نام تجاری لوکس ملیله به آسانی ضرب و شتم سود سه ماهه انتظارات اما هشدار داد که شیوع ویروس در چین “به طور قابل توجهی تحت تأثیر” کسب و کار خود را.

صاحب مربی و کیت پیک گفت: که اکثر فروشگاه های خود در چین در حال حاضر بسته شده است.

چینی بهداشتی مقامات گزارش کرده اند 563 مرگ و میر ناشی از شیوع و تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به شدت به 28,018. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 260 موارد تایید شده است از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.


شیوع محدود شرکت های جهانی در سراسر طیف به خصوص تفریحی و هتل و کازینو هواپیمایی و خرده فروشان.

ملیله انتظار فروش در نیمه دوم سال می تواند کوتاه توسط $200 میلیون به 250 میلیون دلار به دلیل شیوع. هر سهم سود ممکن است با کاهش 35 و 45 سنت است.

نیویورک شرکت هشدار داد که این تاثیر می تواند مهم تر اگر وضعیت بدتر و یا شیوع بیماری تاثیر می گذارد تقاضا در خارج از چین است.

“ما با اعتماد به نفس در توانایی ما برای به طور موثر از طریق این دوره ها از عدم قطعیت” گفت: رئیس و مدیر عامل شرکت Jide Zeitlin در یک بیانیه آماده. “ما در حال مدیریت پاسخ ما به بهترین حفاظت از مردم ما مارک های ما و هر جنبه از کسب و کار ما.”

ملیله, Inc. به دست آورده $298.8 میلیون دلار یا $1.08 هر سهم برای دوره منتهی به دسامبر. 28 که شامل بحرانی فصل تعطیلات.

از بین بردن یک بار هزینه و درآمد $1.10 هر سهم. تحلیلگران بررسی سرمایه گذاری Zacks پژوهش به دنبال 98 سنت در هر سهم.

درآمد بالغ بر $1.82 میلیارد و ضرب و شتم از 1.8 میلیارد وال استریت انتظار می رود.

ملیله روز پنجشنبه گفت که این شرکت پیش بینی درآمد سالانه از حدود 2.15 به $2.25 هر سهم بر درآمد حدود 5.9 میلیارد دلار است. که این شرکت گفت: همچنین حساب های بالقوه تاثیر منفی از گسترش coronavirus.

تحلیلگران صنعت نظرسنجی توسط FactSet شده بود طرح 2020 درآمد از $2.51 هر سهم در درآمد حاصل از $6.1 میلیارد دلار است.

ملیله نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که لیز فریزر شده به نام مدیر عامل شرکت و نام تجاری جمهور Kate Spade; Giorgio Sarné تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت و نام تجاری جمهور استوارت ویتزمن و Yann Bozec تبدیل خواهد شد رئیس جمهور از ملیله آسیا و اقیانوس آرام.

ملیله قوی فصلنامه نتایج کمک فشار سهام تا 3 درصد قبل از بازار باز می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im