طوفان امشب یکشنبه در خطر شدید پیش بینی می گویند; بزرگ تگرگ و گردباد در میان تهدیدات

Category: آرکانساس Comments: No comments

تقریبا همه از آرکانزاس است در افزایش خطر شدید آب و هوا در یکشنبه عید پاک با بزرگترین خطر پوشش گوشه جنوب شرقی کشور گفت: پیش بینی.

“همه حالت های آب و هوایی شدید هستند و ممکن است از جمله بزرگ تگرگ آسیب باد و گردباد” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط خدمات ملی آب و هوا.

پیش بینی پیش بینی Arkansans خواهد شد برای اولین بار یک دور از طوفان امشب با تگرگ حال اولیه را انتخاب کنید. دور دوم از طوفان است انتظار می رود برای شروع صبح روز یکشنبه آوردن یک فرصت برای باد و تگرگ و گردباد.

دور سوم از طوفان است بعد از ظهر یکشنبه و شب در شمال غرب آرکانزاس آب و خدمات گفت.

ملی طوفان مرکز پیش بینی در شهر اوکلاهما در حال حاضر صادر کرده است یک پیش بینی است که شامل دولت ربع جنوب شرقی به عنوان بخشی از یک نوار زیادی از جنوب تحت خطر متوسط به شدید آب و یکشنبه.

Over three inches of rainfall is possible from southern Arkansas to the Tennessee Valley, according to this National Weather Service graphic.

بیش از سه اینچ از بارش باران ممکن است از جنوب آرکانزاس به Tennessee Valley با توجه به این خدمات ملی آب و هوا گرافیک.

دیلن کوپر یک هواشناس با این سرویس را در شمال لیتل راک گفت: شناسایی یک “خطر متوسط” از آب و هوایی شدید نادر است به موضوع را در هوا دو روز است.

آخرین زمان مشابه ارشاد صادر شد مارس 25, 2014 دو روز قبل از مارس 27 Vilonia/فلاور گردباد که ادعا 13 زندگی می کند, او گفت:.

در طول شنبه شب و روز یکشنبه طوفان پیش بینی انتظار می رود سنگین به باران بیش از حد به سقوط در سراسر جنوب نیمی از آرکانزاس با بیش از سه اینچ پیش بینی شده از طریق اوایل روز شنبه در برخی از مناطق. جاری شدن سیل ممکن است با توجه به آب و خدمات.

طوفان پیش بینی می شود در بدترین حالت بعد از ظهر یکشنبه کشش به اوایل شب هر چند پیش بینی گفت: آنها ممکن است همچنان به شب.

پیش بینی تشویق ساکنان به آماده سازی برای مسابقات ممکن است طوفان و مطمئن شوید که آنها دارای چندین معنی برای دریافت هشدار آب.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Noel عمان از Arkansas Democrat-Gazette.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>