برنامه ریزی جانشینی برای طولانی مدت کسب و کار

تکان دهنده تعدادی از ایالات متحده کسب و کار و فقدان یک مفصل نوشته طرح جانشینی. هنگامی که شما در کسب و کار خانواده و شرکت با درآمد سالانه زیر $50 میلیون غیاب در برنامه ریزی می شود به خصوص تلفظ می شود. در آن سال 2019 با ما کسب و کار خانوادگی بررسی PwC شرکت خصوصی خدمات یافت می شود که تنها 18 ٪ از کسب و کار خانواده گفت: آنها باید یک طرح موثر.

این امر به ویژه نگران با توجه به این که جانشینی برنامه های حکومت به مراتب بیشتر از برنامه ریزی شده خارج می شود. آنها همچنین می تواند در خدمت شرکت ها به عنوان یک ابزار قدرتمند برای مرور انتقال پیش بینی نشده. اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس تنها خط نیاز برای کسب و کار به حساب فورس ماژور و حوادث در برنامه ریزی برای آینده خود را.

حتی وقتی که می آید به شرکت های با خروج از برنامه در محل PwC داده نشان می دهد که صاحبان کسب و کار باید انجام بیشتر برای آماده سازی. تنها در حدود 30 ٪ از کسب و کار خانواده زنده ماندن انتقال به نسل دوم رهبری با توجه به خانواده کسب و کار موسسه.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد زمانی که و چگونه صاحبان کسب و کار باید شروع به ساختن جانشینی برنامه Crain محتوای استودیو تبدیل به کارشناسان در این زمینه:

ابی Parsonnetمنطقه ای رئیس جمهور برای منطقه متروپولیتن نیویورک در وبستر بانک.
آنتونی Tomaro, CPA, شریک و خدمات مشاوره ای رهبر در Grassi مشاوران و حسابداران.


Crain’s: زمانی که باید صاحبان کسب و کار شروع برنامه ریزی جانشینی و هر چند وقت یکبار باید برنامه بررسی می شود?

آنتونی Tomaro: در حالت ایده آل برنامه ریزی جانشینی باید شروع حداقل پنج سال قبل از مالک می خواهد به خروج از کسب و کار. تعداد واقعی بستگی به عوامل مختلف از جمله که شما قصد فروش به فرزندان خود کارکنان استراتژیک خریداران یا مالی خریداران است. اگر شما در حال آوردن نسل بعدی خانواده خود را به کسب و کار, به عنوان مثال, شما ممکن است نیاز به بیش از پنج سال به آنها را آماده برای موفقیت است.

صرف نظر از خریدار من همیشه توصیه می کنند که صاحبان شروع به فکر کردن در مورد برنامه ریزی جانشینی به عنوان به زودی به عنوان کسب و کار خود موفق می شود و بررسی طرح حداقل هر دو سال. داشتن برنامه در محل آماده شد شما در این رویداد ناگهانی فروش فرصت یا یک تغییر عمده در صنعت شما. زود آماده سازی اجازه خواهد داد که شما را به سرمایه گذاری در هر موقعیتی که مطرح می شود.

ابی Parsonnet: برنامه ریزی جانشینی پیچیده و در تلاش است که شامل در میان چیزهای دیگر, زمان مصرف فرآیندهای کسب و کار ارزیابی مذاکره بودجه ترتیبات و پیدا کردن و تعیین جانشین یا صاحبان آینده برای اجرای کسب و کار پس از یک صاحب کسب و کار برگ. آن است که هرگز خیلی زود شروع به فرایند برنامه ریزی.

در حالی که برخی از صاحبان کسب و کار شروع به طرح حدود پنج سال قبل از بازنشستگی غیر منتظره رویدادهای زندگی است که می تواند اتفاق می افتد در هر لحظه نیز یک دلیل کلیدی است که صاحبان کسب و کار باید شروع به برنامه ریزی اولیه و بررسی این طرح به صورت دوره ای به نگه داشتن آن زمان.

Crain’s: آیا برخی از نشانه هایی است که آن را ممکن است زمان مناسب برای فروش و کسب و کار و یا انتقال به جدید رهبری است ؟

Parsonnet: اگر چه می توان آن را دشوار است برای پیدا کردن زمان مناسب برای فروش یک کسب و کار وجود دارد در واقع نشانه هایی که می تواند نشان می دهد هنگامی که زمان مناسب ممکن است از جمله:

بازار. آماده برای به دست گرفتن فرصت زمانی که نیروهای بازار هستند مطلوب ترین و نقدینگی اجازه می دهد تا برای حداکثر ارزش.

