خورشید کمربند متحده در حال ظهور به عنوان گسترده ای نقطه داغ

Category: آرکانساس Comments: No comments

آریزونا و فلوریدا گزارش خود بزرگترین افزایش در covid-19 مورد از این بیماری همه گیر شروع بیشتر نشانه هایی است که شیوع بیماری وخیم تر شده است در ایالات متحده خورشید کمربند متحده است. رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد “جدید و خطرناک فاز.”

به طور جداگانه گلاکسو PLC را covid-19 واکسن با همکاری شبدر بلجس شروع به آزمایش بر روی انسان است.

جهانی coronavirus همه گیر است شتاب, و با یک ضبط 150,000 موارد گزارش روز شنبه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت.

تقریبا نیمی از موارد جدید از آمریکا آمد که در آن شیوع همچنان به خشم Tedros گفت: در این که جلسه توجیهی روزانه. آژانس نام کشورها و ساکنان هوشیار باقی می ماند حفظ اجتماعی-فاصله تلاش, پوشش, سرفه, در خانه بمانند و اگر بیمار و پوشیدن ماسک ،

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

همه کشورها باید متعهد به پیدا کردن عفونت های جدید تست تماس نزدیک و جداسازی کسانی که بیمار هستند, او گفت:.

“در این دنیای جدید و خطرناک فاز” Tedros گفت. “بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه. کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد. اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس هستند.”

در همین حال بریتانیا کاهش آن coronavirus تهدید سطح یک شکاف جمعه به سطح 3 تبدیل شدن به آخرین کشور به ادعای گرفتن آن را ملی شیوع بیماری تحت کنترل است. و چین سرمایه نباید شل محدودیت حتی اگر آن را احتمالا شاهد اوج در موارد بالا ویروس متخصص وو Zunyou گفت.

انگلستان مشترک امنیت زیستی مرکز توصیه می شود حرکت covid-19 خطر در کشور از دوم بالاترین سطح 4-به معنی انتقال بالا است و یا افزایش تصاعدی — به سطح 3 که در آن یک بیماری همه گیر است که به طور کلی در گردش است.

مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد ثابت کاهش موارد در سراسر انگلستان اما موضعی شیوع هنوز هم احتمال دارد. بریتانیا در اروپا همه گیر بالاترین مرگ و میر با بیش از 42000 ویروس های مربوط به مرگ و میر و بیش از 300.000 موارد تایید شده.

کاهش سطح هشدار بود “یک لحظه بزرگ برای کشور و عهد به انگلیسی, مردم تصمیم به ضرب و شتم این ویروس” وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

از جمعه جدید کروناویروس آلوده بیش از 8.6 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 458,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کارشناسان نگران ایالات متحده

در ایالات متحده آمریکا است که گزارش اکثر موارد تایید شده در بیش از 2.2 میلیون و 119,000 مرگ و میر متحده را تحت فشار قرار دادند به جلو با ظهور از کامل یا جزئی اپیدمی خاموش شدن ناگهانی با وجود موج در موارد جدید در بسیاری از مکان ها از جمله تگزاس و اوکلاهما فلوریدا و کالیفرنیا.

کارشناسان بهداشت و درمان در کشور با سقوط تعداد مورد در حال تماشای با رشد حس زنگ و ناباوری با بسیاری از تعجب که چرا ویروس زده ایالات متحده همچنان به بازگشایی شده است.

“آن را واقعا احساس می کند مانند ایالات متحده داده است گفت: Siouxsie نیرنگ های عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه اوکلند در نیوزیلند — یک کشور است که تایید کرده است تنها سه مورد جدید در طول سه هفته گذشته و در جایی که شهروندان در حال حاضر تا حد زیادی به بازگشت به روال خود را.

“من نمی توانم تصور آنچه در آن باید مانند نیاز به رفتن به محل کار دانستن آن را نا امن” Wiles گفت: ایالات متحده گسترده اقتصادی بازگشایی. “این سخت است برای دیدن چگونه این به پایان می رسد. وجود دارد فقط برای رفتن به بیشتر و بیشتر مردم آلوده و بیشتر و بیشتر مرگ و میر. آن دلخراش است.”

یک تیتر در وب سایت از آلمان پخش عمومی به عنوان خوانده شده: “به آمریکا داده تا مبارزه با کروناویروس?” سوئیس محافظه کار Neue Zürcher Zeitung روزنامه این نتیجه رسیدند: “ایالات متحده به طور فزاینده ای افزایش می پذیرد covid-19 اعداد است.”

“تنها چیزی که می توانم با اطمینان بگویم: هیچ چیز شگفت آور در مورد این توسعه” یک روزنامه نگار نوشت: در این مقاله با اشاره به شلوغ ایالات متحده سواحل و استخرها در طول آخر هفته روز یادبود در ماه مه.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در کانون توجه

موارد جدید سر به فلک کشید پنج شنبه در اوکلاهما با 450, دو رکورد-تعداد تنظیمات گزارش دو روز زودتر. Tulsa County, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تجمع امروز در سالن باقی مانده دولت منجر نقطه داغ با 120 موارد جدید در مجموع 1,825.

