SV آکادمی به نام سریع شرکت فهرست سالانه جهان نوآورانه ترین شرکت های سال 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

سان فرانسیسکو (10 اسفند 2020) — SV آکادمی نامگذاری شده است به سریع شرکت معتبر سالانه لیستی از جهان نوآورانه ترین شرکت ها (MIC) برای سال 2020 رتبه 2 در رده آموزش و پرورش. لیست افتخارات کسب و کار ساخت عمیق ترین تاثیر را در هر دو صنعت و فرهنگ در نمایشگاه های مختلفی به رشد در امروز به سرعت در حال تغییر جهان است. در این سال میکروفون لیست امکانات 434 کسب و کار از 39 کشور جهان است.

“ما در حال افتخار به رسمیت شناخته شود سریع شرکت به عنوان یکی از نوآورانه ترین رهبران در آموزش و پرورش” گفت: رحیم فضل مدیر عامل و بنیانگذار شرکت SV آکادمی “این بیشتر تایید کار ما را به عنوان ما همچنان به اطمینان حاصل شود زحمتکش افراد در سراسر آمریکا – صرف نظر از پس زمینه خود را – یادگیری مهارت های مناسب و فرصت برای کار در صنعت فن آوری.”
 
SV آکادمی اولین بار است که شهریه رایگان و آنلاین مدرسه فنی و حرفه ای فراهم می کند که غیر نویسان دسترسی به بالا رشد فروش مشاغل با متوسط شروع تمام وقت پیشنهاد از $79,000 و همچنین آموزش مداوم و نظارت برای یک سال پس از فارغ التحصیلی. این برنامه ارائه می دهد افراد در گروه کمتر از یک راه به صنعت فن آوری بدون اینکه آنها را یاد بگیرند به کد و یا پرداخت دهها هزار دلار در شهریه برای تحصیل و یا گواهی. این شرکت به رسمیت شناخته شده توسط شرکت سریع برای کار خود را پیشگام بدون برنامه نویسی حرکت و شکستن tech وضعیت موجود با قرار دادن غیر سنتی استعداد رشد بالا نقش است که در نهایت باعث بهبود فن آوری شرکت با تنوع و عملکرد فروش.

رحیم فضل و COO Joel اسکات تاسیس SV آکادمی در سال 2017 برای کمک به کمتر از جوامع از جمله زنان و مردم رنگ شکستن به صنعت فن آوری. پس از سال 2017, SV آکادمی منجر 33 گروه و انتقال صدها نفر از افراد جویای کار به, بالا پرداخت بالا-رشد فروش حرفه. به طور متوسط فارغ التحصیلان از برنامه امن حرفه ای در 39 روز. منحصر به فرد به SV آکادمی است که رویکرد خود را به منابع غیر سنتی استعداد و تا به امروز این شرکت فارغ التحصیلان 25 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار 16 درصد Latinx, 60 درصد زنان و 70 درصد نسل اول فارغ التحصیلان دانشگاه.

سریع شرکت سردبیران و نویسندگان به دنبال ترین پیشگامانه کسب و کار در این سیاره و در شمار صنایع. آنها همچنین قضاوت نامزد دریافت از طریق فرآیند نرم افزار خود را.

جهان نوآورانه ترین شرکت های است که سریع شرکت امضا حق رای دادن و یکی از ترین آن بسیار پیش بینی سرمقاله تلاش از سال است. آن را فراهم می کند یک تصویر لحظهای و یک نقشه راه برای آینده نوآوری در سراسر پویا ترین بخش از اقتصاد است.

“در یک زمان از افزایش جهانی نوسانات در این سال را لیست ویترین انعطاف پذیری و خوش بینی کسب و کار در سراسر جهان است. این شرکت در حال استفاده از خلاقیت برای حل چالش ها در صنايع خود و فراتر از” گفت: شرکت سریع سردبیر ارشد امی فارلی که نظارت این موضوع را با معاون سردبیر دیوید Lidsky.

سریع شرکت نوآورانه ترین شرکت های موضوع (مارس/آوریل 2020) در حال حاضر در دسترس آنلاین در fastcompany.com/most-innovative-companies/2020 و همچنین در فرم برنامه از طریق iTunes و در دکه های روزنامه فروشی آغاز مارس 17 سال 2020 است. هشتگ است #FCMostInnovative.

در مورد SV آکادمی
تاسیس در سال 2017, SV آکادمی غیر برنامه نویسی راه آن را در امریکا است. از طریق شهریه-رایگان آنلاین برنامه یاران SV آکادمی ارائه می دهد زحمتکش افراد از زیر منابع, کمتر جوامع دسترسی به خرید و فروش مشاغل در بیش از 200+ شریک SaaS شرکت در سراسر ایالات متحده است. این شرکت فراهم می کند مشاوره کاریابی کمک و پست-استخدام پشتیبانی مانند فارغ التحصیلان شبکه های رویدادها و مربیگری با 70 درصد از فارغ التحصیلان خود را ارتقا در سال اول. SV آکادمی حمایت پیشرو سرمایه گذاران از جمله جغد سرمایه گذاری قیام بلومبرگ بتا Kapor سرمایه تجدید نظر آموزش و پرورش و صدا و سرمایه گذاری. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید sv.آکادمی.

در مورد شرکت سریع
سریع شرکت تنها رسانه با نام تجاری به طور کامل اختصاص داده شده به حیاتی تقاطع کسب و کار نوآوری و طراحی جذاب با نفوذ ترین رهبران شرکت ها و متفکران در آینده از کسب و کار. پس 2011, سریع, شرکت دریافت کرده است برخی از معتبر ترین سرمقاله و طراحی تمجید از جمله جامعه آمریکا از سردبیران مجله (ASME) مجله ملی جایزه برای “مجله از سال” Adweek داغ لیست “ترین نشریه کسب و کار” و شش مدال طلا و 10 مدال نقره از جامعه انتشار طراحان. این editor-in-chief است استفانی مهتا و ناشر است Amanda Smith. که مقر آن در شهر نیویورک, سریع, شرکت منتشر شده است Mansueto Ventures LLC همراه با خواهر ما انتشار Inc., و می تواند به صورت آنلاین در www.fastcompany.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>