توانایی برای به حداکثر رساندن مزایای مالیاتی. مالیات تمایل به یک راننده کلیدی در تصمیم گیری دقیقا زمانی که به فروش و یا انتقال یک کسب و کار است. را انتخاب کنید زمانی که نرخ مالیات و یا تغییر قوانین مالیاتی آن را بیشتر به نفع انجام دهد.

سلامت خود را. اگر شما در حال تاکید دچار یک بیماری طولانی مدت یا دیگر لذت بردن از در حال اجرا کسب و کار شما ممکن است زمان مناسب برای خروج.

خواسته های خود را. اگر برنامه شما شامل عبور از کسب و کار را به وارثان خود را و نگه داشتن کسب و کار در خانواده خود را, شما نیاز به تصمیم گیری های دشوار اوایل که آیا آنها را از آنچه در آن طول می کشد برای اجرای کسب و کار. اگر سرد نگاه سخت نشان می دهد که آنها فقط نمی واجد شرایط برای اجرای کسب و کار شما نیاز به تصمیم می گیرید که آیا شما ورثه خواهد شد, کارمندان و یا کسب و کار خواهد شد بیشتر از یک سرمایه گذاری که توسط مدیریت حرفه ای. بدون در نظر گرفتن آموزش های خود را مدیریت تیم و به طور بالقوه ایجاد یک هیئت مدیره برای اطمینان از خانواده شما سرمایه گذاری و محافظت شده است کلید مورد عمل.

تنوع. زمانی که صاحبان کسب و کار شخصی منابع بسیار متمرکز در خود کسب و کار, کسب درآمد برخی یا همه از موجودی که برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری می تواند یک حرکت عاقلانه است.

ملاحظات اضافی: سهام می تواند قدرتمند نگهداری و استخدام ابزار برای کارکنان کلیدی. نیاز به توسعه مدیریت جانشینی می توانید در بخش حل شود با ایجاد نقدینگی در شرکت سهام. این هدف می تواند از طریق انجام یک کارمند سهام مالکیت طرح (ESOP) معامله.


Tomaro: این یک پرسش شخصی که صاحب یک کسب و کار نیاز به اندیشیدن و آن را قطعا یکی از آسان نیست. هر صاحب خواهد رسید در پاسخ خود به دلایل مختلف. زمانی که من نشستن با مشتریان برای ما فصلی نشست مشورتی من همیشه به این مفهوم تا با پرسیدن چند سوال ساده از قبیل: چگونه کسب و کار انجام می دهند ؟ چه رقابت خود را تا ؟ شما کار سخت تر و بدون دیدن هر گونه پاداش ؟ چگونه است که تیم مدیریت خود را انجام و بر اساس اهداف ما باید تنظیم کنیم ؟ آنچه که در صنعت خود را? اگر خود را در صنعت تحکیم شما consolidator یا نه ؟ آیا شما رشد کرده و تا آنجا که شما می توانید خود را با زیرساخت های فعلی و یا شما نیاز به کمک استراتژیک یا مالی? پاسخ به این سوالات و بسیاری دیگر منجر خواهد شد که صاحب کسب و کار به یک مسیر از وضوح و در نهایت به پاسخ درست است.

Crain’s: چه مشخصههای موثر طرح جانشینی?

Tomaro: اولین عنصر در موثر جانشینی طرح کامل خرید از مدیریت بالا. بهترین جانشینی برنامه های رانده شده از بالا: مدیر عامل به آن ايمان و ایجاد یک فرهنگ است که نیروهای هر اجرایی به مستمر برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف خود اندازه گیری موفقیت خود و آموزش مردم در زیر آنها را.

موثر طرح جانشینی نیز multileveled: در حالی که وجود دارد این است که یکی از اصلی جانشین برای رهبری این شرکت وجود دارد باید یک برنامه در محل برای چند نفر آموزش دیده و آماده برای حرکت به بالا و قبول یک سطح بیشتری از مسئولیت. یک CFO COO و معاونت فروش و بازاریابی به عنوان مثال تمام خواهد شد پشتیبانی جانشین مسئولیت ها. این طرح جانشینی باید جزئیات همه نامزدهای بالقوه تجربه و البته عمل به آنها را به موقعیت جدید خود را.

