‘جلوگیری از درد,’ برادر جورج فلوید می گوید کنگره

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — Philonese فلوید به چالش کشیده کنگره در روز چهارشنبه به “جلوگیری از درد” به طوری که برادرش جورج نخواهد بود فقط “نام دیگر” در یک لیست در حال رشد از کشته شدگان در تعامل با پلیس است.

فلوید ظاهر قبل از یک خانه شنیدن یک روز پس از مراسم تشییع جنازه خدمات خود را به زحمت به 46 ساله مینه سوتا مرد که مرگ در سراسر جهان تبدیل شده نماد در تظاهرات بیش خواستار تغییرات به شیوه های پلیس و پایان دادن به تعصبات نژادی.

“من امروز اینجا هستم تا به شما بخواهید به آن را متوقف کند. جلوگیری از درد” Philonese فلوید گفت: سکوت شنوایی ،

خفگی, پشت, اشک, او گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که خود را برادر او به نام “پری” است که “بیش از دیگر چهره بر روی یک تی شرت. بیش از یک نام دیگر را در یک لیست است که متوقف نخواهد شد در حال رشد است.”

فلوید به طور مستقیم به چالش کشیده قانونگذاران به گام تا. “مردم راهپیمایی در خیابان ها گفتن شما به اندازه کافی به اندازه کافی است. بود که رهبران این کشور این جهان نیاز دارد. انجام کار درست است.”

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler gaveled در این جلسه به عنوان دموکرات را بررسی عدالت در پلیس عمل یک دور گرفته تا بسته پیشنهادی میان یک بحث ملی در پلیس و نژادی و نابرابری در ایالات متحده است.

قانونگذاران نیز شنیدن شهادت از حقوق مدنی و قانون اجرای رهبران در کنگره شنوایی تغییرات پیشنهادی به پلیس و شیوه های پاسخگویی پس از مینه سوتا مرگ انسان در بازداشت پلیس و تظاهرات که به دنبال.

“امروز ما پاسخ تماس خود را” Nadler گفت.

مجلس نانسی پلوسی تماشا از شنیدن مخاطبان و دستگیری رهبر کوین مک کارتی پیوست در افتا.

جمهوری خواهان عجله به پیش نویس پیشنهاد خود را, اما همچنین انتقاد از تماس از فعالان در سراسر کشور که می خواهند به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” — گرفتن همه مدت برای پیگیری اجرای قانون اما یکی که رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را ضبط کرده و به تصویر کشیدن دموکرات ،

“مردم آمریکا درک کند که زمان آن را برای یک بحث واقعی” گفت: Rep. جیم اردن R-اوهایو, رتبه بندی جمهوریخواه در پانل. اما او گفت که آنها نیز درک “آن است که خالص جنون پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>