مطالعه سیستمیک نژادپرستی می تواند کمک به اطلاع همه گیر سیاست

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک مطالعه جدید توسط محققان در MIT Sloan School of Management مورد بررسی قرار گرفت چرا Covid-19 کشته شدن برخی از آمریکایی ها و برگ دیگران آسیبی نرساند. هدف این بود برای بهتر تعیین عوامل موثر در بازی و اطلاع رسانی سیاست های عمومی است که می تواند کمک به کاهش نابرابری.

محققان دریافتند که آمریکایی های سیاه و سفید و افراد مسن بیشتر احتمال دارد به مرگ از بیماری نسبت به سفید پوستان و افراد جوانتر از 65 MIT اسلون گفت. محققان را پیدا کنید, هر گونه ارتباط, اما, با, چاقی, فقر یا تخت ICU سرانه.

برای پاسخ به این سوال که چرا آمریکایی های سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از این ویروس نسبت به دیگر نژادها تحقیقات بیشتری نیاز است کریستوفر Knittel استاد اقتصاد کاربردی در دانشگاه MIT Sloan در بیانیه ای گفت:. مطالعه کنترل شده برای بیماران درآمد و وزن و دیابت وضعیت و اینکه آیا آنها دودی و آن را در بر داشت هیچ یک از این عوامل باعث همبستگی.


ما باید بررسی امکانات دیگر مانند نژادپرستی نظاممند است که اثرات آفریقایی-آمریکایی کیفیت بیمه و بیمارستان و مراقبت های بهداشتی و یا دیگر شرایط بهداشتی اساسی هستند که در مدل و سپس اصرار سیاستگذاران به نگاه در راه های دیگر برای حل این مشکل Knittel گفت.

یافته های دیگر گنجانده شده است که بیمارانی که رفت و آمد از طریق حمل و نقل عمومی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 نسبت به کسانی که ارتباط از راه دور MIT اسلون گفت. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات مرتبط با حمل و نقل عمومی می تواند به اثبات مهم برای سیاستگذاران به عنوان متحده به تدریج بازگشایی اقتصاد خود و بیشتر کارکنان بازگشت به کار Knittel گفت.

نرخ مرگ و میر در غرب شده اند قابل ملاحظه ای بالاتر از کسانی که از دیگر مناطق MIT Sloan اشاره کرد.

Knittel تکمیل این مطالعه با بورا Ozaltun یک فارغ التحصیل دستیار تحقیق در مرکز انرژی و سیاست های زیست محیطی آزمایشگاه تحقیقاتی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>