سوئیس نوشته های با درآمد CHF 578 میلیون دلار برای 2019

Category: وب وایر Comments: No comments

سوئیس تولید شده تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات (تنظیم کسر) از CHF 578 میلیون دلار برای 2019 (قبل از سال: CHF 636 میلیون) و در نتیجه دوباره به دست آورد هدف خود از دو رقمی تنظیم حاشیه کسر. درآمد کل در سال به مبلغ CHF 5.33 میلیارد طور کلی در خط با CHF 5.30 میلیارد 2018. با در نظر گرفتن کاهش شدید در رزرو در چند هفته گذشته به عنوان یک نتیجه از افزایش محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی سوئیس در حال تجربه عظیم درآمد از ضرر و زیان در سال 2020 است. اقدامات کوتاه مدت برای حفاظت از این شرکت نقدینگی در حال حاضر اولویت بالا. هیچ پیش بینی می تواند هنوز بر درآمد نتایج جستجو برای سال 2020 در نظر در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی تحولات است.

خطوط هوایی بین المللی سوئیس با مسئولیت محدود. (سوئیس) تحویل یکی دیگر از قوی عملکرد کسب و کار در سال 2019 با وجود چالش های اقتصادی ، شرکت هواپیمایی سوئیس نوشته شده در تنظیم حاشیه کسر کمتر از 11 درصد و در نتیجه دوباره به دست آورد هدف خود از دو رقمی حاشیه نتیجه.

مطلوب عامل نتیجه با وجود سفت محیط کسب و کار

تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات (تنظیم کسر) برای 2019 به مبلغ CHF 578 میلیون دلار 9 درصد کمتر از رکورد CHF 636 میلیون سال قبل است. کل درآمد بود و در CHF 5.33 میلیارد طور کلی در خط با CHF 5.30 میلیارد 2018. درآمد کاهش می یابد بالاتر هزینه های سوخت در خاص است. هزینه های تعمیر و نگهداری نیز تا سال در سال که به تازگی به دست آورد هواپیما شد موضوع به اولین تعمیر و نگهداری دوره ای چک. و سوئیس بیشتر احساس اثرات کاهش تقاضا در حمل و نقل در صورت گسترده تر خنک کننده از اقتصاد جهانی است.

تنظیم کسر برای سه ماهه چهارم سال 2019 به مبلغ CHF 89 میلیون دلار 2 درصد افزایش در CHF 87 میلیون سال قبل. بهبود در درجه اول مربوط به فرایند مداوم standardizations در سراسر گروه لوفت هانزا و به غیر از تکرار موارد. در مجموع سه ماهه چهارم درآمد به مبلغ CHF 1.28 میلیارد دلار بدون تغییر از قبل از سال (2018: CHF 1.28 میلیارد دلار). “با وجود بدتر شدن محیط اقتصادی ما خوب انجام شده در سال 2019 بیش از حد” می گوید سوئیس مدیر عامل توماس Klühr. “و ما زمانی هدف ما از دو رقمی تنظیم حاشیه کسر.”

درآمد عظیم ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از بحران coronavirus

سخت گیرانه محدودیت های مسافرتی و مرز تعطیلی شده اند که اعمال متعدد مقامات ملی در پاسخ به رشد گسترش COVID-19 coronavirus داشتن خصوص تاثیر مخرب در جهانی حمل و نقل هوایی بخش. سوئیس نیز مجبور به کاهش تولید آن توسط بیش از 80 درصد در چند هفته گذشته و بیش از دو سوم از سوئیس هواپیماهای ناوگان خود گرفته اند و از خدمات. مدیر عامل شرکت توماس Klühr توضیح می دهد: “ما همچنان به تلاش برای حفظ حداقل تعداد مسیرهای زمانی که ما می تواند به اطمینان حاصل شود که هنگامی که بحران نشانی از فروکش کردن ما می تواند از سر ما خدمات به آن دسته از کشورهایی که بازگشایی به عنوان سریع که ممکن است. تقاضا را انتخاب کنید تا دوباره اما تنها به تدریج و با برخی از تاخیر.”

باید وضعیت موجود را بدتر کند و حتی بیشتر و اضافی سفر ممنوعیت تحمیل شود سوئیس دیگر نمی تواند رد تعلیق همه آن عملیات پرواز. “این است که یک ساختاری مسئله هر چند” بر توماس Klühr. “این امر می تواند یک پاسخ به تحولات خارجی است که بر کل صنعت هواپیمایی و کل اقتصاد جهان است. سوئیس است که در اصل قوی و سالم عمده شرکت سوئیسی است که دارای یک بازار قوی و موقعیت به عنوان بخشی از گروه لوفت هانزا.”

کوتاه مدت نقدینگی را اولویت پارامونت

سوئیس در حال حاضر آغاز شده تعدادی از اقدامات صرفه جویی در هزینه (مانند استخدام یخ deferrals از پرداخت حقوق و دستمزد, اجزای چشم پوشی توسط مدیریت بخشی از حقوق خود را و توقف پروژه های ضروری برای عملیات) بلافاصله به حفظ نقدینگی شرکت می باشد. ساعات کار را نیز معرفی می شود در چند روز آینده. مربوطه درخواست شده اند را مشاهده کنید برای سوئیس کابین خلبان و کابین و پرسنل آن در سوئیس مهندسی و سوئیس WorldCargo کارکنان و بیشتر چنین درخواست پوشش اداری مناطق ارائه خواهد شد امروز. تصویب زمان کوتاه کار شده است توافق با شرکت کارکنان انجمن. “ما باید فرض کنیم که تمام اروپا به شرکت های هواپیمایی خواهد شد نیاز به حمایت دولت” توماس Klühr همچنان ادامه دارد. “این یک سوال دیگر اینکه: این سوال از زمانی که. و حتی اگر همراه با گروه لوفت هانزا سوئیس می توانید نگه داشتن آن نفس’ طولانی تر از برخی دیگر اروپایی حامل های ما هم به صورت موقت کمبود نقدینگی اگر این بحران همچنان ادامه دارد بیش از مدت طولانی. در چنین رویداد این امر می تواند مهم و حیاتی برای تضمین چنین نقدینگی دوباره و با توجه فوری اطمینان بیشتر حمایت از اقدامات مانند تضمین دولت و یا وام های پل است که می تواند بازپرداخت پس از بحران است.” به عنوان شرکت هواپیمایی سوئیس, سوئیس ادامه خواهد داد به انجام آن تمام تلاش خود را برای حفظ کشور خود را با ارتباط با جهان با وجود این وضعیت فوق العاده ای و خود رو سفت شرایط.

هیچ پیش بینی در حال حاضر می تواند در درآمد نتایج جستجو برای سال 2020 در نظر در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی تحولات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>