دانشجویی اعتصاب بیش اخراج معلمان در سیاتل مدرسه

یک دانش آموز اعتصاب در کندی کاتولیک دبیرستان در سیاتل امروز ناشی از خروج ناگهانی از دو محبوب معلمان است. مدرسه ادعا می کند ‘بسیار توانایی معلمان ‘به صورت داوطلبانه استعفا داد’. اما نامزد یکی از معلمان گفت: مدرسه ‘خاص’ دیگر شاغل پل Danforth به دلیل نامزدی خود را.

هر دو شان Nyberg و پل Danforth مادر مریم حاضر به گفتن نیست که آیا این دو معلم اخراج ترک داوطلبانه یا استعفا داد و در پاسخ به درخواست از کارفرمای خود.

تبلیغات

Sean Nyberg پیشنهاد به پل Danforth در طول سفر به دیزنی لند در اواخر سال گذشته. Nyberg گفت که مسئولان مدرسه در نهایت آموخته از نامزدی.

او گفت: میشل بیتی دیگر سابق کندی معلم نیز مشغول به همان شریک جنسی.

هر دو پل Danforth و میشل بیتی تا کنون حاضر به هر گونه نظر خود را به عنوان وکیل خود را.

کندی کاتولیک دبیرستان, اخلاق, بند

مدارس وابسته به محلی قلمرو مذهبی اسقف اعظم نیاز معلمان برای امضای یک قرارداد که شامل اخلاق و بند. آن را تصریح می کند که مدرسه می تواند لغو قرارداد “اگر معلم سبک زندگی ناسازگار است با کاتولیک ارزش های اخلاقی و یا اگر او/او انجام است که در تضاد با کاتولیک آموزش.”

پنج شنبه, سابق, دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر اعتراض خارج کندی کاتولیک دبیرستان و در محلی قلمرو مذهبی اسقف اعظم ، امروز, دانشجویی اعتصاب پس زودتر تحصن در حمایت از معلمان است.

اریکا, DuBois, مادر یک دانش آموز در کندی کاتولیک دبیرستان, کمک برنامه اعتصاب. او گفت: سیاتل تایمز او می دانست که در مورد اخلاق قرارداد اما هرگز انتظار می رود این مدرسه به اجرای آن است.

“آیا آن اعمال شده است اگر یک معلم از هم طلاق گرفته و دوباره ازدواج کرد? یا تا به حال کودکان خارج از ازدواج رسمی? من غمگین هستم در مورد این پیام می فرستد و به جامعه دانش آموزان: ‘ما عاشق و قبول شما اما ما نمی توانیم شما را استخدام’.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید