سیدنی و مردی Gras رژه 2020

Category: کیو نیوز Comments: No comments

200,000 مردم صف خیابان های سیدنی زودتر امشب برای سیدنی و مردی Gras رژه سال 2020 است. با وجود کوچکتر جمعیت نسبت به سال گذشته جمعیت تشویق (بیشتر از) تقریبا 200 شناور.

یک بومی سیگار کشیدن مراسم و خوش آمدید به کشور توسط گراهام سیمز شروع جشن. بیش از 150 موتورسیکلت سپس چراغ خاموش رژه با دایک در دوچرخه پیشرو راهپیمایان و شناور در طول مسیر رژه.

تبلیغات

در طول رژه تماشاچیان ذخیره شده خود را بیشتر مشتاق به سلامتی برای خدمات اضطراری قهرمانان که مبارزه در این سال وحشتناک bushfire فصل است. نیو ساوت ولز روستایی خدمات آتش شناور شامل سه کامیون داوطلبان و همچنین یک گروه رقص.

فدرال سیاستمداران در حضور و غیاب شامل فدرال رهبر مخالفان Anthony Albanese و سناتور Penny Wong و کریستین Keneally. شهر سیدنی خداوند شهردار شبدر مور نیز حضور داشتند با الکس گرینویچ MP و سیدنی شهرستان عضو شورا کریستین فرستر. با وجود نگرانی های نخست وزیر ممکن است نشان می دهد تا او با حضور در تمثال تنها.

دعا Lipa با توجه به انجام در حزب بعد امشب حضور داشتند در حالی که همکار مجری Sam Smith به راهپیمایی پرداختند. ABC صندلی Ita Buttrose همچنین نشان داد تا برای مردی Gras.

آنچه مهم

در روح واقعی مردی Gras, معترضان همچنین موفق به صدایشان شنیده شود.

برای اولین بار سازمان ملل تاکید انجام شده نشانه خواستار “راست گفتن” و “همیشه بود و همیشه خواهد بود”.

البته رژه عبور نمی کند و بدون جنجال با حضور سنگین پلیس خیلی اظهار نظر در. پلیس در یک مرحله برگزار می شود تا حزب لیبرال شناور و سپس hustled دور یک قاره. به نظر می رسد یک گروه محبوب از راهپیمایان با پوشیدن سرمه jumpsuits با کلمات “گروه همجنسگرا امور” همراه با مردم در غول اسکات موریسون ماسک نمی لذت بردن از رسمی تحریم به ماه مارس است.

اول ملت رنگین کمان

تبلیغات

این 78ers نیز بازگشت خود را برای 42 سال

Penny Wong در Mardi Gras رژه 2020

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>