واشنگتن — ایالات متحده آمریکا کارخانه گسترش یافته است به طور غیر منتظره در ماه گذشته خوراکی پنج ماه از دست دادن خط.

این Insitute برای عرضه مدیریت یک انجمن مدیران خرید روز دوشنبه گفت که ساخت آن رشد شاخص به 50.9 در ماه ژانویه از 47.8 در ماه دسامبر. هر چیزی بالاتر از 50 سیگنال گسترش است.

شاخص تا به حال نشان داد آمریکا تولید پیمانکاری از ماه اوت تا دسامبر تا حدودی به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین را مطرح کرده و از هزینه ها و عدم قطعیت است. اقتصاددانان انتظار داشتند یکی دیگر از بد ماه در ماه ژانویه است.

اما سفارشات جدید تولید و صادرات سفارشات همه رشد در ماه گذشته. کارخانه استخدام کاهش یافته و برای ششمین ماه متوالی اما در سرعت کندتر از آن در ماه دسامبر. کارخانه های ISM گفت: تلاش شد برای پیدا کردن کارگران در زمانی که نرخ بیکاری است که در 50 سال گذشته 3.5 درصد.

ارتجاعی بود باریک. تنها هشت نفر از 18 صنایع گزارش رشد به رهبری شرکت های مبلمان. و شیوع یک ویروس جدید در چین را تهدید می کند زنجیره تامین است که تولید کنندگان تکیه می کنند. “Coronavirus منفی است که من نگران گفت:” تیموتی Fiore صندلی ISM تولید بررسی کمیته.

ایالات متحده و چین در ماه گذشته به آتش بس در نبرد خود را بیش از پکن تهاجمی سیاست های اقتصادی. اما ایالات متحده همچنان به وضع تعرفه های $360 میلیارد دلار ارزش واردات چین.

جزئیات روز سه شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im