Supertunia می دهد بزرگ در بسته کوچک

Category: آرکانساس Comments: No comments

جدید در مرکز باغ و در این سال یکی از کسانی که petunias که نادر جواهر از یک رنگ. این یکی که جلب چشم خود را و متوقف می شود شما در آهنگ های خود را; آن است که Supertunia مینی ویستا نیلی. با تمام معنی اجازه ندهید مینی پرتاب شما حتی برای یک ثانیه. این است که کمی نیلی است که می تواند و یا باید من می گویم می کند, تحویل پرچین زیبایی و حداکثر عملکرد در چشم انداز و یا مخلوط ظروف.

شما باید به عشق نیلی. اگر شما از من خواسته است آن را کمی آبی یا کمی بنفش من جواب بله. در طول روز شما می بینید هر دو; آن را dumbfound و اشتباه شما در حالی که شما در حال سقوط عاشقانه در عشق با آن است. یک کلمه از احتیاط می رود با این گیاه است. هنگامی که شما آن را برای فروش در مرکز باغ را که فوری شما قرار داده و آن را در سبد خرید خود را. نمی اندیشید و یا رفتن به آینده راهرو به عنوان شما فکر می کنم در مورد آن و یا از آن خواهد رفت.

بنابراین شما ممکن است فکر چه Supertunia Mini Vista? آن است که یک گل اطلسی که به طور معمول رسیدن به 12 اینچ قد و گسترش 24 اینچ در مقابل Supertunia ویستا است که می تواند رسیدن به 2 فوت قد و گسترش 48 اینچ. مینی ویستا گل نیز کمی کوچکتر است. این Supertunia کوتاه, اما, بسته های بزرگ قدرت و پشتکار اجازه می دهد آن را به اکسل در چشم انداز و یا ظروف.

Supertunia Mini Vista Indigo petunia and Rockin Golden Delicious pineapple sage wow with Superbena Whiteout verbena blooming below. (TNS/Norman Winter)

Supertunia مینی ویستا نیلی گل اطلسی و تاب طلایی آناناس خوشمزه مریم گلی مرسی با Superbena بوران گل شاه پسند و گل زیر.
(TNS/نورمن زمستان)

Supertunia مینی ویستا نیلی هر چند به باغ مرکز این سال متصلب چشمگیر دو ده جوایز در آزمایشات دانشگاه در سراسر کشور است. تعداد کمی از قابل توجه ترین بهترین گل اطلسی Penn State, بالا, بازیگر, Texas Tech نمره کامل همه فصل ایالتی اوکلاهما.

درست مثل رنگین کمان نیاز نیلی باغ خود به آن نیاز دارد بیش از حد. اگر شما بخواهید موتور جستجوی مورد علاقه خود چه مخالف, رنگ نیلی, شما به احتمال زیاد پیدا کردن پاسخ مانند نارنجی و زرد و حتی chartreuse. این همه صدای خوب به “باغ مرد” من مطمئن هستم که وجود دارد این است که یک رنگ از گل است که برخورد با این کمی نیلی.

در این سال من به تماشای من رنگ گورو پسر جیمز ترکیب آن با تاب طلایی آناناس خوشمزه مریم گلی و در منطقه دیگر او زوج آن با برف شاهزاده خانم شیرین قدومه و Calliope قرمز geraniums برای قرمز و سفید و آبی تم. یکی که تعجب من و نگاه کرد که به عنوان جشن کارناوال در ریو بود خود را با همکاری Calliope قرمز geraniums و لذیذ رویال Cosmo لانتانا که خود یک لوله شکل نما از همیشه در حال تغییر رنگ است. من در حفظ و عکسبرداری از این یکی در تلاش برای انجام آن عدالت است.

تمام کشت ها در بارور آلی خاک غنی و اگر آنها را در ظروف, من به شما اطمینان می دهم آنها بهترین جیمز می توانید دست خود را بر روی. از آن خواهد شد گرم و طولانی تابستان و کلید سبز کلی این است چگونه قهوه ای برای اولین بار آن را می شود در آماده سازی خاک.

تغذیه این یابو گل مهم خواهد بود اگر شما می خواهید آنها را به مدت تا بنفشه کاشت زمان. پس ظروف سیراب کنید روزانه آن می ایستد به همین دلیل است که لقاح یک رژیم منظم. این اغلب انجام شده است به عنوان بخشی از آب با استفاده از فرایند محلول در آب کود.

Supertunia Mini Vista Indigo petunia, Snow Princess sweet alyssum and Calliope geraniums combine for a red white and blue theme. (TNS/Norman Winter)

Supertunia مینی ویستا نیلی گل اطلسی, برف شاهزاده خانم شیرین قدومه و Calliope geraniums ترکیب قرمز و سفید و آبی تم.
(TNS/نورمن زمستان)

یکی از مهم ترین تکنیک های باغبانی بیش از یک گرم و طولانی تابستان است که برش آنها را به عقب. این ممکن است درست پس از تاریخ 4 ژوئیه جشن و حتی دوباره در اواسط ماه اوت است. نترس برای حذف تا 20 درصد و برای حفظ مواد غذایی در آینده. آنها می تواند زنده ماندن سگ روز و نگاه خوب به سقوط.

در حالی که “باغ مرد” کاهش یافته است دیوانه وار در عشق با Supertunia مینی ویستا نیلی می دانم که وجود دارد هفت رنگ در مینی ویستا ، بنابراین شور و شوق خود را ممکن است Supertunia مینی ویستا سانگریای صبح شکوه و یا دیگران است. فصل جوان است تا این آخر هفته شما دریافت و انجام برخی از گل کاشت!

نورمن زمستان horticulturist, باغ سخنران و نویسنده سخت به عنوان ناخن گل برای جنوب و فریبنده ترکیبی: رنگ و سبک در باغ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>