Parsonnet: برنامه ریزی جانشینی متفاوت است برای هر کسب و کار است. اما طرح های موثر شامل:

  • یک استراتژی خروج است که اجازه می دهد تا به صورت صاف و انتقال رهبری و بر اساس مالک اهداف روشن.
  • مشاوره از یک تیم با تجربه از مشاوران—یعنی وکلا و حسابداران, ثروت, مدیران حرفه ای مالیاتی, بیمه, کارشناسان—که با هم کار کنند برای کمک به طراحی و پیاده سازی این طرح است.
  • ارزیابی که بر اساس واقع بینانه پیش بینی.
  • یک تیم مدیریت قوی در محل است که می تواند تحقق نقش بحرانی و به شکل یک استراتژی است که می تواند راهنمای کسب و کار به آینده است.
  • زمان کافی است. متاسفانه بسیاری از صاحبان کسب و کار صبر کنید تا زمانی که غیر منتظره اتفاق می افتد شروع به برنامه ریزی. و سپس آن را خیلی دیر است.

Crain’s: آب و هوای فعلی اقتصادی باعث کاهش ارزش بسیاری از کسب و کار. چه استراتژی خروج به خصوص موثر در این محیط ؟
    
Parsonnet: برنامه ریزی و مستغلات است که به طور فزاینده ای محبوب با گنجاندن هدیه مالکیت کسب و کار از یک نسل به نسل بعدی است. این نوع از انتقال محافظت از ارزش کسب و کار با کاهش هزینه های خود را بر اساس.

Tomaro: در یک بحران را تحت تاثیر قرار شرکت نیاز به تبدیل شدن به خلاق در شکل دهی مجدد خود را در مدل های کسب و کار. تغییرات استراتژیک را می توان به حداقل رساندن از دست دادن ارزش و سرمایه گذاری در این تغییرات باید عملکرد قابل بازگشت سرمایه گذاری اگر شما حداقل یک تا دو سال قبل از خروج خود را. نتایج چشمگیر ترین من دیده ام در این منطقه هستند که شرکت های دیجیتال و فرآیندهای خود را به مراتب کارآمد تر. من را دیده اند یک افزایش بزرگ در درخواست برای ما سازمانی ارزیابی به عنوان کسب و کار به طور فزاینده ای بیشتر انگیزه برای پیدا کردن صرفه جویی در هزینه در هر کجا که آنها می توانند. ارزیابی کارایی عملیات خود را از مردم و سیستم عملکرد فرصت برای بهبود خط پایین خود را.

اگر زمان از جوهر و یا شما در حال حاضر در وسط مذاکره فروش و ارزیابی خود را چیزی است که شما می خواهید آن را به شما ممکن است قادر به ساختار تهاجمی earnout با خریدار به برخی از ارزش از دست رفته خود را به عنوان بعد از فروش می باشد.

Crain’s: چه جوانب مثبت و منفی از انتقال مالکیت به کارکنان از طریق یک ESOP?

Tomaro: یک ESOP قدرتمند حفظ و نگهداری کارکنان ابزار است که می تواند مردم را احساس متصل به موفقیت بلند مدت کسب و کار. در صنایع برای مقابله با کمبود نیروی کار مانند ساخت و ساز و تولید و مالکیت می تواند ارزشمند محرک کلیدی برای بازیکنان تیم. یک ESOP نیز به خوبی کار می کند هنگامی که یک کاربر می خواهد به انتقال مالکیت اما فعال باقی می ماند در این شرکت است. در حالی که مالک نمی تواند شرکت در ESOP به حفظ فرهنگ و زیرساخت ها می تواند به ایجاد یک محیط که در آن او می تواند یکپارچه حفظ نقش رهبری.

صاحبان همچنین می توانید درک قابل توجهی صرفه جویی مالیاتی توسط تعویق انداختن مالیات بر سود از فروش زیر IRS بخش کد 1042.

خریداران همچنین بهره مندی از کم خطر ESOPs. کارکنان استفاده نکنید و هر از بودجه شخصی خود را برای خرید کسب و کار به طوری که آنها هرگز نمی تواند از دست دادن بیش از آنها را در قرار داده است. آنها نیز مشمول مالیات نیست در هر شرکت و کمک های ساخته شده به ESOP تا زمانی که برداشت از ارزش سهام خود را پس از ترک سازمان و حتی پس از آن آنها می توانند رول بودجه به طرح بازنشستگی به ادامه مالیاتی-تعویق مزایای.

