سوئیس استقبال اولین ایرباس A320neo

سوئیس در زمان تحویل امروز از اول از 25 هواپیمای جدید ایرباس A320neo خانواده است. ورود جدید به طور رسمی مورد استقبال ناوگان و به نام “انگلبرگ” در مراسمی که در فرودگاه زوریخ. در دستیابی به این پیشرفته و کارآمد کوتاه و متوسط-مسافت هواپیما سوئیس است که بیشتر تاکید و تعهد خود را نسبت به منابع پسند حمل و نقل هوایی. با نوآورانه خود موتور فن آوری های ایرباس A320neo مصرف برخی از 20 درصد سوخت کمتر نسبت به مقایسه هواپیما از نسل های قدیمی تر. سوئیس جدید ایرباس A320neo همچنین ویژگی های به تازگی توسعه یافته صندلی که tangibly افزایش مسافران سفر راحتی.

اولین ایرباس A320neo از خطوط هوایی بین المللی سوئیس (سوئیس) فرود آمد در زوریخ در 10:57 امروز. این هواپیما که خرس ثبت نام HB-JDA وارد به طور مستقیم از ایرباس را در هامبورگ-Finkenwerder آثار فرودگاه در شمال آلمان. سوئیس دریافت خواهد شد و در مجموع 25 هواپیمای جدید ایرباس A320neo خانواده (از “نئو” مخفف “موتور جدید گزینه”) بین در حال حاضر و تا پایان سال 2024: هفده A320neos و هشت بزرگتر A321neo نسخه. جدید twinjets جایگزین خواهد شد, مسن, Airbus A320, خانواده هواپیما در سوئیس ناوگان صفوف و با خود نوآورانه, نیروگاه, تکنولوژی, خواهد کمک قابل ملاحظه ای بهبود سوئیس در محیطی بهره وری.

پس از ورود به زوریخ آخرین عضو از سوئیس ناوگان هواپیما به طور رسمی استقبال در آشیانه منطقه توسط یک هیئت نمایندگی از مدعوین از, سیاسی, کسب و کار و رسانه های جهان نیز به نام “انگلبرگ”. نامگذاری شد و به طور مشترک انجام شده توسط Alex Höchli شهردار مرکزی سوئیس رفت و آمد مکرر کوه و برادر Meinrad Haberl از انگلبرگ صومعه.

 مصرف سوخت کمتر و نویز کمتر تولید گازهای گلخانه ای

با تشکر از فن آوری های پیشرفته از آن Pratt & Whitney موتور و آیرودینامیک “sharklet” نوک بالها پسوند ایرباس A320neo مصرف تا 20 درصد سوخت کمتر نسبت به مقایسه نوع هواپیما. جدید twinjets نیز مجهز شده به عنوان استاندارد با کاهش سر و صدا vortex generators. به عنوان یک نتیجه خروج ایرباس A320neo به سر و صدا رد پا در برخاست که در حدود نیمی به اندازه رد پای تولید شده توسط یک مقایسه نوع هواپیما.

“ما جدید ایرباس A320neo خانواده هواپیما را ملاحظه ای کاهش متوسط سن سوئیس ناوگان هواپیما می گوید:” سوئیس مدیر عامل توماس Klühr. “هنگامی که همه آنها تحویل هواپیماهای ما متوسط سن خواهد بود یکی از جوانترین و در اروپا در حدود نه سال است. این میلیارد فرانک سرمایه گذاری بیشتر خواهد شد افزایش زیست محیطی ما اعتبار بیش از حد” Klühr ادامه “از آنجا که عامل پیشرفته و سوخت هواپیما به ناوگان یکی از مؤثر ترین وسایل از همه کاهش اثرات زیست محیطی حمل و نقل هوایی فعالیت کنند.”

نوآورانه صندلی بیشتر برای سفر راحتی

جدید سوئیس Airbus A320neo را نیز ارائه می دهد قابل ملاحظه ای بیشتر سفر راحتی برای هر دو کسب و کار و اقتصاد در کلاس مسافران به لطف به تازگی توسعه یافته صندلی از تولید کننده ایتالیایی Geven. با خود ارگونومیک توزیع فشار در طول تکیه گاه و پشتی صندلی جدید صندلی ارائه tangibly pleasanter تجربه نشسته. و نوآورانه افقی قرار دادن ادبیات جیب بالای صندلی میز نیز فراهم می کند بیشتر فضای شخصی.

آن را فقط به هوا یا که مسافران را از لذت بردن و حتی بیشتر و راحت پرواز: این صندلی های جدید را می توان reclined به 20 درجه (به جای قبلی 12) در طول تاکسی برخاست و فرود فاز. و کلاس کسب و کار مسافران حتی می توانید با تكيه صندلی خود را به 26 درجه در فاز کروز پرواز.

سوئیس خواهد شد استقرار آن ایرباس A320neos در آن کوتاه و متوسط مسافت مسیر تا از 4200 کیلومتر در اروپا و به و از مقصد در شمال آفریقا و خاورمیانه است. ایرباس A320neo با ظرفیت 180 مسافر در کسب و کار و اقتصاد در کلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید