خورشید شیمیایی برای اجرای Surcharges در قیمت حلال مایع جوهر در اروپا

Category: وب وایر Comments: No comments

خورشید شیمیایی را پیاده سازی surcharges موثر بر آن در حلال مایع جوهر در اروپا و موثر در 1 مارس سال 2020 است.

وضعیت فعلی باعث شده است فشار قابل توجهی بر زنجیره تامین از الکل – به ویژه در اتانول است. با عرضه در حال حاضر محدود در نیمه دوم سال 2019 با توجه به بد محصول از مواد خام افزایش تقاضا برای سوخت اتانول coronavirus (COVID-19) باعث شده است که بیشتر افزایش تقاضا برای صنایع دارویی و بررسی محصولات با دولت با توجه به تخصیص اقدامات است. در حالی که در دسترس است کاهش جهانی قیمت به سرعت در حال افزایش.

به منظور حفظ منابع خود را برای ماه های آینده خورشید شیمیایی را پذیرفته است قیمت های بالاتر برای تطابق با شرایط فعلی بازار. این خطر همیشه وجود دارد که دولت ها ممکن است دست گرفتن محصولات برای سلامت اورژانس دلایل — یک وضعیت است که فراتر از خورشید شیمیایی را کنترل کنید.

به عنوان از 1 آوریل سال 2020 حلال اضافه خواهد شد به خورشید شیمیایی جوهر و لاک الکل زدن به قیمت. اضافه بهایی هم متفاوت خواهد بود بسته به نوع محصول. خورشید شیمیایی خواهد شد و ارتباط خاص را افزایش می دهد به طور مستقیم با مشتریان خود است.

به عنوان یک پیشرو تامین کننده جوهر خورشید شیمیایی سخت در تلاش است برای کاهش و افزایش هزینه ها با اجرای داخلی برنامه های بهبود و با حفظ ارتباط بسیار نزدیک با تامین کنندگان و انجمن های صنعت به اطمینان حاصل شود آن را کاملا تراز وسط قرار دارد به آخرین وضعیت تدارکات. اضافه بهایی هم خواهد شد تا آخرین وضعیت normalises.

“فشار بر الکل زنجیره تامین است که باعث یک افزایش ناگهانی در هزینه های مواد خام و متاسفانه ما نیاز به افزایش مشتری قیمت” گفت: Nicolas Bétin مدیر محصول استراتژی EMEA خورشید شیمیایی. “ما همچنان به کار با شرکای زنجیره تامین برای مدیریت و به حداقل رساندن تاثیر بر مشتریان ما است.”

در مورد خورشید شیمیایی
خورشید شیمیایی عضو DIC گروه پیشرو در تولید و چاپ جوهر و پوشش و لوازم رنگدانه پلیمرهای مایع ترکیبات جامد ترکیبات و کاربرد مواد. همراه با DIC خورشید شیمیایی فروش سالانه بیش از $7.5 میلیارد دلار و بیش از 20 ، 000 کارکنان و حمایت از مشتریان در سراسر جهان.

خورشید شیمیایی شرکت تابعه از خورشید شیمیایی گروه Coöperatief U. A. هلند و دفتر مرکزی اش در نیوآرک, نیوجرسی, ایالات متحده برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا ببینید وب سایت ما در sunchemical.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>