تابستان فرا رسیده است!

Category: آرکانساس Comments: No comments

همه ما شیفته سرد صبح و شب و رطوبت کم ما تا به حال در اواخر ماه مه. ما می دانستیم که آن را نمی تواند تاریخ و زمان آخرین اما ما امیدواریم که می تواند. همه چیز تغییر کرده و برای بهتر شدن نیست. گرما و رطوبت هستند و شما باید به کار های هوشمند خود را دریافت کنید کارهای باغبانی انجام می شود. ما هنوز هم با بعضی از باران اما این است که پر از لکه. بیش از آخر هفته من یک چهارم از یک اینچ است اما از آن پایین آمد و در 10 دقیقه زمان. آن خندقها واشر اما رفته در گردش چشم. من آبیاری گلدان ها بر روی عرشه روزانه و گیاهان بخوبی رشد می کند.

من تابستان یک ساله دریافت زیباتر هر هفته

و تابستان چندساله در حال لگد زدن به دنده بالا.

Gardenias در شکوفه در سراسر حیاط

و شیرین عطر و بوی همچنان در هوا. من آنها را دوست دارم! من althea است که در تمام گل و برگ گل ادریس شروع به گل.

گلدان بر روی عرشه در حال رشد در فراز و نشیب, و من به نظر می رسد بیشتر نارنجی روزانه.

این است که نه زرق و برق دار ترین گل اختر لیلی?! من این گیاه به عنوان یک هدیه 5 سال پیش است و این اولین سال آن را دوباره نمایاندن. نور خورشید ایجاد تفاوت.

گل تنها چیزی که نمی پر رونق است. من برداشت گذشته از کلم بروکلی

و تمام سیر. من را به من گذشته یا دو هفته از کاهو اما من شروع به برداشت من فصل گرم محصولات کشاورزی. من گرفتن یک محصول زغال اخته و تمشک در حال لگد زدن به در. من تحت پوشش آنها با شبکههای پرنده بنابراین برای اولین بار من به اشتراک گذاری با پرندگان.

صورتی زغال اخته, صورتی, لیموناد و خیلی شیرین! من برداشت اول من کدو و فلفل این هفته با بیشتر به آمده است. من می خواهم که برداشت برخی از خیار روی عرشه اما چیزی به من ضرب و شتم آنها را. من می ترسم از آن می تواند یک موش! مانند بسیاری از باغبان من شروع تغذیه پرندگان دوباره در این سال بر روی عرشه. ما تا به حال خانه های پرنده و لانه بسیار برای سال, اما به تغذیه پرندگان چون ما رسم موش سال پیش. من قطعا از دیدن سنجاب ولی ما در بر داشت گلبرگ بسیار خوب سنجاب سگ. ما در حال لذت بردن از تماشای, شکار سنجاب ها به همان اندازه که ما لذت بردن از پرندگان. آن را بسیار برای سرگرم کردن ما در این روز است. اما هر حمله خیار آن را در شب. من بیرون رفتن هر روز صبح با من قهوه به بازرسی چیز و 4 روز پیش گلبرگ می تواند بوی چیزی تا به حال شده است وجود دارد. من آغاز شده به دنبال کودک خیار منظمی snipped کردن.

سپس دو شب پیش آنها آغاز شده سلب عزیزم من زیتون. من دیدن برخی از فضولات بنابراین من گمان می کنم یک موش—و نه خوب! من پیچیده درخت شب گذشته با پرنده توری و سیمی از آن در پایه.

این کار را برای یک شب اما چه کسی می داند. من بارهای کوچک زیتون و امیدوار هستم که آنها ،

من به برخی از سیم مرغ اگر که کار نمی کند. آن است که جذاب به نظر می رسد, اما من می خواهم برخی از زیتون!

نمی خواهد زندگی بزرگ می شود اگر ما می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که ما وارد متری, اما شما را به بد با خوب و انجام بهترین شما می توانید. دست کشیدن بر روی چوب اما تا کنون گل دست نخورده به عنوان باغ از جلو و من امیدوارم که همچنان ادامه دارد. باغبان نه تنها باید به مقابله با مخلوقات ، در حال حاضر زمان به واقعا شروع به توجه به رطوبت است. من چیزی آبیاری در هر روز است. همانطور که من برداشت محصولات کشاورزی در فصل زمستان هستم کاشتن با تابستان همه چیز, اما آنها نیاز به رطوبت برای جوانه زدن و تاسیس شده است. من کودک بامیه و آفتابگردان آینده و بادمجان ها تنظیم میوه. من مقدار زیادی از کوچک گوجه فرنگی اما چیزی نزدیک به رسیده است. آنچه که من در حال رشد و یا برداشت من مکمل در بازارهای محلی و میوه می ایستد. آرکانزاس توت فرنگی شگفت انگیز بوده است و هنوز رفتن قوی. من برای اولین بار من آرکانزاس هلو در این هفته و تمشک و زغال اخته شروع به نشان می دهد تا بیش از حد. تابستان زمان به معنی فوق العاده تولید و در حال حاضر زمان برای لذت بردن از آن است. هنوز هم وجود دارد زمان به بوته اگر شما می خواهید برای پیوستن به در سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>