در سمت تلنگر, ESOPs هستند پر هزینه تر را انتخاب و از صاحبان باید درک هزینه های مرتبط با این طرح جانشینی. بسیاری از این هزینه های اضافه شده است که با توجه به بازیکنان اضافی درگیر در معامله. به طور معمول وجود دارد ESOP مشاور, وکیل متولی, ارزش های حرفه ای و شخص ثالث مدیر.

Parsonnet: مثبت عبارتند از: ESOPs صاحبان کمک به حفظ عامل کنترل مهم نیست چقدر بزرگ سهم است ESOP متعلق به. آنها اجازه می دهد تا صاحبان به بازپرداخت بدهی با معافیت از مالیات و یا مالیات-دلار آزاد را قادر می سازد فروشنده به حداکثر رساندن پول از طریق اهرم بالاتر. ESOPs فعال کردن فروشنده به فروش سهام به خریدار آماده در مراحل در طول زمان است. آنها همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک کارمند-احتباس/استخدام ابزار در فرم غیر دولتی تعیین سهام.


در سمت منفی معامله می تواند هزینه های سنگین بود. احزاب باید پیش بینی هزینه های مرتبط با مشاوران مورد نیاز منجر به مذاکرات و مدیریت فرایند در موقع. زندگی به امانتی مسئولیت های متولی را می توان پر هزینه و نیاز به سعی و کوشش و احتیاط و مهارت است. جانشینان باید مایل به محافظت از دارایی های اعتماد برای ذینفع مانند سهام به نمایندگی از مزایای بازنشستگی برای کارکنان.

Crain’s: چه ویژگی های باید صاحبان کسب و کار به دنبال در یک جانشین و جایی که باید به آنها نگاه می کنید ؟

Parsonnet: عالی فنی و مهارت های رهبری ممکن است آشکار ویژگی های به دنبال در یک جانشین اما یک نامزد است که مناسب فرهنگی خوب است به همان اندازه مهم است. صاحبان کسب و کار نیز باید به دنبال کسی است که تراز وسط قرار دارد با آنها استراتژیک و همچنین در این بازه زمانی برای جانشینی و انتظارات. صاحبان کسب و کار باید به دنبال کسی که در خدمت به عنوان یک مباشر از خانواده دارایی های در حال حرکت رو به جلو است. این امر به ویژه مهم است اگر فروش آن درگیر نیست.

Tomaro: جانشین خود را می تواند هر کسی از کودکان یا کارمندان خود را به یک استراتژیک یا مالی خریدار. اما حق نامزد باید قادر به پاسخگویی به چند معیار مهم. این اولین بار است که حفظ فرهنگ شما ایجاد کرده اید در شرکت خود را. فرهنگ است که بخشی از آنچه که باعث می شود یک شرکت موفق و شما نمی خواهید خود را “کودک” که شما مطرح پس از تولد به از دست دادن آن را به ویژگی های ضروری پس از شما از بین رفته اند.

نظر دوم این است که بر اساس چقدر دخالت اگر هر یک از شما می خواهید در کسب و کار شما پس از انتقال آن است. انتخاب خود را از یک خریدار یا جانشین را تحت تاثیر قرار خواهد سطح خود را از دخالت. از خودتان بپرسید: “آیا من ناتمام اهداف است که من می خواهم برای رسیدن به در این شرکت می توانید آن اهداف توان تحت این جانشین?”

جانشین ممکن است درست در مقابل چشمان شما—یک کودک دیگر اعضای خانواده و یا کسی از شما تیم مدیریت ارشد. یا آن را می تواند که در آن شما حداقل انتظار آن را مانند یک رقیب. رقابت خود را قطعا می داند که به اندازه کافی در مورد صنعت خود را به نگه داشتن کسب و کار موفق و شما شگفت زده می شود چه مقدار از آنها در حال حاضر در مورد شما می دانید!

یکی دیگر از گزینه شما می توانید در نظر بگیرید, اگر چه آن را با یک هزینه است که بانکداران سرمایه گذاری. آنها به خوبی متصل می استراتژیک یک خریدار واجد شرایط و تایید آنها باید بودجه برای بستن قرارداد.

