Suntory گروه به مناسبت روز جهانی آب در سراسر جهان از طریق “Suntory گروه اقدام جهانی آب”

Category: وب وایر Comments: No comments

از آمریکا به اروپا به آسیا و Suntory گروه کارکنان از سراسر جهان را جشن می گیرند آینده روز جهانی آب (22 مارس) در آن Suntory گروه جهانی آب برنامه عمل. به عنوان یک تلاش جمعی حمایت از Suntory گروه ماموریت برای ایجاد هماهنگی با مردم و طبیعت هزاران Suntory گروه کارکنان خواهد شد تا تیم در انواع داوطلب فعالیت به حفاظت از آب در سراسر جهان است. فعالیت ها شامل حفظ جنگل های محلی و تمیز کردن محلی سواحل و رودخانه ها و همچنین برنامه های آموزشی به منظور بالا بردن آگاهی در مورد اهمیت حفاظت از منابع آب است.

“Suntory گروه اقدام جهانی آب است یک فرصت عالی برای منعکس کردن به عنوان یک گروه ما تاسیس روح دادن به جامعه و Mizu به Ikiru یا زندگی با آب است که وعده ما به سهامداران گفت:” تک Niinami مدیر عامل شرکت Suntory منابع. “Suntory بزرگترین اولویت در سراسر کسب و کار ما حمایت از پایداری آب که منبع کسب و کار ما به عنوان به خوبی به عنوان یک منبع با ارزش و ضروری برای زندگی انسان است.”

“به عنوان یک شرکت است که آب در هسته خود ما شده اند درگیر در انواع تلاش ها برای سال های بسیاری برای حفظ و آموزش در مورد این منبع مهم در ژاپن و در سطح جهانی است و این یکی از بسیاری از نمونه های خوب” اضافه شده Kazuhiro سایتو مدیر عامل شرکت Suntory آشامیدنی و مواد غذایی.

“آب در هسته اصلی کسب و کار ما و انتگرال به محصولات ما” گفت: آلبرت Baladi, مدیر عامل شرکت پرتو Suntory. “توانایی ما برای حفظ و حفاظت از این منابع گرانبها برای نسل های آینده خواهد بود مرکزی به میراث ما, و من بسیار افتخار از کار پرتو Suntory انجام شده است با الهام از Suntory منابع برای ایجاد آب طبیعی پناهگاه و ما هم برای روز جهانی است.”

“Suntory گروه اقدام جهانی آب” فعالیت خواهد شد عبارتند از:
●Suntory منابع انجام خواهد شد محلی داوطلب فعالیت در سراسر ژاپن در طول ماه های مارس و آوریل مانند تمیز کردن سواحل در مکان های مختلف و رودخانه واقع در نزدیکی کارخانه ها و ادارات و همچنین بهبود شرایط در حفظ جنگل به کشت آب.
●پرتو Suntory انجام خواهد شد محلی داوطلب فعالیت در سراسر جهان از طریق “با هم” ابتکار عمل در 30th May با مشارکت مدیران شرکت. در افتتاحیه آن سال 2019 در این رویداد به خود جلب کرد نزدیک به 2000 داوطلبان از طریق 55 فعالیت در 14 کشور و آن وعده را حتی بزرگتر در سال 2020 است.
●Suntory آشامیدنی و مواد غذایی را انجام داوطلب فعالیت های مربوط به Mizu به Ikiru در آسیا در ماه مارس مانند کاشت درخت ورزش شامل کارمند داوطلبان از خود کارخانه و مقامات محلی در اندونزی. کارکنان در سراسر اروپا و بازارهای صادراتی انجام خواهد شد و داوطلب فعالیت ها با تمرکز بر تمیز کردن آبراه در جوامع خود واقع در نزدیکی کارخانه ها و دفاتر در سراسر مارس و آوریل.

در مورد Suntory گروه
Suntory گروه است که در میان پیشرو در جهان مصرف کننده محصولات شرکت با درآمد سالانه (به استثنای مالیات مالیات غیر مستقیم) از $21.0 میلیارد دلار در سال 2019. ما با ارائه منحصر به فرد نمونه کارها متنوع آشامیدنی محصولات لذت می برد توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان: از برنده جایزه ژاپنی whiskeys Yamazaki و Hibiki, حق بیمه مالت آبجو و نمادین آمریکا ارواح Jim Beam و ساز خوانده شده را علامت به غیر الکلی مورد علاقه Orangina, Lucozade, Ribena, چای علاوه بر, رئیس, قهوه, Iyemon چای و Suntory Tennensui آب. Suntory همچنین تولید محصولات سلامتی و عمل یک گل و کسب و کار.

تاسیس به عنوان یک خانواده متعلق به کسب و کار در سال 1899 در اوزاکا, ژاپن, Suntory گروه رشد کرده است به یک شرکت جهانی با عملیات در سراسر آمریکا و اروپا و آسیا و اقیانوسیه. ما رانده Yatte Minahare – روح پررنگ جاه طلبی – و ما 39,466 کارمند در سراسر جهان رسم بر ما ترکیب منحصر به فرد از artisanship و جهانی سلیقه به کشف جدید دسته بندی محصولات و بازار.

Suntory گروه متعهد به ما وعده موسس به همزیستی با مردم و طبیعت: حفاظت از منابع آب پرورش ما جوامع و پرورش هنر. Suntory معتقد است ما برای رشد خوب با هم زمانی که ما ماندن درست به خودمان و دنبال مسیری که طبیعت در نظر گرفته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>