ابررایانه Fugaku استفاده خواهد شد برای کمک به مبارزه با COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

ابر رایانه ها Fugaku است که در حال حاضر در حال نصب در کوبه ژاپن تحت یک RIKEN-led پروژه قرار داده می شود به استفاده از برای کمک به مبارزه با COVID-19 گیر با اولویت دادن به پژوهش انتخاب شده توسط وزارت آموزش و پرورش, فرهنگ, ورزش, علم و فن آوری است.

نصب و راه اندازی جدید ابر رایانه ها آغاز شد و در دسامبر 2019 و آن را برنامه ریزی شده است برای رفتن به کامل باز استفاده در 2021. برخی از گره ها را به دادگاه استفاده در FY2020 آغاز می شود که در تاریخ 1 آوریل.

پروژه های زیر خواهد بود واجد شرایط به اولویت استفاده از جدید ابر رایانه ها است.

  • (1)پژوهش به دنبال آشکار کردن ویژگی های جدید کروناویروس
  • (2)تحقیق با هدف شناسایی ترکیبات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان عوامل درمانی در برابر coronavirus
  • (3)پژوهش است که می تواند کمک به بهبود تشخيص و درمان COVID-19
  • (4)پروژه های است که می تواند نشان دهد بینش به گسترش عفونت و اجتماعی و اقتصادی تاثیر
  • (5)از دیگر پروژه هایی است که پتانسیل کمک به اقدامات متقابل در برابر کروناویروس جدید

در فوریه 2019 آن توافق شد که یکی از موارد استفاده از Fugaku خواهد بود برای کمک به حل و فصل مهم علمی و اجتماعی چالش ها بر اساس سیاست جامعه 5.0 اتخاذ شده توسط دولت ژاپن و تصمیم به قرار دادن این دستگاه تا حدودی به استفاده از برای مبارزه با ویروس جدید ساخته شده بود که در روح.

“یکی از مهم ترین ماموریت های Fugaku ژاپن به عنوان گل سرسبد ابر رایانه است که برای محافظت از رفاه شهروندان با استفاده از آن قدرت محاسباتی عظیم” می گوید: Satoshi Matsuoka مدیر مرکز RIKEN برای محاسبات علوم (R-CCS), “جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر از COVID-19 ویروس ما به سرعت در حال فراهم کردن دسترسی به قابلیت های Fugaku, دخالت, آماده سازی خود برای سرعت بخشیدن به فرایند علمی از تشخیص و درمان و همچنین به طور کلی پیشگیری از عفونت گسترش برای کمک به فسخ اولیه این بیماری همه گیر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>