مطالعه-دانش آموزان خارج از کشور به نام خانه به عنوان coronavirus موارد رشد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس در نیویورک, لطفا اینجا کلیک کنید.

ایالت نیویورک است که فراخوان عمومی دانشجویان از خارج از کشور به عنوان نه بیشتر نیویورکی آزمایش مثبت برای coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

این موارد جدید هستند و همه به یک بیمار: یک وکیل از نیو راشل که مشغول به کار در منهتن. دولت گفت که او تحت درمان روز شنبه در منهتن بیمارستان.

جدید راشل مرد همسر خود را 20 ساله از پسر 14 ساله به دختر همسایه که راند او را به بیمارستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث Covid-19.

یک دوست جدید راشل انسان نیز آزمایش مثبت به عنوان چهار عضو خانواده خود با آوردن تعداد کل موارد به 11 عنوان از بعد از ظهر چهارشنبه.


فرماندار گفت: موارد جدید نباید زنگ نیروهای جدید است. مثبت آزمون در حال انتظار ظهور به عنوان بیشتر مردم در حال آزمایش است.

“وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از افرادی که تست مثبت” کومو گفت: صبح روز چهارشنبه. “تعریف بیشتر شما در آزمون بیشتر مردم شما را پیدا خواهد کرد که تست مثبت است. اگر شما رفت و شروع به انجام آزمایشات برای ویروس آنفولانزا, شما را در پیدا کردن بیشتر افرادی که به ویروس آنفولانزا.”

بعد از آن در روز چهارشنبه فرماندار گفت: دولت در حال مبارزه با ترس همه گیر. “اضطراب در اینجا پیشی گرفته است واقعیت از وضعیت,” او گفت:.

ایالت نیویورک است یادآوری SUNY و CUNY دانش آموزانی که در حال شرکت در مطالعه-برنامه های خارج از کشور در چین, ایران, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی تمام کشورهایی که این ویروس شایع است.

کومو گفت: حدود 300 دانش آموزان خواهد بود به ارمغان آورد در پرواز چارتر به استوارت در فرودگاه بین المللی در نیو وینزر حدود 60 مایلی شمال منهتن و آنها را قرنطینه می شود و در یک دانشگاه, خوابگاه برای 14 روز.

فرماندار گفت: نیویورک شهرستان, مدارس, که در آن خانواده حضور اعضای—دانشگاه یشیوا در منهتن و SAR دبیرستان در ریوردیل—هر دو بسته شده امروز.

دانشگاه واقع در واشنگتن ارتفاعات بسته خواهد شد حداقل تا جمعه. SAR دبیرستان بسته است تا پس از پوریم نتیجه گیری در هفته آینده. SAR آکادمی وابسته به مدرسه ابتدایی تعطیل خواهد بود تا جمعه.

یک کنیسه که خانواده حضور جوان اسرائیل از نیو راشل بسته است از طریق 8 مارس با توجه به وب سایت خود را.

اعضای جماعت که با حضور خدمات Feb. 22 و یا تشییع جنازه و بت میتسوا در کنیسه Feb. 23 خواسته شده است توسط مقامات بهداشت محلی برای قرنطینه خود را.

افراد دیگری که ممکن است در تماس با خانواده خود از جمله همسایه کودکان در حال آزمایش برای ویروس. هشت کارمند در نیویورک–پروتستان/لارنس در بیمارستان Bronxville که در آن نیو راشل وکیل در ابتدا درمان در حال آزمایش هستند.

کومو است پیشنهاد اصلاحیه به او پرداخت می شود-بیمار-ترک پیشنهاد که گسترش حمایت برای پوشش کارگران که خواسته شده است به قرنطینه خود را.

دیگر نیویورکی که تحت بررسی برای داشتن ویروس—شوهر از یک بیمار که با تشخیص داده شد Covid-19 پس از سفر به ایران و همچنین اعضای دو بوفالو خانواده هایی که به تازگی از ایتالیا—آزمایش منفی فرماندار گفت.

شده اند وجود دارد بیش از 94,000 موارد Covid-19 در سراسر جهان و حدود 3200 نفر کشته شده اند که عمدتا در چین که از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده 149 نفر تشخیص داده شده اند و 11 نفر از جمله 10 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>