فوق العاده روز سه شنبه ساندرز-بایدن مبارزه به شکل دموکراتیک مسابقه

Category: آرکانساس Comments: No comments

لس آنجلس — میلیون ها نفر از رای دهندگان از مین به کالیفرنیا شد, ریخته گری, برگه های رای در یک سری از پر مخاطره سه شنبه اولیه مسابقات که آزمایش قدرت کاملا متفاوت در سند چشم انداز برای آمریکا در آینده به عنوان دموکرات بطرف سمت نوامبر مسابقه برگشت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالت ورمونت برنی ساندرز آغاز کرد و این روز را به عنوان دموکرات’ بی چون و چرای ریاست جمهوری پیشتاز حمایت ائتلافی از انرژی لیبرال ها رای دهندگان جوان و Latinos. مترقی مبارزه بود به ضرب و شتم به افزایش ناگهانی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در تصرف یک موج جدید حمایت از برخی از سابق خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقبا تنها چند ساعت قبل از انتخابات باز در تلاش خود را برای رهبری این حزب بال متوسط.

درگیری میان این دو نفر هر یک پیشرو ائتلاف های متفاوت جمعیتی و باورهای سیاسی به اوج خود رسید و در یک روز است که می تواند تعیین کند که آیا دموکرات ها’ 2020 نامزدی مبارزه کشش تمام راه را به حزب جولای کنوانسیون و یا تصمیم خیلی دیر است.

در عین حال با در جریان رای گیری در سراسر 14 متحده و ایالات متحده در قلمرو سیاسی جهان بود که فرح برای یک شب طولانی تقریبا قطعی به ارائه جدید درام. تاج جواهر شنبه کالیفرنیا در ادامه رای گیری تا 11 p. m. و با نتایج نهایی نمی رود تا اوایل روز شنبه و یا حتی بعد از آن.

روز شد و همچنین تست قدرت دیگری دموکراتیک سنگین وزن نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ که ظاهر می شود در انتخابات ریاست جمهوری برای اولین بار پس از پرش همه مسابقات چهار ماه گذشته است.

بلومبرگ banked در بیش از نیم میلیارد دلار در تبلیغات و عملیات زمینی در یک روش غیر معمول و تست استراتژی است که با تکیه بر بایدن را درک نقاط ضعف پیش از آن در سال. بلومبرگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن loomed به عنوان پتانسیل اخلال گران را به عنوان نامزد jockeyed به عبور از آستانه رای گیری برای امن نمایندگان یک حرکت است که می تواند طولانی نامزدی نبرد.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری بیش از سه روز گذشته به عنوان بایدن با حروف بزرگ بر فرمانده خود را کارولینای جنوبی پیروزی برای متقاعد کردن اضطراب استقرار متفقین به تجمع در پشت مبارزات انتخاباتی خود. Ctq و پیت Buttigieg به طور ناگهانی به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را و تایید بایدن هر چند اواخر خروج به معنای نام خود را هنوز هم به نظر می رسد بر روی برگه های رای.

بایدن جدید حامیان دامن زد در صبح تلویزیون را نشان می دهد به ستایش او.

ساندرز و نزدیک ترین مشاوران تحت فشار قرار دادند در برابر تغییر ناگهانی از استقرار و کمک کننده کلاس سوی بایدن.

در سهشنبه, جمع آوری اعانه, پیام مدیر کمپین فیض فولادوند اعلام کرد “سیاسی ایجاد شده خود را انتخاب: کسی اما برنی ساندرز.”

“حقیقت این است که ما همیشه شناخته شده ما در کل لعنت به 1 درصد از این کشور,” او اضافه شده است. “اما ما باید چیزی به آنها نمی کرده اند: مردم. مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم است.”

سهشنبه ترین پیش بینی از تقاطع در دموکراتها آشفته ابتدایی فصل به عنوان حزب در تلاش برای متحد کردن پشت یک پیام روشن یا رسول در آن تلاش فوری برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ نشان می دهد که اصلی مبارزه را در ماه صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه.

سابق شهر نیویورک شهردار اذعان کرد که او ممکن است نه برنده شدن هر یک از روز سه شنبه مسابقات و گفت: تنها شانس او را در یک رقابت کنوانسیون این ماه ژوئیه در میلواکی: “من فکر نمی کنم من می توانید برنده هر راه دیگر.”

قوی ترین نامزدها حداقل قبل از نظر سنجی بسته به نظر می رسد ساندرز و بایدن.

ساندرز 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که به ثمر رساند تا چهار متوالی اول یا دوم پس از اتمام مکان شد با تکیه بر یک انرژی ائتلاف کشیده شده به وعده خود برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی. بایدن 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار تلاش کرده است به تحریک رای دهندگان در زمان با یک پیام با تاکید بر یک رویکرد عملگرایانه به حاکم و متوسط تغییر دهید.

در عین حال موج جدیدی از حمایت به نظر می رسد به شناور مبارزات انتخاباتی خود در یک لحظه بحرانی.

فقط سه روز قبل از آن یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی نجات خود را آور نامزدی. و در حالی که او نیست و همچنین کارکنان و یا به خوبی تامین می شود به عنوان رقبای خود را بایدن وارد سوپر سهشنبه اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای برنده شدن متحده که شبیه کارولینای جنوبی جمعیتی آرایش: کسانی که با آمریکایی های آفریقایی تبار و سفید متوسط جمعیت. که باعث می شود, آلاباما, کارولینای شمالی, آرکانزاس, تنسی و ویرجینیا بالقوه بایدن پیروزی حتی در یک متلاشی میشه.

برخی از فوق العاده روز سه شنبه با ارزش تر از زمین کمتر است و آمرزنده است.

ساندرز پیش بینی کرده است پیروزی در کالیفرنیا روز بزرگترین نماینده جایزه. دولت مانند نماینده غنی تگزاس پخش به نقاط قوت خود توجه قابل توجه خود را از جناح لیبرال سفیده مناطق شهری بزرگ با رای دهندگان و قوی لاتینی جمعیت. ساندرز نیز برخوردار مزایای آشکار در خانه اش در ایالت ورمونت و در کشور همسایه ماساچوست که در آن او چشم دوخته اند ضربه مترقی در برابر رقیب وارن در دولت است.

در حالی که روز سه شنبه نتیجه نامشخص است بایدن تیم اعتماد به نفس بود که حرکت سریع مسیر مسابقه در حال حرکت بود راه خود را. یکی از عوارض: تعداد قابل توجهی از آرا ریخته شد در روزها و هفته های منتهی به روز انتخابات زمانی که Buttigieg, Klobuchar و تام Steyer هنوز در این مسابقه است.

حداقل 1.4 میلیون مردم رای دادند در حال حاضر در کالیفرنیا دموکراتیک اولیه به عنوان مثال با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط آسوشیتد پرس. در تگزاس بیش از 1 میلیون اوایل رای دموکرات بازیگران شده است. و در ویرجینیا حدود 28000 نفر رای دادند زود دو بار به عنوان بسیاری به عنوان در سال 2016.

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص 60 نمایندگان به Sanders 54 به بایدن و هشت به وارن.

چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. فقط 155 نمایندگان اعطا شده است تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>