قوی سه ماهه چهارم برای macy’s پس از اعلام عمده بازسازی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

میسی گزارش قوی تر از انتظار می رود فروش و سود برای سه ماهه چهارم کمتر از یک ماه پس از آن اعلام کرد که عمده بازسازی.

سهام افزایش یافت 3 ٪ قبل از زنگ افتتاحیه جمعه اما داد تا دستاوردهای آن در معاملات صبح روز همراه با گسترده تر در بازار.

گزارش سه ماهه همراه سه هفته پس از این فروشگاه های زنجیره ای گفت که بسته شدن 125 از آن حداقل مولد فروشگاه ها و برش 2,000 مشاغل شرکت های بزرگ. آن را نیز می گوید این تست جدید کوچکتر-ذخیره فرمت های. فروشگاه تعطیلی نمایندگی یک پنجم از macy’s کل. آنها شامل حدود 30 است که در حال بسته شدن و حساب برای $1.4 میلیارد دلار فروش سالانه.


میسی مانند همسالان خود Nordstrom, kohl’s و J. C. Penney است در برخورد با سخت شدن رقابت و خریداران تغییر رفتار است. فروشگاه های در حال دیدن مشتریان خود را به طور فزاینده ای به نفع قیمت فروشگاه مانند T. J. Maxx برای تخفیف در نام مارک. آنها همچنین اجاره و خرید کالا های دست دوم آنلاین. J. C. Penney است که میله میله به گزارش آن در سه ماهه چهارم نتایج روز شنبه در حالی که کول و پنی انتظار می رود به گزارش نهایی ارقام سه ماهه در هفته آینده.

جنگ تجاری با چین را مطرح کرده است هزینه ترین و در حال حاضر یک ویروس جدید در چین است که هدف قرار دادن یک پایگاه مشتری و همچنین امکانات تولید و زنجیره تامین. میسی می گوید آن است که مشاهده 2020 به عنوان یک گذار سال و تصریح کرد: سالانه خود سود ارشاد اما می گوید هنوز خیلی زود است که شامل تاثیر از ویروس. اما میسی مدیر عامل جف Gennette به گفته تحلیلگران در طول کنفرانس تلفنی سه شنبه آن را شاهد رکود در خرید و فروش در آن 70 ایالات متحده میسی فروشگاه بزرگ آسیایی, کسب و کار, از جمله یکی در فلاشینگ و ملکه و دیگر در سان فرانسیسکو اتحادیه مربع است. در این مرحله آن را مورد Gennette گفت.

میسی همچنین انتظار می رود کاهش در محصولات آینده از آسیا است و کار کردن با هر دو تامین کنندگان خود را به شکل طرح های احتمالی برای موارد خاص.

“به عنوان یک مد خرده فروش وجود دارد یک عمر” برای محصولات Gennette گفت.

به طور کلی, macy’s در آغوش چند استراتژی به عنوان یک راه به جلو و مشتریان در فروشگاه ها. که شامل teaming تا با فروش مجدد سایت ThredUp. شرکت Bloomingdale بخش راه اندازی یک خدمات اجاره سال گذشته است. شده است و در حال گسترش آن خاموش-قیمت مفهوم به نام پشت صحنه در بسیاری از فروشگاه های آن است. آن نیز شده است به روز رسانی نگاه از بالای آن 150 فروشگاه در سالم مراکز. کسانی که حساب برای حدود نیمی از مجموع آن آجر و ملات فروشگاه فروش. پیشتر در ماه فوریه از آن گفت که قصد دارد برای ارتقاء اضافی 100 فروشگاه های این سال است.

Gennette گفت: هیچ بهبود قابل توجهی در سه ماهه چهارم از جمله “معنی دار” چشم انداز مثبت فروش در 10 خرید روز قبل از کریسمس. هنوز هم این شرکت درآمد خالص کاهش به 340 میلیون دلار یا $1.09 هر سهم در سه ماهه منتهی به فوریه. 1. که در مقایسه با $740 میلیون دلار یا $2.37 هر سهم در سال پیش دوره است. تعدیل سود هر سهم $بود 2.12. فروش خالص شد $8.34 میلیارد دلار کمی پایین از $8.45 میلیارد سال قبل.

تحلیلگران انتظار داشتند درآمد هر سهم $1.96 و فروش خالص از $8.32 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

همان-فروشگاه فروش یک معیار کلیدی برای یک خرده فروش سلامت تضعیف 0.5% از جمله مجوز کسب و کار مانند طلا و جواهر. که هنوز بهبود از 3.5 درصد کاهش دیده می شود در سه ماهه قبلی است.

سهام تضعیف 15 سنت افزایش به $15.30 در معاملات صبح.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>