سیدنی کمپ Kult – افسردگی دوران fabulousness

تنها چند روز قبل از کریسمس سال 1931 پیکان روزنامه regaled خود را با خوانندگان داستان در سیدنی کمپ Kult. مقاله شگفت زده در مراسم اسراف از جمله تاجگذاری ملکه و مراسم ازدواج هم جنس.

در آن زمان سیدنی دچار تلاطم از رکود بزرگ. مردان تلاش برای پیدا کردن اشتغال و شورش را شکست بیش از توده اخراج مستاجران قادر به پرداخت اجاره خود را. بدنام تیغ باندهای حکومت در خیابان ها. در همین حال نخست وزیر جک Lang بود که در جنگ با دولت فدرال است.

تبلیغات

‘در جنگ’ است نه استعاره. فدرال در نهایت قرار دادن این کشور نیروهای مسلح در حالت آماده باش به صورت بالقوه مجبور تصاحب دولت است. آن را نزدیک استرالیا تا کنون آمد به جنگ داخلی. فرماندار برکنار Lang سال بعد. اما قبل از آن اتفاق افتاده است, او افتتاح پل بندرگاه سیدنی تقریبا کامل در کریسمس سال 1931.

با وجود مجموعهای از اخبار جهت دار اختصاص داده شده تقریبا کل صفحه به یک تجمع آرام در حومه شهر خانه. یک رویداد مقاله با عنوان “بسیار مهم” مناسبت “در annals سازمان نر تباهی در شهر سیدنی است.”

مرد تباهی در سیدنی

سازمان نر تباهی در سیدنی

انحراف تبدیل شدن به شایع

سدوم و عموره Revels شوک جامعه

مرد ‘ازدواج’ به یک مرد

“تماس با همجنسگرا از گونه… با هر نام شما خواهد شد. او برای ما عادی نمایش نفرت انگیز شخص نمی خواستم در هر جامعه مناسب و معقول.

“چه کسی می توانست باور است که این شهرستان می تواند به مرحله یک موج از جدی تاجگذاری از ‘ملکه’ از دفتر و یا بدتر هنوز, ‘ازدواج’ مراسم از یکی از این تاسف موجودات با یکی دیگر از نوع خود را?”

این پیکان ادعا کرد که یک نماینده خود را در ماه اوت مجله موفق به wangle دعوت به رویداد از طریق یکی از بستگان.

“[این رویداد صورت گرفت] و نه به عنوان ممکن است فرض در مجاورت آن اعضای شبانه perambulations در میان چراغ های روشن از صلیب کینگ اما در یک غربی حومه شهر دور. این بدون شک به خاطر ایمنی. صحنه اعمال و قدیمی از مد افتاده جادار با طراحی اتاق تقریبا به اندازه یک سالن کوچک.”

این خانه متعلق به “ملکه ملکه’. او و دیگر گزيده اعضای کمپ Kult, شناخته شده به عنوان ‘نفت’ به طور منظم officiated در رابطه با مراسم ازدواج و طلاق. مهمانان پرداخت دو شیلینگ پذیرش. در این مراسم پس از آن آغاز شد و با خواندن “عذر خواهی بابت غیر قابل اجتناب نبود از او-shes” و “او-او’ از سراسر استرالیا است.”

علیاحضرت ملکه ملکه

“تازه واردان پرداخت ادای احترام به ملکه, چاق و چله فرد از حدود 40… سلطنتی همراهان زمانی که مونتاژ بود و نه موثر است. علیاحضرت ملکه ملکه عینک ساتن سفید لباس با مخمل قطار لبه با چیزی شبیه قاقم و نیم تنه یک فروغ از دیاموندز. او lady-in-waiting, نقاشی جوانان از صلیب کینگ بود یک رویا در روان سفید با نقره عمامه.

“در میان هیجان زیادی شاهزاده خانم سلطنتی منتخب از کمپ Kultur پسران اعلام شد. جذاب هوشمندانه-gowned سبزه بود و او بلافاصله قابل تشخیص به عنوان یک نجیب زاده جوان از شهرستان. به سلامتی از این مجموعه از frocked او دوشیزگان استقبال از ورود و یا شاهزاده خانم.

“شگفتی حداقل یک بازدید کننده شاهزاده خانم disrobed مشاهده کامل مهمان و تغییر به او تشریفاتی لباس. یک صفحه در مخمل زانو-شلوار و ‘رویال’ در لباس رسمی روحانیون کامل از یک اسقف کامل این گروه است.