موج جدید می آید در میان تظاهرات برای اعتراض به کشتار سیاه شهروندان و پیش از تعطیلات آخر هفته Juneteenth جشن به مناسبت پایان برده داری در آمریکا

رئیس جمهور معتقد است که این کشور را تعطیل نمی کردن بار دوم اگر چه افزایش موارد را متقاعد کرده است فرمانداران در برخی از ایالت از جمله آریزونا به راه رفتن در مخالفت با اجباری پوشش صورت در عمومی.

جمهوری خواه ایالت جیمز Lankford اوکلاهما گفت: او را به پوشیدن ماسک در حالی که حضور تهمت انتخابات تجمع در تولسا اگر چه برگزارکنندگان نیست که نیاز به شرکت کنندگان به پوشش چهره خود را با ماسک که توزیع خواهد شد در این مراسم است.

“من خواهید بود با پوشیدن یک ماسک بیشتر از زمان. من باید آن را برخی از زمان” Lankford روز جمعه گفت در CBS This Morning. “من فرض کنید که من قصد دارم به آن را در یک مقدار زیادی از زمان.”

Lankford مقایسه این تجمع به “تظاهرات مانند رویدادهای دیگر مانند خرید مانند مراکز که در باز” و افرادی که در معرض خطر بالا باید مطمئن شوید که “آنها در حال مراقبت از خود.”

در ضمن American Airlines Group Inc. حذف یک مسافر که حاضر به پوشیدن صورت پوشش و ممنوع او را از گرفتن پرواز در آینده پس از ایالات متحده حامل متعهد به افزایش اجرای از ماسک استفاده کنید. مرد براندون Straka نمی شود مجاز به پرواز در خطوط هوایی تا زمانی که پوشش صورت دیگر مورد نیاز این شرکت گفت.

Straka یک محافظه کار فعال با حدود 400,000 پیروان در توییتر ارسال شده در یک ویدیو گفت او شده بود لگد کردن پرواز برای پوشیدن یک ماسک و متهم آمریکایی کارمندان تهدید آمیز او است.

آلمان دیگران دیدن خوشه

در ضمن آلمان روز جمعه گزارش داد این کشور بیشترین افزایش روزانه در ویروس موارد در یک ماه پس از مدیریت شامل آن شیوع بهتر از مقایسه های بزرگ کشورهای اروپایی.

موسسه کخ رابرت آلمان کنترل بیماری مرکز ذکر شده 770 جدید تایید موارد مصرف این کشور در مجموع به بیش از 190,000.

سراسیمگی از تست مثبت این هفته از شیوع در یک کشتارگاه در منطقه غرب Guetersloh کمک بزرگترین افزایش روزانه از مارس 20.

دولت آلمان گیر کرده به آن دوره به تدریج بازگشایی این کشور در حالی که به دنبال سرکوب سریع در موضعی شیوع است.

یک برنامه رایگان راه اندازی شد شنبه برای کمک به ردیابی افرادی که ممکن است در معرض ویروس در حال حاضر دانلود شده است 9.6 میلیون بار در آلمان که دارای جمعیت 83 میلیون نفر است.

ژاپن منتشر شد یک برنامه شبیه جمعه همچنین با استفاده از فن آوری توسعه یافته توسط اپل و گوگل است. مقامات می گویند که آمار ثبت خواهد شد و ذخیره می شود تنها در فردی کاربران گوشی و حذف شده پس از 14 روز به محافظت از حریم خصوصی خود را.

“ما امیدواریم که یک استفاده گسترده از این برنامه منجر به پیشگیری از عفونت های,”, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت.

توکیو در بر داشت 35 مورد از coronavirus جمعه, 11 که در ارتباط با شب زنده داری مناطق NTV گزارش به نقل از یک فرد ناشناس. توکیو به طور موثر برداشته تمام محدودیت ها در کسب و کار اجازه می دهد کافه ها و رستوران ها برای باز کردن در تمام شب. به اصطلاح “توکیو هشدار” سیستم که معرفی شد به اصرار ساکنان آن به منظور بالا بردن هوشیاری در برابر ویروس متوقف شد جمعه.

ژاپن موافقت با ویتنام به کار به سمت یک صحنه کاستن از محدودیت های مسافرتی بین دو کشور.

ویروس موارد یافت در امریکا با مکزیک دیدن یک رکورد روزانه از عفونت های جدید و رهبر ونزوئلا, نیکولا Maduro گفت: او را “رادیکال” مستند اقدامات در کاراکاس.

سنگاپور قادر به شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و معاشرت با تا پنج نفر در یک زمان به روز جمعه پس از شهر-دولت حذف بسیاری از محدودیت های آن.

