سوپر مارکت ها ترس زنجیره تامین کمبود به عنوان coronavirus گسترش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان اولین coronavirus موارد سطحی در منطقه نیویورک, برخی از فروشگاه های مواد غذایی محلی و بازار مواد غذایی روبرو هستند دیوانه وار مصرف کنندگان بالقوه و زنجیره تامین نمایند.

مشتریان در حال خرید بیشتر مواد ضد عفونی کننده و nonperishable مواد غذایی پیشرو برخی از کارشناسان صنعت به نگرانی که در فروشگاه ها است که با تکیه بر خارج از عمده فروشان در نهایت برخورد زنجیره عرضه وقفه به دلیل عدم قطعیت در اطراف مدت و شدت این بیماری همه گیر.


“شما فقط باید یک زن و شوهر از خارج عمده فروشان تهیه هزاران نفر از شهر نیویورک فروشگاه و آنها را ناکافی مربع در هر فروشگاه—حدود یک هفتم تا یک 10th متوسط ایالات متحده سوپر مارکت در حومه شهر” گفت: Burt Flickinger III مدیر عامل استراتژیک منابع گروه خرده فروشی شرکت مشاوره.

کمبود می تواند بخصوص در نیویورک به دلیل بسیاری از مزارع از جمله دآگوستینوکلید غذاها و Westside بازار مستقل هستند و یا متعلق به خانواده و تکیه بر خارج از عمده فروشان.

“بسیاری وجود دارد و رقابت بین فروشگاه های مواد غذایی در ایالات متحده” میگوئل گومز, دانشیار اقتصاد کاربردی در دانشگاه کورنل گفت: Crain را. “و اکثر سوپر مارکت شرکت self-توزیع—خود را خود آنها عملیات عمده فروشی. اما در شهر نیویورک شما باید مستقل تر و کوچکتر فروشگاه های مواد غذایی, به طوری که آنها تمایل به بستگی دارد بیشتر در عمده فروشان.”

Flickinger گفت Crain را که خارجی عمده فروشان را موجودی محدود است و اکثر کشتی محصولات خود را در مسافت های طولانی به عرضه بسیاری از فروشگاه های. عمده فروشان روبرو هستند “فشار بی سابقه ای در تهیه هزاران نفر از شهر نیویورک فروشگاه به صورت اورژانس,” او گفت:.

به عنوان تقاضا برای مواد غذایی افزایش گومز گفت: زنجیره تامین می تواند مختل شدن چون یک مقدار قابل توجهی از مواد غذایی مصرف شده توسط نیویورکی از کشورهای دیگر می آید و ممکن است محدودیت در تجارت بین المللی به دلیل coronavirus.

“اگر وجود دارد هر گونه اختلال در زنجیره تامین و سپس سوپر مارکت ها مجبور به پرداخت بیشتر و آنها احتمالا تصویب است که هزینه به مشتریان خود در قیمت های بالاتر,” او گفت:.

مواد غذایی دیگر کارشناسان صنعت مخالفت کرد و گفت نگرانی در مورد قیمت های بالاتر و کمتر کالاهای بی جا. صنعت مواد غذایی آماده برای چنین رویدادی گفتند.

“خرده فروشان در حال کار با تولید کنندگان که به دنبال راه هایی می توانید آنها را تقویت زنجیره تامین خود را گفت: Doug بیکر, معاون رئیس جمهور از صنعت روابط در صنایع غذایی انجمن.

حتی پس بیکر گفت: Crain را که عمده فروشان در حال دیدن سه تا چهار بار خود را از مقدار عادی از سفارشات یک شکل است که می تواند در هر دو کمبود و gluts.

بر روی زمین در نیویورک سوپر مارکت صاحبان دیده نمی شود بیش از حد اختلال نشده است. اگر هر چیزی در آنها دیده می شود افزایش کسب و کار.

“من چیزی ندیدم خاص در مواد غذایی است. بیشتر مردم در فروشگاه من یعنی من قصد دارم به فروش بیشتر گفت:” نیکلاس d’agostino سوم رئیس جمهور از نیویورک, گروه مواد غذایی و صاحب d’agostino سوپر مارکت ها.

“ما حجم فروش است بدیهی است که بالا رفته به عنوان مشتریان مواجه نگردند محصول, اما آنها به طور سنتی از اقلام مواد غذایی است که بسیار کم حاشیه” گفت: Avi Kaner صاحب مورتون ویلیامز که اضافه شده است که او دیده است مصرف کنندگان خرید در درجه اول آب میوه های کنسرو سوپ ماهی تن ماهی و قفسه پایدار شیر در طول هفته گذشته.

بیشتر از مواد غذایی, مواد ضد عفونی کننده و تمیز کردن وسایل شده اند بیشتر به دنبال پس از آیتم های این هفته است.

“در حال حاضر بزرگترین چیزی است که هر چیزی که یک ضد عفونی کننده,” d’agostino گفت. “گالن آب نمی خواهید کاملا به عنوان سریع به عنوان دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده است.”

“تنها دسته ها جایی که ما دیده ایم سهمیه بندی و سفارشات اوراق و برآورده نشده است که در محصولات بهداشتی,” Kaner گفت. “ما اجرا از آب اما ما قادر به دریافت آن را پر کند. اما وقتی که می آید به مطابق با اصول بهداشتی محصولات آن ممکن است یک ماه یا حتی بیشتر قبل از این منابع دوباره در یک شیوه ای قابل اعتماد.

“چند هفته پیش ما قرار داده عظیم سفارشات برای این موارد گسترش آنها در سراسر فروشگاه های ما و آنها فروخته شده در یک یا دو روز. مردم فقط چنگ زدن به آنها را فورا” او گفت:. “ما تا به حال به فکر می کنم در خارج از جعبه.

“این بسیار شبیه به آنچه که ما تجربه قبل از یک انتظار کولاک تفاوت در اینجا است که وجود دارد هیچ پایانی در چشم” او گفت:. “شما می دانید طوفان است پس از رسیدن به آینده یا دو روز. در اینجا عدم اطمینان است که واقعا ایجاد اضطراب با مشتریان است. آنها از ترس ممکن است یک وضعیت قرنطینه و یا حمل و نقل عمومی ممکن است مختل شود.”

“چیزهای زیادی وجود دارد که قطعیت” Gómez گفت. “همه چیز باشد.”

نسخه قبلی این داستان به اشتباه به نقل از Avi Kaner در مورد تاثیر coronavirus فروش در مورتون ویلیامز.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>