Crain’s: آنچه که در نقش یک شرکت هیئت مدیره در پی برنامه ریزی شده است ؟

Tomaro: در حالی که بسیاری از کوچک و متوسط و متعلق به خانواده کسب و کار لازم نیست که هیئت مدیره این به آن معنا نیست که نباید—به خصوص اگر آنها به فکر یک کسب و کار فروش در سه تا پنج سال آینده. در برخی از کسب و کار هیئت مدیره ساخته شده است تا از اعضای خانواده که درگیر در حال اجرا کسب و کار, اما قطعا منافع است. نقش هیئت مدیره می تواند ارزشمند باشد. آنها می توانید کسب و کار خود را تجربه به توصیه مدیریت در تصمیم گیری های مهم; آنها می توانید به اشتراک گذاری درس های آموخته شده از موفقیت ها و شکست برای هدایت این شرکت را از طریق تجربه های جدید. و برای یک شرکت است که به دنبال فروش خوب هیئت مدیره خواهد بود به خوبی متصل شده و می تواند برخی از کلید روابط یا خریداران بالقوه به جدول به این فرایند را به عنوان صاف و بدون دردسر به عنوان امکان پذیر است. هیئت مدیره نیز می تواند ابزاری در شناسایی جانشین و دیگر C-مجموعه مدیران برای موفقیت در رهبری کسب و کار خود در فصل جدید.

Parsonnet: هیئت مدیره باید به عنوان یک صدایی هیئت مدیره برای تصمیم گیری های استراتژیک در برنامه ریزی جانشینی. آنها باید شرکت کنندگان فعال در سراسر فرایند و درگیر در ارزیابی گزینه های مالکیت تجزیه و تحلیل خطرات و برگزاری صاحبان فعلی پاسخگو برای هر دو مدیریت فرایند و حصول اطمینان از جانشینان قرار دارد برای رسیدن به موفقیت. یکی دیگر از نقش مهم این است که به ارائه نظارت به منظور حفاظت از منافع صاحبان آیا کسانی که صاحبان بخشی از یک ESOP یا نه به طور فعال درگیر در کسب و کار. هیئت مدیره همچنین باید اطمینان حاصل شود که حقوق صاحبان سهام ارزش کسب و کار است که حداکثر در فروش.

Crain’s: چه کس دیگری در این شرکت باید درگیر در تصمیم گیری?

Parsonnet: برنامه ریزی جانشینی نیاز به دخالت بسیاری از اعضای تیم در سراسر کسب و کار برای طراحی و پیاده سازی یک طرح از جمله امور مالی, حقوقی, مالیات و منابع انسانی است.

Tomaro: اگر شرکت دارای یک هیئت مدیره آنها باید آنهایی که برای اولین بار به ارمغان آورد در هر تصمیم مهم. خود را مورد اعتماد مشاوران مانند حسابداران مدیریت ثروت و وکلای قطعا باید درگیر قبل از تصمیم گیری ساخته شده است و حتی به فروش و یا انتقال این شرکت است.

من دیده ام بسیاری از صاحبان کسب و کار را انتخاب کنید به نگه داشتن خود را مدیریت در تاریکی هنگامی که آنها در حال بررسی فروش و یا انتقال این شرکت است. این طرح اغلب نتیجه معکوس. به یاد داشته باشید کلید اعضای تیم مدیریت خود شده اند بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت شما خواهد شد و بازیکنان اصلی به نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا هموار پس از شما از بین رفته اند. آنها باید آورده شود و در این روند به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای بینش ارزشمندی ارائه می کنند می تواند به این شرکت است.

Crain’s: با یک شخص ثالث فروش چگونه باید صاحبان تعیین قیمت فروش?

Tomaro: به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بیشتر ارزش خود را از کسب و کار و راه خود را فروش برای موفقیت شما باید کار با یک گواهی ارزیابی متخصص است که با تجربه در ارزیابی کسب و کار. چنین حرفه ای را تجزیه و تحلیل اقتصادی, صنعت و محیط رقابتی است که در آن کسب و کار خود و عمل و ارزیابی مالی شرکت خود را, نقاط قوت و موقعیت در بازار است. همراه با صدور یک نظر در ارزش کسب و کار بر اساس این یافته ها ارزیابی کارشناس ارائه خواهد شد حمایت از گزارش برای ارائه به خریداران بالقوه است.

Parsonnet: روند فروش یک کسب و کار برای یک شخص ثالث می تواند بهره مند از حمایت از یک بانکدار سرمایه گذاری با تخصص صنعت. یک بانکدار سرمایه گذاری خواهد شد و ارزش کسب و کار با استفاده از روش های مختلف از جمله بازار مقایسه و تنزیل جریان نقدی است که بر اساس طرح کسب و کار جریان نقدی آینده است. ویژگی های منحصر به فرد ثبت اختراعات و علائم تجاری علامت های تجاری و مجوز مزیت های رقابتی و موانع ورود را عامل همه به
ارزیابی.

