش بینی اجتماعی فاصله هنوز هم می تواند صرفه جویی در برخی از $3.6 تریلیون.

“انتخاب ما این نیست که ما دخالت کند و یا اینکه آیا ما به بازگشت به حالت عادی اقتصاد می گوید:” امیل Verner یک اقتصاددان در دانشگاه MIT Sloan School که به تازگی نگاه همه گیری آنفولانزای از سال 1918 برای بینش امروز شیوع. “انتخاب ما این است که آیا ما دخالت و اقتصاد خواهد بود که واقعا بد است و در حال حاضر بهتر خواهد بود در آینده در مقابل انجام هیچ چیز و همه گیر می رود خارج از کنترل و واقعا از بین می برد و اقتصاد است.”

به طور کلی, Verner و نویسندگان در بر داشت که در سال 1918 همه گیر ملی کاهش می یابد تولید در آمریکا با 18%; اما در شهرستانها که اجرا محدودیت زودتر و برای طولانی تر بود خیلی بهتر نتایج اقتصادی در سال بعد از وقوع.

Verner امتیاز به سرنوشت دو شهر خاص: کلیولند و شیکاگو. کلیولند عمل به شدت بسته شدن مدارس و ممنوعیت گردهمایی در اوایل شیوع و نگه داشتن محدودیت در محل برای دور دیگر. فیلادلفیا کندتر بود به واکنش نشان می دهند و حفظ محدودیت برای حدود نیمی به عنوان طولانی است. نه تنها مردم به مراتب کمتر مرگ در کلیولند (600 در هر 100 ، 000 در مقایسه با 900 در هر 100000 نفر در فیلادلفیا) اما اقتصاد آن شانس بهتر و بسیار قوی تر شد و در سال بعد از وقوع. توسط 1919 کار رشد 5% وجود دارد در حالی که در فیلادلفیا آن در حدود 2 درصد.

اقتصاد امروز بسیار متفاوت—از آن بشود بیشتر به سمت خدمات و مراتب کمتر به سمت تولید از آن 100 سال پیش بود. این شهرستانها’ داستان مطرح است. Verner می گوید که حتی یک محافظه کار تفسیر داده ها نشان می دهد وجود دارد این است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که مداخلات در حال بدتر برای اقتصاد است.” و به احتمال زیاد آنها تا به حال سود قابل توجهی. “یک بیماری همه گیر است به طوری مخرب,” او می گوید. “در نهایت هر سیاست برای کاهش آن می گذرد به خوبی برای اقتصاد است.”

درمان و سپس نیست بدتر از این بیماری است. اما هر روز که عادی فعالیت های اقتصادی تعطیل است تعداد زیادی از آمریکایی ها نمی تواند کسب درآمد. بسیاری از در حال حاضر زندگی می کنند به چک چک. بسیاری ممکن است در واقع تسلیم شدن به بیماری ناامیدی. خانواده ها را از هم جدا تحت استرس است. سخت ضربه شهرستانها را احساس رها شده است. ضرورت به باز کردن اقتصاد تنها رشد خواهد کرد.

تعدادی از نفوذ اقتصاددانان و مراقبت های بهداشتی کارشناسان می گویند وجود دارد یک راه برای رسیدن امریکا به سرعت در کسب و کار در حالی که حفظ امنیت عمومی.

احیای اقتصاد

این روزها پل رومر برای تلفن های موبایل برافروخته. “ما در تروما: کشتن اقتصاد و یا کشتن افراد بیشتر,” او می گوید. بسیار وجود دارد “درماندگی آموخته بسیار wringing دست.” دانشگاه نیویورک اقتصاددان و برنده جایزه نوبل معتقد است که او نسبتا ساده استراتژی است که “هر دو حاوی ویروس و اجازه احیای اقتصاد.”

کلید گوید Romer است بارها و بارها تست هر کس بدون علائم برای شناسایی افرادی که آلوده است. (مردم با علائم فقط باید فرض به covid-19 و بر این اساس درمان.) همه کسانی که تست مثبت باید خود را منزوی; کسانی که تست منفی می تواند بازگشت به کار رفت و آمد و معاشرت, اما آنها آزمایش می شود باید هر دو هفته یا بیشتر. اگر شما منفی شما ممکن است یک کارت گفت: به طوری که اجازه می دهد تا شما را به بر روی یک هواپیما و یا آزادانه وارد یک رستوران.

تست می تواند داوطلبانه باشد. Romer اذعان برخی ممکن است مقاومت در برابر آن و یا مقاومت در برابر جدا خود اگر مثبت اما “اکثر مردم می خواهم به انجام کار درست” او می گوید که باید به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Romer, نقاط, به, جدید, سریع تست های تشخیصی از جمله آنهایی که از دره سیلیکون Cepheid و از مواد مخدر غول روشه. هر یک از روشه بهترین ماشین آلات می تواند رسیدگی به 4,200 آزمون در روز; ساخت پنج هزار نفر از کسانی که ماشین آلات و شما می توانید آزمون از 20 میلیون نفر در روز است. “آن را به خوبی در درون ما ظرفیت,” او می گوید. “ما فقط نیاز به خم شدن برخی از فلزی و برخی از ماشین آلات.” اگر شما می توانید شناسایی و جداسازی کسانی که مبتلا به این ویروس شما می توانید اجازه دهید بقیه جمعیت بازگشت به کسب و کار.

در واقع در اوایل مارس نظرسنجی توسط شیکاگو غرفه مدرسه 93% از اقتصاددانان توافق کردند که “افزایش عظیم در تست” مورد نیاز است برای “اقتصادی راه اندازی مجدد.”

در یک قطعه به نام “ملی Coronavirus پاسخ: یک نقشه راه برای بازگشایی,” سابق FDA مدیر اسکات Gottlieb همچنین استدلال برای ramping تا تست و سپس جدا شده به جای بستن در کل جمعیت. به همین ترتیب حزقیال Emanuel صندلی از دانشگاه پنسیلوانیا گروه اخلاق پزشکی و سلامت, سیاست نامیده می شود برای افزایش تست در نیویورک تایمز قطعه ای به نام “ما با خیال راحت می توانید راه اندازی مجدد اقتصاد در ماه ژوئن. در اینجا چگونه است.” پزشکی هاروارد کارشناسان در ضمن مشخص شده اند ایده های مشابه در “یک برنامه ریزی دقیق برای گرفتن آمریکایی ها به کار می کنند.”

طرح های متفاوت در جزئیات اما همه در اطراف گسترده تست از انواع مختلف به, می دانم که آسیب پذیر است و چه کسی نیست قبل از ما در معرض خطر بازگشت به کسب و کار.

وجود دارد, اما شواهد کمی وجود دارد که گسترده و مکرر تست اجرا خواهد شد هر زمان به زودی. با وجود ظاهر جدید تست غربالگری است که هنوز هم تا حد زیادی در دسترس نیست برای هر کسی اما به شدت بیمار و یا کسانی که در جبهه پزشکی خطوط. تست کیت و تجهیزات برای انجام آنها هنوز هم در تامین کوتاه مدت. بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان شکایت آنها نمی توانند به نیاز تست و رچ را مدیر عامل گفت در پایان ماه مارس است که از آن خواهد شد “هفته اگر نه ماه” قبل از وجود گسترده coronavirus تست در ایالات متحده است.

این نوع اینرسی است که به وضوح بسیار Romer. او خواستار به 2 تریلیون دلار مصوبات کنگره “مراقبت تسکینی” برای اقتصاد است. اگر شما در زمان 100 میلیارد دلار قرار داده و آن را به آزمایش او می گوید: ما می “خواهد شد بسیار بهتر است.”

یک روز ما را مجبور به بازگشایی اقتصاد است. شاید ما قادر خواهید بود به نگه کردن تا زمانی که این بیماری همه گیر در حال نشان دادن نشانه هایی از عقب نشینی و یا شاید اقتصادی رنج ثابت خواهد کرد که غیر قابل تحمل هر دو به کسانی که مسئول و به کسانی که زندگی در سخت-آمار مناطق. وقتی که روز می آید اگر ما گسترده تست ما ارسال خواهد شد مردم به کار بدون دانستن اگر آنها در معرض خطر ابتلا به ویروس و یا گسترش آن به دیگران است. “ما در حال فکر کردن در مورد این اشتباه راه” Romer می گوید. این ایده که یک روز شما قادر خواهید بود به راه اندازی مجدد اقتصاد بدون عظیم تست کنید اگر شیوع بیماری تحت کنترل است و فقط “تفکر جادویی.”

این می تواند یک فرایند تدریجی—کسانی که در بر داشت به رایگان از عفونت یا ایمنی بدن ممکن است اجازه بازگشت ، اما بدون تست ما نمی خواهد می دانم که چگونه برای مدیریت این انتقال. در آن صورت ما در واقع در سمت چپ با Trumpian انتخاب: بین محور اقتصاد و, خطر بی شماری مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>