حمایت از جوامع از طریق COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان یک سازمان جهانی با بیش از 6000 کارمند در سراسر جهان, ما, مانند بسیاری دیگر, تشخیص تهدید مهم مطرح شده توسط coronavirus. تیم ما در سراسر جهان در حال کار با هم برای حمایت و حفاظت از مردم ما مشتریان و جوامع و اطمینان حاصل شود که آموزش و پژوهش می تواند همچنان در این صورت از این زمان به چالش کشیدن.

ما را ساخته اند دسترسی به منابع ما در coronavirus آزادانه در دسترس به منظور کمک به پژوهشگران, متخصصان پزشکی, سیاست گذاران و کسانی که در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر. ما مجلات علمی سایت راه اندازی کرده است جدید رایگان مرکز بیش از 2500 تحقیقات و مقالات آنلاین فصل مربوط به کروناویروس و موضوعات مرتبط و ما نیز اضافه شده است به Google Scholar صفحه اصلی کمک خواهد کرد که به منظور تسهیل در جستجو برای coronavirus تحقیق و مقالات. ما نیز امضا ولکام تراست بیانیه متعهد به تحقیقات مربوطه در دسترس برای مدت زمان از وقوع پیوست و از تلاش های کاخ سفید از سیاست علم و فناوری را به تحقیق و داده های در دسترس از طریق PubMed مرکزی و دیگر مخازن.

به عنوان موسسات و به طور موقت نزدیک و بیشتر حرکت مردم به مطالعه آنلاین ما در حال تلاش برای حمایت از دانش آموزان و دانشگاهیان و استادان با طیف وسیعی از منابع آنلاین رایگان. برای دانشگاه استادان و کارکنان ما همچنین ارائه دسترسی رایگان به آنلاین برنامه های آموزشی آنلاین آموزش و یادگیری تلفیقی به پشتیبانی از آموزش از راه دور و برای دانش آموزان ما در حال ارائه موقت رایگان دسترسی به کتابها از طریق RedShelf و VitalSource در ایالات متحده و Kortext و BibliU در انگلستان است. سازمانی برای مشتریان ما هستند دعوت کتابخانه مشتریان به تماس با ما از طریق تکرار خود را به بحث در مورد نیازهای خود را به طوری که ما می توانیم ترتیب قرار دادی دسترسی به علمی مربوطه کتاب محتوای آنلاین.

برای دیدار با نیازهای معلمان مدرسه و پدر و مادر و خانه-زبان آموزان ما در حال ارائه دسترسی رایگان به ما آموزش سیستم عامل برای مدت طولانی و متعهد به حمایت از معلمان از طریق آموزش توسعه حرفه ای است که می توان در هر زمان و همچنین ارائه آموزش پشتیبانی از طریق آکسفورد جغد. همکاران ما در چین و هنگ کنگ رسیده به بیش از 24,000 معلمان برای پیدا کردن آنچه در منابع آنها نیاز و راه اندازی ویژه-ایجاد صفحه وب ارائه خود آموزش جنسی, برگه رنگ آمیزی, کتاب بازی های آنلاین و رایگان کتاب های الکترونیکی. در چین ما نیز توسعه یافته آزادانه در دسترس محتوای آموزشی برای Tick-Tock! و WeChat است که آسان برای دسترسی از صفحه اصلی.

برای آموزش زبان انگلیسی (ELT) و یادگیری ایجاد کرده ایم خانه آموزش راهنمایی از جمله لینک به وبلاگ ها و دوره های مرتبط با محتوای مناسب برای آموزش از راه دور آموزش و توسعه حرفه ای محتوا در کنار مواد البته به حداکثر رساندن صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری و لینک به آخرین, الکسا, مهارت. ما نیز در تلاش برای کمک به یادگیری زبان جامعه همیشه در ارتباط ماندن و به روز از طریق ما آموزش زبان انگلیسی Facebook شبکه ها و گروه ها.

صحبت از تیم ما تلاش های خود را در سراسر جهان OUP ارشد اجرایی Nigel Portwood می گوید: ‘من واقعا تحت تاثیر قرار با چه تیم های در اطراف OUP در حال ابداع هوشمندانه راه هایی برای ادامه حمایت از مشتریان و فراگیران در طول coronavirus بیماری همه گیر. با تشکر از همه خود را برای انعطاف پذیری و خلاقیت در صورت بی سابقه ای تهدید. ما امید این می رود برخی از راه را به سمت کمک به جوامع ما دسترسی ارزشمند آموزش و پرورش و پژوهش است.’

به عنوان بخشی از ماموریت ما بیشتر به آموزش و پژوهش ما متعهد به تطبیق برای حمایت از مشتریان ما در این آب و هوا. اگر شما آسیب دیده اند و نیاز به حرکت به دور یادگیری و یا تدریس و یا می خواهم برای دیدن لیست کامل ما را از مواد در ارائه شما می توانید یک لیست جامع از لینک های ما به منابع مربوطه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>