سکته مغزی خیریه باید توضیح دهد که درآمد اعلام نشده

Category: کیو نیوز Comments: No comments

سکته مغزی خیریه است که اغلب دریافت کمک های مالی از اعضای LGBTIQ جوامع آخرین سال مالی اعلام درآمد صفر. سال قبل سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی استرالیا اعلام کرد درآمد از $1,000.

با وجود آن QNews دارای شواهد قابل توجهی از فعالیت های مالی توسط این موسسه خیریه که در طول زمان.

تبلیغات

راه اندازی در سال 2015 سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی استرالیا ادعا می کند به “توصیه نشانه های سکته مغزی” و “ارائه اطلاعات در پشتیبانی از خدمات است.”

در آن وب سایت موسسه خیریه توصیف خود را به عنوان یکی از پیشرو استرالیا سکته مغزی موسسات خیریه.

“ما تحویل سکته خدمات در سراسر استرالیا, کمپین برای بهتر سکته مغزی, مراقبت از سرمایه گذاری در تحقیق و جمع آوری پول به گسترش ما رسیدن به عنوان بسیاری از بازماندگان سکته مغزی به عنوان امکان پذیر است.”

تنها یکی از کسانی که ادعای QNews می تواند اثبات شد که این موسسه خیریه fundraises.

سازمان گذشته اعلام کرد هر گونه هزینه یا پشتیبانی و یا آگاهی در سال 2016. در 30 نوامبر آن سال موسسه خیریه صرف $1,074.70 در آگاهی مواد’. سپس در 2 دسامبر سال 2016 آن را صرف $962.50 در یک آگاهی تصویری’. این موسسه خیریه به نظر می رسد به استفاده از این آگاهی مواد’ به ترویج آن تلاش های جمع آوری اعانه.

stroke chariity stroke support & awareness

سکته مغزی و پشتیبانی از آگاهی استرالیا سالانه بازگشت به استرالیا موسسات خیریه و نه برای سود کمیسیون نشان می دهد درآمد در سال مالی 2017-2018 از $1,000. آن را تا به حال هیچ هزینه است که در سال.

در 2018-2019 سال مالی این سازمان اعلام درآمد صفر و صفر هزینه ها.

قابل توجه فعالیت های مالی

اما QNews بررسی فعالیت های انجام شده توسط سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی در استرالیا نشان داد این سازمان انجام جمع آوری کمک های مالی قابل توجهی در آن سال.

یک کانبرا رستوران میزبان تعدادی از رویدادهای خیریه. در 20 دسامبر 2017, آن برگزار می شود یک رویداد هزینه 50 دلار در هر سر. پوستر برای این رویداد وعده داده است که تمام درآمد حاصل از عملکرد فروش بلیط رفت و به موسسه خیریه. اما بازده مالی از موسسه خیریه نشان می دهد درآمد از این رویداد. در واقع بازده مالی نشان می دهد درآمد از هر رویداد برگزار می شود وجود دارد در طول 2017-2019 مالی سال است.

stroke charity stroke support & awareness

خیریه آگهی رویداد دیگری در همان محل در $154 هر فرد برای 25 مارس 2019. در رسانه های اجتماعی موسسه خیریه تبلیغ که همه سود را “به راه اندازی جدید ما سکته مغزی توانبخشی خانه.”

تبلیغات

در دیگر فعالیت های مالی در طول دو سال زمان دوره خیریه قرار می گیرد اهدای قوطی در محل کسب و کار. اسناد دیده می شود QNews نشان می دهد حداقل یک سپرده $366.23 از مجموعه قوطی در 2018-2019 سال مالی است.

علاوه بر این موسسه خیریه به طور مرتب برای تبلیغ کمک های مالی در رسانه های اجتماعی در سراسر حساب های کاربری مختلف. رسانه های اجتماعی پست های خواسته اهدا کنندگان به ‘متن’, ‘Hit me up’ یا ‘صندوق برای اطلاعات بیشتر’.

stroke charity stroke support & awareness

بیشتر اسناد و مدارک نشان می دهد کمک های مالی به سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی استرالیا از طریق پی پال دادن صندوق در طول 2018-2019 سال مالی مجموعا بیش از $8,000.

ده ها هزار دلار

QNews امروز فرستاده 24 صفحه خلاصه ای از یافته های ما به مقامات مربوطه. بیش از چند سال گذشته جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی توسط سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی استرالیا و نهادهای مرتبط باید سود توسط کمک های مالی از جوامع ما در مجموع — حداقل — در ده ها هزار دلار است.

ما باید قادر به اعتماد به سازمان های خیریه ما کمک به افرادی که ادعا می کنند به انجام کارهای خوب از طرف ما و حمایت از ما. به عنوان LGBTIQ رسانه اگر ما به نوبه خود چشم به تخلفات در این مناطق ما همدست.

اگر شما شواهدی از کمک مالی شما را ساخته اند به سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی استرالیا و یا مربوط به اشخاصآنجا 2015 لطفا به ایمیل [email protected]

QNews امروز اقدام به تماس با رئیس جمهور از سکته مغزی پشتیبانی و آگاهی استرالیا به سوال در مورد این مسائل بدون موفقیت است. ما همچنین اواخر امروز ایمیل فرستاده معاون رئيس جمهور از موسسه خیریه اما بدون دریافت پاسخ. با این حال معاون رئیس جمهور بلافاصله پست در رسانه های اجتماعی پس از خواندن پیام ما.

“ما دریافت کرده اند یک نکته بیشتر اتهامات نادرست در مورد به پخش شده در مورد من.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>