Crain’s: چه چالش های منحصر به فرد انجام نیویورک صاحبان کسب و کار هنگام خروج برنامه ریزی شده است ؟

Parsonnet: بهره وری مالیاتی با توجه به بالا مالیات صلاحیت یک چالش کلیدی برای نیویورک صاحبان کسب و کار به حرکت آنها به عنوان آماده شدن برای خروج از کسب و کار خود را.

Tomaro: عمده هدف از برنامه ریزی جانشینی است به ساختار معامله و پیاده سازی استراتژی برای به حداقل رساندن مالیات وقتی که می آید زمان برای مالک به خروج و تحقق سود. کسب و کار در شهر نیویورک در یک نقطه ضعف در این زمینه است چرا که آنها نه تنها واقع شده در بالا مالیاتی دولت, اما آنها همچنین به شدت مشمول مالیات در سطح شهرستان است. این وضعیت نیاز به حتی بیشتر خلاقیت, برنامه ریزی و مشاوره با کسب و کار خود و مشاوران به آماده شدن برای خروج از کسب و کار با عنوان پول زیادی در جیب خود را به عنوان امکان پذیر است.

دانلود پی دی اف از این گفتگو در اینجا


ابی Parsonnet منطقه ای است رئیس جمهور برای مترو نیویورک. او پیوست وبستر در ماه اوت سال 2013 منجر به گسترش وبستر وسط بازار فعالیت های بانکی و امور جامعه به منطقه متروپولیتن نیویورک. او در میانه بازار تیم تمرکز بر تجاری ارائه خدمات بانکی به مشتریان در مترو نیویورک منطقه که شامل Westchester و راکلند شهرستان لانگ آیلند شمال نیوجرسی و پنج بخش نیویورک شهر نیویورک است.

زندگی جوامع او در خدمت ابی است که یک عضو هیئت مدیره از برادران بزرگ و خواهران در نیویورک است. وی قبلا یک افسر و عضو موسس ارائه خوب است. ابی یک عضو از مد سرویس شبکه; او یک گیرنده گذشته از همکاران در مهربانی جایزه از سفاردی Bikur Holim, Ort امریکا را, حسابداری بانکی و وکیل جامعه جایزه دستاورد و افتخار بود توسط برادران بزرگ و خواهران از نیویورک حسابداران و بانکداران فصل.

ابی به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه برندایس و MBA از دانشگاه بوستون. او همچنین به دست آورده گواهی در برنامه ریزی مالی از دانشگاه نیویورک ادامه تحصیل.


آنتونی Tomaro ارائه شده است حسابداری و مشاوره مدیریت خدمات برای بیش از 30 سال است. بسیاری از حرفه خود شده است در حسابداری, مشاوره و هدایت شرکت ها در صنایع مختلف در مراحل مختلف چرخه حیات خود—که آیا در راه اندازی یا گسترش حالت.

آنتونی Grassi مشاوره رهبر و هدایت رشد عمل مشاوره با توسعه خدمات جدید و همچنین از نزدیک درگیر در کمک به مشتریان خود را ارزیابی کنند عملیات به منظور افزایش بهره وری و سودآوری است. او صرف زمان قابل توجهی کمک به شرکت های سهامی خصوصی با سرمایه گذاری توسط تامین مالی سعی و کوشش به دلیل کیفیت سود و تجزیه و تحلیل و عملیاتی بهبود بینش قبل از آنها را سرمایه گذاری. در طول زندگی حرفه ای خود آنتونی برگزار شد موقعیت های مختلف در C مجموعه کار با سهام خصوصی گروه به اجرا و دوباره تراز برخی از نمونه کارها خود را به شرکت های برای فروش. آنتونی نیز دارای تجربه ی گسترده کار با عموم معامله شرکت ها و مشورت در عرضه اولیه پروژه همراه با مشخص با هدف کسب شرکت (SPACs) و ادغام معکوس معاملات.

آنتونی خود را به دست آورده لیسانس مدیریت بازرگانی از Adelphi University. او یک عضو از موسسه آمریکایی Certified Public Accountants (AICPA) و New York State Society of Certified Public Accountants (NYSSCPA).

نظرات و دیدگاه ها در این مقاله که نویسنده در نظر گرفته شده و به ارائه مشاوره خاص و یا توصیه هایی برای هر فرد است. لطفا مشورت با مشاوران حرفه ای با توجه به وضعیت فردی خود را. همه وام منوط به تصویب اعتباری.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra