بشار اسد آتش سوزی نخست وزیر به عنوان اقتصاد بدتر

Category: آرکانساس Comments: No comments

دمشق سوریه — رئیس جمهور سوریه بشار اسد روز پنجشنبه اخراج نخست وزیر یک ماه پیش از انتخابات و به عنوان بحران اقتصادی بدتر و خشم عمومی افزایش می یابد در سرزمین های تحت کنترل خود را.

اسد نیز منصوب وزیر کنونی منابع آب به جای عماد المپیک مارسی بود که برتر از سال 2016. رییس جمهور سوریه خواسته حسین Arnous به جای Neo به عنوان نخست وزیر موقت تا انتخابات مجلس برگزار می شود در ماه جولای و یک دولت جدید در می آید.

تعجب تصمیم می آید را در میان یک بحران اقتصادی است که علیه دولت دست و پنجه نرم با در حالی که خشم عمومی ریخته به خیابان. چنین اعتراض صحنه شده اند دیده می شود در دولت-برگزار مناطق از اوایل روز از جنگ داخلی است که ویران این کشور در طول دهه گذشته است.

هیچ توضیحی برای اخراج از المپیک مارسی اما این حرکت به نظر می رسد با هدف منحرف کردن خشم عمومی است که به طور منظم و هدفمند نخست وزیر اما به ندرت رئیس جمهور خود را. در ماه زمان است که او در آن باقی مانده است معلوم نیست چه نخست وزیر موقت می توانید سعی کنید برای نجات متناوب رکود اقتصادی است.

بحران اقتصادی می آید جلوتر از بلندی تحریم های جدید آمریکا علیه هر نهاد یا کشور است که کسب و کار با دولت سوریه است. تحریم های جدید هستند و با توجه به اثر را در نیمه دوم ماه ژوئن اما آنها متزلزل teetering در حال حاضر اقتصاد است. شناخته شده به عنوان ایالات متحده سزار سوریه غیرنظامی قانون حمایت از تحریم انتظار می رود به بدتر در حال حاضر وخیم اقتصادی وضعیت در سوریه که در آن بیش از 80 درصد از مردم زیر خط فقر زندگی میکنند.

ملی ارز پوند سوریه است سقوط در هفته های اخیر و رسیدن به یک رکورد کم به دلار. پوند که معامله در 47 پوند به دلار قبل از سال 2011 قیام سقوط به بیش از 3000 برای یک دلار در این هفته. قیمت کالاهای اساسی سر به فلک کشید در حالی که برخی از کالاهای اساسی ناپدید شده اند از بازار به عنوان تجار و تلاش برای نگه دارید تا با افزایش هزینه های زندگی.

آخرین سختی ها را نیز برانگیخته نادر تظاهرات در مناطق کنترل شده توسط دولت اسد. صدها نفر از معترضان در جنوب تجاوزکارانه رژیم سعودی استان به خیابان آمده اند در آخرین چهار روز decrying افزایش هزینه های زندگی و شعار علیه اسد در صحنه یادآور اوایل روز از تظاهرات ضد دولتی که فوران در سال 2011.

پول به دست آورد برخی از قدرت خود را بیش از 24 ساعت گذشته سوریه مقامات بانک مرکزی گفت: آنها باید اقدامات لازم در برابر دستکاری نرخ ارز و اقدامات برای سرپا نگه داشتن نرخ ارز.

فواد حسین رئیس عملیات بانکی در بانک مرکزی گفت: محلی شم رادیو FM که پوند بوده است تحت تاثیر بحران اقتصادی در کشور همسایه لبنان نقطه ورود ارز خارجی به داخل سوریه و همچنین بلندی تحریم های ایالات متحده.

علی گفت: رادیو اواخر روز چهارشنبه که بانک مرکزی “با زور و اجبار دخالت” برای جلوگیری از کاهش ارزش پول خواستار آن بخشی از یک “جنگ اقتصادی” علیه سوریه است. او گفت: هدف این است که برای بازگرداندن نرخ ارز به “قابل قبول” هستند.

“ما را به اطلاع عموم و نه چندان علنی اقدامات که با هدف تاثیر عرضه ارز خارجی او گفت:” بدون توضیح. “آنچه اهمیت دارد این نتایج که هر کس متوجه. انشالله وجود خواهد داشت بیشتر بهبود و من قول می دهم عمومی خواهد شد آن را ببینید.”

سفارت ایالات متحده در سوریه توییتی شنبه که دولت اسد مسئول این کشور در بحران اقتصادی آن را متهم به هدر دادن میلیون ها نفر هر ماه در یک “نیازی جنگ است.” واشنگتن خود را ادامه خواهد داد تحریم های هدفمند و افزایش فشار اقتصادی بر علیه دولت آن گفت: “تا زمانی که غیر قابل برگشت پیشرفت در روند سیاسی” از جمله در سراسر کشور آتش بس.

صلح آمیز 2011 تظاهرات کردند وحشیانه سرکوب و تبدیل به یک جنگ داخلی است که ویران شده است این کشور است. بیش از 400 ، 000 نفر کشته شده اند و میلیون ها نفر آواره و بخش های بزرگی از کشور باقی می ماند و خارج از کنترل دولت.

انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده برای ماه آینده. در اصل به دلیل در انتخابات بودند با تاخیر دو بار به دلیل محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus. اما تست وجود ندارد و مقامات گزارش کرده اند تنها 152 موارد و شش مرگ و میر در دولت تحت کنترل بخش هایی از کشور است.

Arnous موقت نخست وزیر شده است وزیر کار و مسکن از سال 2013. متولد سال 1953 او یک بومی شمال غربی استان ادلب در حال حاضر آخرین شورشی در خاک سوریه است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط سارا ال Moh از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>