عقب مانده در یک اقتصاد خوب و در حال حاضر در حال مبارزه در یک بحران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک تصویر ماندگار از رکود بزرگ ویژگی های خوب لباس پوشیدن خانواده نشسته با سگ خود را در یک راحت ماشین لبخند را از یک بزرگتر از اندازه بیلبورد در روح خسته ایستاده در خط در یک آژانس امداد رسانی. “جهان بالاترین استاندارد زندگی” بیلبورد می بالد و به دنبال آن یک شعار: “هیچ راهی وجود دارد مانند آمریکا راه است.”

اقتصادی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ناگهان پرتاب کشور که جابجا لحظه ای در سال 1937 توسط عکاس Margaret Bourke-White. در به روز رسانی 2020 نسخه خطوط ماشین کشش مایل به انتخاب کنید تا مواد غذایی از مواد غذایی آشپزخانه; بیکاری کارگران صرف روز در تلاش برای فایل برای مزایای بیکاری; اجاره و مالکان درخواست با صاحبخانه و بانکداران وام مسکن به صورت پسوند و خارج از بیمارستان و بیماران بد خط یک شبه به صبر کردن برای ویروس تست.

در یک اقتصاد است که مورد ستایش قرار داد برای آن رکورد شکنانه موفقیت ترین نیازهای اساسی — مواد غذایی, سرپناه و مراقبت های پزشکی — همه به طور ناگهانی در معرض خطر است.

آخرین بحران در جدی اقتصادی و تلخ عناوین — اخیرا در روز پنج شنبه زمانی که وزارت کار گفت 5.2 میلیون کارگر ثبت شده در هفته گذشته برای مزایای بیکاری.

آورده است که چهار هفته در مجموع به 22 میلیون تقریبا خالص تعداد مشاغل ایجاد شده در یک و نیم سال کشش به پایان رسید که با این بیماری همه گیر را ورود.

قطعا شیوع و تلاش برای محدود کردن آن به ایجاد مشکلات. اما شاید مهم تر این بحران نشان داده است عمیق دیرینه آسیب پذیری در سیستم اقتصادی است.

“ما ساخته شده است یک اقتصاد بدون فنر گفت:” جوزف استیگلیتز یک نوبل-اقتصاددان و برنده. “ما ساخته شده یک سیستم است که شبیه آن را به حداکثر رساندن سود بود اما خطرات بالاتر و پایین تر تابآوری.”

قبل از coronavirus تاسیس یک پایگاه آمریکایی اقتصاد شده بود بازی در یک تقسیم صفحه نمایش.

در یکی بودند دستاوردهای چشمگیر: بالاترین نرخ بیکاری در نیم قرن افزایش بازار سهام و طولانی ترین توسعه در ضبط.

از سوی دیگر بسیار متفاوت داستان سوزش اقتصادی ضعف آشکار شد. سال از لنگی رشد دستمزد چپ کارگران در تلاش برای پرداخت هزینه ملزومات است. نامنظم برنامه کار باعث هفتگی حقوق به خروش و شیب غیر قابل پیش بینی. کار مبتنی بر منافع بودند threadbare یا وجود ندارد. در این اقتصاد چهار از 10 بزرگسالان ندارد و منابع در دست برای پوشش ناخواسته 400 دلار هزینه.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • کالیفرنیا و تگزاس دریافت کرد کوچک ترین-کسب و کار امداد بودجه.
  • سهام پرش به سرمایه گذاران تجمع در پشت این ایده از بازگشایی اقتصاد است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به قیف 19 میلیارد دلار به کشاورزان است.

حتی طبقه متوسط آمریکایی ها هنگامی که به صورت چسبیده امن تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران در دهه های اخیر در مورد خود شکننده مالی و فرزندان خود را به چشم انداز.

پس از رکود اقتصادی تا پایان اقتصاد دارای پمپ ثروت عظیم. کارگران هر چند بدست کوچکتر تکه از آن پاداش. شرکت های اولویت کوتاه مدت سود و بازده سهامدار در همان زمان که کارمند قدرت چانه زنی بود فرسایش.

در کمتر از دو دهه سهم درآمد پرداخت دستمزد و مزایا در بخش خصوصی کاهش 5.4 درصد یک McKinsey Global Institute مطالعه نشان داد در سال گذشته کاهش جبران خسارت به طور متوسط $3,000 یک سال تنظیم شده برای تورم است.

نتیجه این است که یک کار — هنگامی که ضامن امنیت درآمد — دیگر قابل اعتماد پخش است که نقش.

“برای بسیاری از خانواده های کارگر دستمزد رشد بوده است به اندازه کافی قوی به آنها اجازه می دهد خود را برای دیدار با نیازهای اساسی خود را به” بانک فدرال رزرو بوستون به این نتیجه رسیدند در یک گزارش در سال گذشته است.

کار در دسترس است — اما آن است که اغلب ناپایدار و ضعیف پرداخت.

حدود هفت نفر از 10 نفر ثبت نام شده در مراقبت های بهداشتی در انگلستان مشغول به کار بانک مطالعه یافت می شود. بنابراین نزدیک به نیمی از کسانی که واجد شرایط به صورت موقت کمک نقدی از دولت است.

کارفرمایانی که پایین بودن حقوق و دستمزد و ارائه نمی دهد باید منافع در اثر شده های یارانه ای از طریق برنامه های ارائه بودجه عمومی بیمه پزشکی اجاره پول و مواد غذایی به کارگران خود را.

در حال حاضر فردی کارکنان با منابع چند — به جای شرکت یا شرکای مجبور هستند به جذب برخی از معمول خطرات و عدم قطعیت در حال اجرا یک کسب و کار است. نرم افزار برنامه ریزی است که به طور مداوم تغییر یک کارگر روزانه و نوبت به مسابقه غیر منتظره کاهش سرعت و یا عجله بهبود یک کسب و کار خط پایین اما می تواند خراب کردن یک خانوار باعث دستمزد به نوسان به طور گسترده ای از یک هفته به بعد. چنین تغییر نه تنها خوردن, خانواده, زندگی, اما همچنین باعث می شود آن را مشکل تر به برنامه های دیگر پرداخت می شود کار می کنند.

در شرکت های بزرگ کارکنان خود را دیده اند هزینه های مراقبت های بهداشتی — به دلیل بالاتر deductibles بیمه و شرکت پرداخت — افزایش دو بار به عنوان سریع به عنوان دستمزد خود را که در طول دهه گذشته با توجه به Peterson-قیصر سلامت سیستم ردیاب.

در همان زمان هزینه از دیگر ضروریات مانند مسکن ، میلیون ها نفر از مستاجرها صرف بیش از نیمی از درآمد خود را در مسکن. درآمد متوسط خانواده ها شده است آمار با افزایش هزینه های مسکن. از سال 2000 به طور پیوسته در حال رشد سهم از این گروه صرف بیش از یک سوم از درآمد اجاره.

برای سال خانواده ها را تیره و تار برای حرکت در این برش به استخوان اقتصاد با موفقیت متفاوت است. Coronavirus شوک ساخته شده اقتصادی precariousness — معمولا دیده می شود در scattershot مد — آشکار در همه جا در یک بار.

“بسیاری از مردم در اقتصاد در حال زندگی در لبه و شما باید یک رویداد مانند این است که آنها را هل می دهد بیش از” آقای استیگلیتز گفت. “و ما منحصر به فرد هستند در پیشرفته جهان در داشتن مردم در لبه و بدون خالص ایمنی در زیر آنها را.”

نیروهای قدرتمند مانند پیشرفت تکنولوژی و جهانی شدن تا حدی به سرزنش برای کارگران بی ثباتی اقتصادی است. اما آقای استیگلیتز همچنین با انتقاد از کوتاه مدت ذهن-مجموعه ای رایج در شرکت های بزرگ امریکا است. هواپیمایی — در حال حاضر لبه پنجره رساند تا با اورژانس کمک دولت استفاده می شود میلیاردها دلار سود به خرید سهام خود را, او گفت: به جای سرمایه گذاری در کارکنان و ظرفیت تولیدی و یا ایجاد ذخایر برای مقاومت در برابر رکود.

در سال 2018 به تنهایی شرکت ها در شاخص S&P 500 — خیط و پیت کردن از ثروت های بادآورده ناشی از شیب کاهش در مالیات شرکت — صرف $806 میلیارد repurchasing خود سهام خود در رونق-زمان قیمت ها در جستجوی سود سریع.

هنگامی که شیوع شروع به شاتر اقتصاد بسیاری از این شرکت ها گذاشته میلیون ها نفر از کارگران و پایان دادن به سلامت خود را بیمه.