پس در ابتدا ظاهر شده اند به یک مدل برای حاوی ویروس در کشور تنها 5.8 میلیون دارای یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در آسیا با بیش از 41,000 موارد عمدتا مربوط به کارگران خارجی’ خوابگاه. مقامات می گویند که این موارد کاهش یافته است, با, بدون, جدید خوشه های بزرگ و پایدار تعداد موارد دیگر با وجود یک بخشی از بازگشایی دو هفته پیش.

چین TAMPS پایین شیوع

بازگشایی فروشگاه ها و دیگر اماکن عمومی متهم شده است برای لمس کردن تازه خوشه در عفونت ها در تعدادی از کشورها طرح پرسش های در مورد چگونه به آج خط بین نگه داشتن زندگی اقتصادی و اجتماعی رفتن در حالی که اجتناب از مرگ و میر غیر ضروری.

چین اعلام کرد یک تازه شیوع در پکن تحت کنترل پس از تایید 25 موارد جدید در میان برخی از 360,000 افراد آزمایش شده است. که با فقط چهار از یک روز پیش از آن.

چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: تعداد موارد بود که انتظار می رود به زودی در شیوع محور در پکن اصلی بازار عمده فروشی. تا کنون پکن تایید کرده 183 موارد جدید طی هفته گذشته.

جدید 25 مورد گزارش جمعه در پکن بودند در میان 32 کشور در چین چهار نفر از آنها در افرادی که تا به حال بازگشت از خارج از کشور.

از جمله شیوع بیماری اجتناب ناپذیر وو Zunyou چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در یک کنفرانس خبری. اما او تاکید کرد که اقدامات پیشگیری باید slacken.

چین توافق با سازمان بهداشت جهانی است که وجود دارد “بسیار کمی” خطر ابتلا به کروناویروس منتقل می شود توسط مواد غذایی, ترانه Yueqian یک گمرک گفت: در یک جلسه. نمونه های گرفته شده از واردات مواد غذایی در این ماه تمام آزمایش منفی است.

پکن به حالت تعلیق در کلاس قرار داده و باز کردن برنامه برای همه چیز از رویدادهای ورزشی به نمایشگاه های مختلف هنری را در خود نگه دارد. مسافرت با اتوبوس به مناطق دیگر به حالت تعلیق در آمد.

چین گزارش داد بیش از 84,000 موارد که از روز شنبه با بیش از 4,600 مرگ و میر.

S. KOREA, کنیا دیدن خوشه

در کره جنوبی شیوع الهام بخش دوم حدس زدن در مورد اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در ماه آوریل پس از موج اول عفونت مشکلاتی روبرو شد. مقامات گزارش 49 مورد از covid-19 روز جمعه به عنوان ویروس همچنان به گسترش در مناطق پر جمعیت پایتخت منطقه سئول که در آن نیمی از آن 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

حدود 30 تا 50 مورد جدید تایید شده است هر روز از اواخر ماه مه. شده اند وجود دارد بیش از 12000 موارد گزارش شده در کره جنوبی که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با فقط 280 مرگ و میر.

کمک گروه پزشکان بدون مرز در روز جمعه گفت که حداقل 10 مورد از covid-19 تایید شد در یکی از بزرگترین اردوگاه های پناهندگان آلاینده Dadaab پیچیده در کنیا.

سازمان های بشردوستانه هشدار داده اند که این ویروس می تواند اثرات مخربی بر روی شلوغ اردوگاه های پناهندگان به خصوص به عنوان محدودیت های مسافرتی را ساخته اند و تحویل کمک های به طور فزاینده ای دشوار است.

در Kakuma اردوگاه در کنیا که ثبت آن مورد اول این ماه کنگو پناهندگان عایشه رجینا گفت که اگر این ویروس گسترش می یابد وجود دارد “سپس همه ما را هلاک خواهد شد. هیچ فضای وجود دارد که در آن یکی می تواند دور ماندن از دیگر.”

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک جیل Lawless, فرانک Jordans ریستن چان و ایلین Kurtenbach از آسوشیتد پرس; توسط ریک Noack از واشنگتن پست و خبرگزاری بلومبرگ.

British Prime Minister Boris Johnson waits in line to wash his hands Friday at a playground at Bovingdon Primary School in Bovingdon, Hemel Hempstead, England. Britain lowered its coronavirus threat level on Friday, saying its national outbreak is getting under control.
(AP/Steve Parsons)

نخست وزیر بوریس جانسون انتظار در خط برای شستن دست های خود را روز شنبه در یک زمین بازی در Bovingdon مدرسه ابتدایی در Bovingdon, Hemel Hempstead, انگلستان است. بریتانیا کاهش آن coronavirus سطح تهدید در روز جمعه گفت: آن ملی شیوع گرفتن تحت کنترل است.
(AP/استیو پارسونز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>