مترو فرودگاه در هزینه با عجله به تمیز میان virus تهدید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک ضد عفونی بیش از 4000 اتومبیل مترو 5,300 اتوبوس و حدود 2,500 قطار رفت و آمد خودروها در آخر هفته گذشته. هر راه آهن و ایستگاه مترو در این کشور بزرگترین توده-سیستم حمل و نقل نیز مقادیر است.

“ما در حال تمیز کردن دیگر ما ضد عفونی سیستم ما” پاتریک Foye رئیس نیویورک حمل و نقل متروپولیتن به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. و در روز چهارشنبه, سیستم اعلام آن آغاز خواهد شد ضد عفونی هر یک از آن ایستگاه دو بار در روز.

صحنه های مشابه در حال بازی در سراسر ایالات متحده به عنوان هاب حمل و نقل و شرکت های شیب دار تا تمیز کردن برای مبارزه با گسترش coronavirus در سیستم را که میلیون ها نفر از مردم را به تماس در هر روز است. که شامل پرداخت اضافه کاری و تا در تمیز کردن وسایل برای محافظت در برابر گسترش یک میکروب است که می تواند زندگی می کنند در سطوح برای یک روز کامل.


کارشناسان می گویند این تلاش ها همراه با مسافران مجدانه شستن دست خود و با رعایت سایر قوانین بهداشت می تواند موثر سلاح در نبرد. اما از آن است که وقت گیر و گران قیمت است به خصوص برای سیستم های حمل و نقل هستند که در مواجهه با کسری بودجه.

“MTA و سازمان خود را متحمل خواهد شد مقدار قابل توجهی از هزینه ها در این تلاش” Foye گفت. “ما دنبال خواهد شد فدرال کمک کند و انتظار می رود این هیئت برای کمک به,” او اضافه شده و اشاره ای به اعضای کنگره که نماینده نیویورک.

دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی افزایش یافته است پرداخت اضافه کاری و اضافه شدن کارگران موقت برای حمایت از تشدید بهسازی آن آغاز شد و در سراسر آن پنج پایانه در ماه فوریه یک فرودگاه سخنگوی گفت. Seattle-Tacoma International Airport قرار داده شده است به دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در سراسر فرودگاه, بزرگترین در واشنگتن که در آن بسیاری از ایالات متحده مرگ و میر مرتبط با این ویروس متمرکز عنوان شده است فرودگاه بین المللی میامی, با توجه به وب سایت خود را.

بوستون حمل و نقل نیز تشدید بهداشت کار و تمیز کردن اغلب لمس سطوح در ایستگاه های مترو هر چهار ساعت. Amtrak تمیز کردن قطار آن بیشتر و ساخته شده است که ضد عفونی کننده دست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در آن ایستگاه ها و خودروهای سواری.

واشنگتن شهری حمل و نقل سازمان به استناد اضطراری, روش های تهیه برای دوباره پر کردن بیمارستان درجه ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ماسک و دستکش.

“ما نیز آگاه است که این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن و ما در حال رفتن به استراتژیک در مورد استقرار این منابع بر اساس راهنمایی های پزشکی و خطر ابتلا به اطمینان حاصل شود که ما لوازم زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز” گفت: Ian Jannetta سخنگوی واشنگتن دی سی سیستم.

بایه Larsen ارشد اعتباری افسر در مودی که تحت پوشش MTA و نیوجرسی حمل و نقل گفت: این ویروس خواهد رسید سیستم های حمل و نقل در دو مرحله اول از طریق هزینه های بالاتر در, بهداشت تلاش و سپس به طور بالقوه از طریق کاهش درآمد اگر سواران در خانه بمانند.


“وجود دارد و بالاتر با استفاده از تمیز کردن لوازم اضافه کاری و هزینه های حقوق و دستمزد, افزایش کارکنان آموزش و پرورش و تعامل مشتری—همه این چیزها باید هزینه های مرتبط با آنها” او گفت:.

لارسن گفت که از لحاظ تاریخی سیستم های حمل و نقل شده اند انعطاف پذیر به طور موقت شوک در ridership. هر دو MTA و نیوجرسی حمل و نقل ridership شد توقف پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و طوفان سندی در سال 2012. اما آن وقایع شد و همراه با سرمایه قابل توجه هزینه های که شیوع ویروس احتمالا مستلزم, لارسن گفت.

“این سیستم به شدت ضروری برای اقتصاد منطقه ای” او ادامه داد. “ما انتظار داریم کشورهای به رسمیت شناختن ضرورت از این سیستم های حمل و نقل و در ادامه با سیاسی و حمایت مالی آنها لذت می برد.”

ویلیام Cox ارشد مدیر عامل در Kroll رتبه بندی اوراق قرضه آژانس گفت: MTA خوبی قرار به رسیدگی از اثرات این ویروس در بخشی به مازاد بودجه انتظار می رود برای سال جاری و مدیریت تیم است که هدایت این سازمان نسبت به بهبود پس از چهار سال از سقوط ridership. ویروس مربوط به ridership کاهش نیز می تواند جبران هزینه های برش در جای دیگر, او گفت:.

“همه چیز را باید بسیار بدتر از در حال حاضر در این دولت وجود دارد به بلافاصله تاثیر زیادی بر درآمد,” او گفت:.


وظیفه محدود کردن ویروس’ گسترش است و به یاد ماندنی—حمل و خود را در معرض خطر. مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی ریک پنبه آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازدید از فرودگاه و مقامات دیگر امکانات. او در خانه قرنطینه نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: در روز دوشنبه.

پنبه کارکنان در John F. Kennedy International لاگاردیا بین المللی لیبرتی نیوآرک و Teterboro فرودگاه معطوف شده برای تمیز کردن دستشویی ها اغلب به عنوان به خوبی به عنوان سطوح اغلب لمس توسط مسافران مانند دستگیره دکمه های آسانسور, درب, دستگیره, بلیط تلوان ماشین آلات آب چشمه دستگاه تلفن همراه ایستگاه های شارژ و سایر سطوح با استفاده از مواد ضد عفونی کننده.

هوایی از جمله خطوط هوایی جنوب غربی شرکت ، American Airlines Group Inc., Alaska Air Group, Inc. و Delta Air Lines, Inc. شده اند برای تمیز کردن هواپیما بیشتر و بیشتر به شدت از آنجا که از virus. دلتا هواپیما تعمیر و نگهداری مسیرهای بین المللی دریافت اولیه تمیز کردن قبل از فضای داخلی fogged با مواد ضد عفونی کننده دارای امتیاز توسط دولت فدرال برای مبارزه با بیماری های مسری. جنوب غربی گسترش استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده برای تمیز کردن آن هواپیما که در حال حاضر دریافت شش کار-ساعت تمیز کردن هر شب هواپیمایی گفت.

حامل نیز تبلیغ سیستم های تصفیه هوا در هواپیما خود را با غرب, United Airlines Holdings, Inc. و دلتا گفت: در پست های وبلاگ که ناوگان خود را با استفاده از قوی با راندمان بالا ذرات فیلتر هوا شبیه کسانی که در بیمارستان ها که دلتا گفت: می توانید فیلتر کردن coronaviruses.

زمین خدمه برای شرکت هواپیمایی آلاسکا در حال حاضر مطابق با اصول بهداشتی بازوی استوار صندلی کمربند سینی جداول سربار دکمه ها و کاسه دستگیره درب در هر پرواز است که صرف بیش از یک ساعت در زمین این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ. کارگران در حال پاک کردن صندلی, پنجره سایه و سقفی بن دستگیره در هواپیما که در حال پارک شده یک شبه.

انجمن خدمه پرواز-CWA اتحادیه کارگری است و توصیه می شود اقدامات اضافی مانند نصب ضد عفونی کننده دست ایستگاه مسافر در کابین و در نزدیکی سرویسهای بهداشتی مجهز اجازه می دهد خدمه پرواز به پوشیدن دستکش در هر زمان و به جای آن در طول پرواز و تغییر جنبه های خدمات مسافری مانند دیگر ارائه حوله داغ خدمات کلاس اول.

“تمیز کردن هواپیما است که بخشی از این, اما آن را به یک بخش گفت:” تیلور حلقه گل قرار دادن ، سخنگوی اتحادیه اروپا است که نشان دهنده خدمه پرواز از چندین شرکت هواپیمایی از جمله آلاسکا و United Airlines Group Inc. “هستند بسیاری از چیزهای دیگر که می توان در این دوره از عامل یک پرواز به مبارزه با این.”

همراه با شخصی شستن دست و توصیه های دیگر برای مردم غالبا مطابق با اصول بهداشتی زیرساخت های حمل و نقل با مناسب ضد عفونی کننده می تواند ابزار موثر برای مبارزه با این ویروس گفت: Jeff Schlegelmilch معاون مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا.

“همیشه پایین می آید واقعا قادر به آماده سازی با به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی از یک منطقه و همچنین مسئولیت شخصی” او گفت:. “هر یک از کسانی که همه چیز خود به خود کمتر بوده است.”

برخی از مسافران در حال گرفتن پیام.

ایستاده بر روی یک پلت فرم در مترو ایستگاه مرکز در مرکز شهر واشنگتن برندا Mase, 63, می گوید او ممکن است شروع به تنظیم رفت و آمد روزانه از Frederick, مریلند, توسط, در اولین و یا آخرین اتومبیل در منطقه مترو سیستم که به طور معمول کمتر شلوغ از کسانی که در وسط.

“من یک آب و صابون فرد اما به دلیل سن من نگران” در مورد ویروس های, او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>