“کارفرما مبتنی بر سلامت, بیمه یک توپ مخرب” دانشگاه پرینستون اقتصاددانان آن مورد و آنگوس Deaton نوشت: این هفته در نیویورک تایمز. زن و شوهر, نویسندگان “مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده سرمایهداری” استدلال می کنند که در طول زمان این سیستم که “نابود بازار کار برای کمتر تحصیل کارگران است.”

وصله خدمات اجتماعی شبکه اجرا می شود که از طریق فردی متحده در حال حاضر در تلاش برای رسیدگی به میلیون ها نفر از مدعیان بیکاری است که باید ریخت و همچنین سیل متقاضیان جدید در تلاش برای ضربه بزنید برنامه های موجود. اما کمک لزوما رسیدن به سرعت. در لوئیزیانا برای مثال تعداد برنامه های کاربردی برای مواد غذایی تمبر, ثبت, از کسب و کار بسته شد در اواسط ماه مارس در حال حاضر بیش از 87,000.

در این میان سازمان های غیر دولتی در حال تلاش برای دیدار با تقاضا. تحقق یک بانک مواد غذایی است که در عمل در منموته و اقیانوس شهرستان در نیوجرسی در خدمت اضافی 364,000 وعده های غذایی در سه هفته گذشته 40 درصد سنبله.

“ما از 0 تا 60 در پنج ثانیه” گفت: کیم Guadagno, تحقق رئیس اجرایی و رئیس جمهور. طوفان سندی در سال 2012 ویرانگر او گفت: اما این بدتر است زیرا “نیاز گسترده است و با هیچ پایانی در چشم.”

سال گذشته قبل از همه گیر, تغذیه, امریکا, این کشور بزرگترین شبکه ای از بانک های مواد غذایی و تغذیه و 40 میلیون افراد بسیاری از آنها کودکان گفت: Claire Babineaux-Fontenot رئیس اجرایی است. “آن تاکید می کند این واقعیت است که بسیاری از مردم در کشور ما زندگی می کنند در یک پرتگاه” او گفت:.

مسکن نیز کمتر احساس امن. بررسی های اخیر توسط SurveyMonkey و آپارتمان لیست آنلاین اجاره بازار مستقر در سان فرانسیسکو نشان داد که یک چهارم از مستاجرها پرداخت می شود تنها بخشی یا هیچ یک از اجاره بها را در این ماه.

“این اعداد بسیار نگران کننده” گفت: ایگور پوپوف اقتصاددان ارشد در آپارتمان لیست. “در یک نمونه رکود اقتصادی که درآمد یک آمار بسیاری از خانواده ها می تواند کوچک یا حرکت با یکدیگر برای به حداقل رساندن پرداخت اجاره خود را. در زمانی که ما در حال پناه در محل حتی حرکت به جمع و جور کردن مسکن دشوار است.”

کسانی که فشرده ترین می توانید انتظار برای فشرده می شود و حتی بیشتر.

قبل از شیوع کروناویروس مقصد: صفحه اصلی یک دره سیلیکون غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای جلوگیری از بی خانمانی بود که در مسیر به 7 میلیون دلار در کمک های مالی به حدود 1000 خانواده. در ماه مارس این سازمان مطرح اضافی 11 میلیون دلار برای coronavirus امداد شد اما با ضعف تقاضا — 4,500 درخواست در سه روز — و متوقف پذیرش برنامه های کاربردی. لیست انتظار نزدیک به 10 ، 000 نفر و در حال رشد است هر روز.

“من فکر می کردم وجود دارد چیزی است که من شده اند درگیر در وقتی که می آید به بی خانمانی گفت: Jennifer محبت اجرایی مقصد: صفحه اصلی “اما این incomprehensibly فاجعه بار است.”

در یک گزارش اقتصادی از coronavirus بانک فدرال رزرو ریچموند هشدار می دهد که بزرگترین بار سقوط خواهد کرد در افرادی که در حال حاضر آسیب پذیر ترین مردم در پایین پرداخت ناامن شغل.

که آن نیز یک گروه با یک آستین ، سهم اقلیت ها و مهاجران است.

به عنوان یک مک کینزی گزارش منتشر شده در این هفته اشاره کرد که “اتفاق می افتند عمومی-بهداشت و فاجعه اقتصادی” ناشی از این بیماری همه گیر “را به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه آمریکایی است.”

آن دیگری اکو Bourke-White آمریکایی “راه” عکس که در آن رضایت خانواده در ماشین سفید و گریم چهره در انتظار کمک های سیاه و قهوه ای است.

کونور Dougherty و نلسون D. شوارتز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>