در دوران ریاست جمهوری جورج واشنگتن چالش های بسیاری مواجه می شوند. اما میراث او در سمت چپ به عنوان کشور اول رئیس جمهور نشان می دهد این نوع از رهبر که او بود. این داستان ریچارد Nisley کتاب “واشنگتن در نیویورک: جورج واشنگتن و اولین کنگره ایالات متحده است.”

Nisley بر واشنگتن برای اولین بار اصطلاح به خصوص زمانی که نیویورک شد و پایتخت ایالات متحده آمریکا (آوریل 1789 ژوئیه سال 1790). اگر چه این تنها صورت گرفت در این فضا از چند سال آن را به حال تاثیر بسیار زیادی در کشور. همه چیز ایالات متحده تبدیل شده بود و فراموش: کشف بیرونی می رسد از فضا استقبال میلیون ها نفر از مهاجران منجر به تلاش برای شکست فاشیسم و کمونیسم تولید تعداد بی شماری از پیشرفت های فن آوری را نداشته اند ممکن است بدون از Mount Vernon, Virginia. جورج واشنگتن ساخته شده آن را همه ممکن است ابتدا با پیروزی بر انگلیسی, نوشتن قانون اساسی ایالات متحده شگفت آور خروجی از اولین کنگره و همیلتون اقتصادی چشم انداز برای امریکا است. به عنوان یک رهبر از مردان واشنگتن بود ، این کتاب به شما نشان می دهد که چرا.

“واشنگتن در نیویورک” در اصل پیش نویس به عنوان یک رمان; اما هنگامی که این کار نمی کند به عنوان در نظر گرفته شده Nisley بازنویسی داستان به روایت غیرداستانی. اطلاعات بیشتر در مورد امریکا تاریخ غنی با گرفتن کپی خود را از این کتاب های موجود در کتابفروشی آنلاین.

واشنگتن در نیویورک
جورج واشنگتن و اولین کنگره ایالات متحده
نوشته شده توسط ریچارد Nisley
شومیز | $44.51
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.

درباره نویسنده

ریچارد Nisley عضو موزه نیویورک آمریکا در امور مالی. او به دست آورده خود را در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در نورتریج. نویسنده همچنین نوشت: “پاره پاره لبه” و مقالات نوشته شده است برای این ماشین, نقد و بررسی, Car and Driver, قدیمی, Racecar , مجله, Racecar مهندسیو کسب و کار سرمایه گذار روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im