“[مهمان], قروچه مانند magpies, شده giggling در شیوه ای و اتخاذ مختلف زنانه و تماس هر یک از دیگر توسط یابم نام, زیاده روی در بحث کوچک از یک مرغ’ کنوانسیون. برخی از رفت و بازو در بازو در آغوش عشق و بررسی با بهره یکی از دیگری زیبا frocks اتصالات پس از نزدیک به این رقم است. سیگار بین برگزار شد آراسته انگشتان دست و یا اغراق شده بین carmined ، برخی از عینک مو کاذب با مارسل امواج دیگران پسرانه Eton محصول است. آنها خطاب به یکی دیگر را به عنوان ‘ماری’ یا ‘ساحره’.”

تاجگذاری

“مراسم crowning ملکه کوتاه بود اما تاثیر گذار است. …یک صفحه انجام یک بنر با دستگاه, ‘خدا نجات ما ملکه… اسقف از خواندن یک کتاب بزرگ… محتویات این کتاب به اندازه کافی به یک سخت گناهکار سرخ… زمانی که crowning از شاهزاده خانم سلطنتی بود بیش از او خطاب به مجمع… او به آنها گفت که چگونه شاد او بود که با آنها چگونه او ابراز تاسف از دست رفته سال قبل از او یک کمپ عضو.

تبلیغات

“سپس آبجو جریان و سرگرم کننده آغاز شده است. آن را تعجب آور بود برای کشف استعداد موسیقی وجود دارد. بسیاری از کسانی که در حال حاضر به شواهد پالایش و آموزش و پرورش. رقص از برخی از “او-او” بود و لذت بخش است.”

کهن ترین و منحط از رذیلت

خواندن این مقاله تقریبا احساس همدردی برای نویسنده. بند بعد از بند او gushes با ستایش زیبایی و پالایش او شهود اما پس از آن می آید به حواس خود و به یاد می آورد که در این صحنه قرار است به انزجار او.

“عملکرد است که او شاهد به دادگاه تجدید نظر به او حس عجیب و غریب… شگفت آور به عنوان او عینک شصت یا بیشتر جانبازان از این کهن ترین و منحط از رذیلت او احساس به طور کامل در سهولت تا زمانی که او در سمت چپ صحنه به مراتب پشت سر.”

این فلش مطمئن خوانندگان خود را که خبرنگار مخوف به شخصی familiarities’ او با تجربه در شب. منظره آن گفت: باعث فیزیکی تهوع’ در درون او.

یکی از متهمان تنها پس از یک گناه wank.

“خارج از استرالیا”

“گفت: یک محکوم همجنسگرا در یک مناسبت به پیکان: “من شده اند در gaol و به تازگی منتشر شده است. اما من می دانم که من باید دوباره آن را انجام دهد. من نمی توانم به خودم کمک کنم. باید چه کار کنم؟’

“مشاوره او داده بود:” برو و زندگی در برخی از کشور که در آن آنها مهم نیست این چیزها. اما خارج از استرالیا. شما می خواستم در اینجا.’

(و برخی از مردم فکر می کنم “میهن پرستان’ هستند چیزی جدید. این “عشق استرالیا و یا ترک آن را’ wankers که آرزوی از دست رفته استرالیا که هرگز وجود نداشته و با وجود خود آن را دوست دارم یا ترک’ عقیده انرژیهای خود را به whinging در مورد محل.)

“وقت آن است که پلیس در زمان یک دست با این آفات اجتماعی گفت:” Arrow. “وجود دارد مقدار زیادی از کار در این جهت برای بیکار پلیس ، تمیز تا سیدنی را برهنه سر رسیده است.”

خدا نجات ملکه ملکه

هیچ چیز وجود دارد که نشان می دهد پلیس در زمان هر گونه اقدام است. بین افسردگی, شورش, تیغ باندهای و انجام آموزش به آماده شدن برای مبارزه با ارتش استرالیا که کوپر مشغول بودند به اندازه کافی. فقط یک زن و شوهر از هفته ها قبل از نلی کامرون ‘بوسه مرگ دختر’, سیدنی, گران قیمت ترین کوچه گرد شد و به ضرب گلوله در شانه در روز روشن به عنوان او را به خانه راه می رفت از دیدن او در بیمارستان است. او در بیمارستان به عنوان یک نتیجه از اوایل تیر اندازی. که مراقبت در مورد یک کمپ تاجگذاری?

شاید برخی از شرکت کنندگان تصمیم به حرکت در جای دیگر به عنوان یک نتیجه از تبلیغات است. سال بعد کلید گزارش در مراسم مشابه در بریزبن جدید اردوگاه مقر.

به هر حال خدا نجات ملکه ملکه. طولانی ممکن است او و ورثه او بر ما سلطنت نما.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید