Sylvan تپه دبیرستان شمالی پردیس, همچنین شناخته شده به عنوان دانشجوی سال اول آکادمی بسته است روز شنبه به دلیل تهدید آنلاین پست شنبه شب منطقه گفت.

این Pulaski County ویژه مدرسه منطقه نیز بسته اصلی Sylvan تپه دبیرستان پردیس چهارشنبه و پنج شنبه پس از تهدید شد ارسال شده در روز سه شنبه و چهارشنبه.

هر دو دانشگاه با استفاده از روش های جایگزین از راهنما یا امی به آموزش از راه دور دانش آموزان است.

امنیت بیشتر در حال حاضر است پنج شنبه در Sylvan تپه ها و کاتو مدارس ابتدایی منطقه سخنگوی داف جسیکا گفت. هیچ تهدیدات ساخته شده اند در برابر مدارس اما امنیت اضافه شد با توجه به نزدیکی به دبیرستان و دانشگاه.

داف گفت: مقامات باور نمی کنم این پست تهدید دانشجوی سال اول دانشگاه معتبر بود. آن را از یک به تازگی ایجاد شده Instagram حساب که حذف شد در مدت کوتاهی پس از ارسال شد ساخته شده است.

“ما باور نمی کنیم آن را به صورت مشروع” داف گفت. “اما با توجه به آنچه در جریان است (در اصلی پردیس), ما می خواستیم به آن را به عنوان معتبر.”

او گفت: initial تهدید علیه پردیس اصلی ارسال شده در ق و اعترافی سایت در نظر گرفته شده بود مناسب به دلیل آن دقیق محل در نظر گرفته شده و اهداف.

یکی دیگر از تهدید علیه پردیس اصلی نوشته شده بود جمعه در همان اعترافی سایت منجر به تصمیم به بستن مدرسه برای روز دوم. داف گفت: او نمی داند که آیا آن نوشته شده بود توسط همان فرد است.

محققان “تنگ منبع تهدید” علیه پردیس اصلی داف گفت: اما بازداشت شده اند ساخته شده است.

داف گفت که هر دو دانشگاه خواهد بود باز جمعه است و دولت و پلیس و شروود پلیس را ارائه دهد “امنیت بیشتر” در چندین مدرسه در این منطقه است. هر دانش آموز و کارکنان عضو در Sylvan Hill High School اصلی و شمالی دانشگاه نیز نیاز خواهد بود برای ورود به ساختمان از طریق مناطق تعیین شده که در آن فلز و اسکن دستگاه های در حال حاضر.

سخنگوی اف بی آی در لیتل راک کانر Hagan کاهش یافته است به ارائه جزئیات در حال بررسی است اما گفت که مقامات در حال تماس به جلو آمده و با هر گونه اطلاعات در آنها است.

“اگر شما به عنوان یک دانشجو و یا پدر و مادر می دانم چیزی در مورد این تهدیدات به اف بی آی تماس” Hagan گفت.

در Little Rock, پلیس شد, بررسی تهدیدات به دبیرستان مرکزی و eStem دبیرستان پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im