جداول تبدیل Ocasio-کورتز نقش دفاع اولیه در مبارزه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز را به نوبه خود به دفاع از او ضبط و نبرد اتهامات که او از دست داده است با او در منطقه است.

خارج از هیچ جا برنده 2018 های دیدنی و جذاب ترین انتخابات ناراحت نیویورک از حزب دموکرات مواجه ژوئن 23 اولیه است که در آن رقیب رئیس سابق حزب جمهوری خواه به تصویب رسید شعار “AOC است MIA.” آمریکا اتاق بازرگانی راه اندازی کرده است یک آگهی دیجیتال با نسخه های انگلیسی و اسپانیایی پرسیدن چرا Ocasio-کورتز نیست حمایت از “شغل خوب و پردرآمد در صنعت فن آوری.”

به عنوان کنگره جوانترین زن و یکی از آن ترین تشخیص چهره 30 ساله سابق و فعال متصدی بار باقی می ماند سنگین مورد علاقه را به نفع خود. در عین حال با او سخت-سمت چپ انداز وضعیت مشهور و زیان کار است که باید مبهوت او کنگره منطقه در طول coronavirus همه گیر مخالفان او می گویند که آنها حس نقاط ضعف.


“واقعی وجود دارد کنتراست در اینجا بین AOC ضبط آنچه که او انجام داده برای این منطقه و این ادراک او که این برای تلفن های موبایل دختر گلم” گفت: اسکات رید مجلسی ارشد سیاسی استراتژیست.

این نماینده کنگره انتخاباتی کاهش یافته است او را در دسترس برای مصاحبه. او ناظر انتخابات Celinda دریاچه گفت: Ocasio-کورتز می ایستد کمی شانس از دست دادن.

“آنها در ارتباط با منطقه” دریاچه گفت: از اتاق بازرگانی این کشور بزرگترین کسب و کار سازمان است.

Ocasio-کورتز شروع به پخش یک نقطه تلویزیون این هفته است که تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در آنچه که به احتمال زیاد به پایین مردم در انتخابات اولیه. “اگر ما می خواهیم تغییر ما نیز به آن رای” او گفت:.

“او می داند که چگونه خطرناک مقدماتی می شود و او را از مصرف آن را به طور جدی گفت:” شان McElwee که انجام تحقیق و پژوهش برای مترقی نامزدها.

اتاق و میشل Caruso-Cabrera Ocasio-کورتز بالا چلنجر با تمرکز بر دو چیز است. یکی Ocasio-کورتز مارس رای در برابر $2 تریلیون اقتصادی امداد بسته است. از سوی دیگر مخالفان او به آمازون برنامه ریزی برای ساخت یک ستاد در شهرستان لانگ آیلند—که در آن شرکت رها شده در سال گذشته است.

“او رای دادند در برابر منافع همسایگان من” Caruso-Cabrera در مصاحبه ای گفت: با استناد به این لایحه پول برای بیکاران و کسب و کارهای کوچک. کنگره تصویب قانون.

کاروسو-Cabrera است بازیگران Ocasio-کورتز به عنوان یک تفرقه نخبگان که نادیده منطقه نیز پوشش می دهد بخش هایی از برانکس. کاروسو-Cabrera گفت که پس از کنگره تصویب coronavirus لایحه و همه گیر شد ravaging نیویورک Ocasio-کورتز “باقی می ماند در یک آپارتمان لوکس در سی با کل مواد غذایی در لابی.”

Ocasio-کورتز تنها دموکراتیک رای در برابر تسکین قانون گفت: در بحث هفته گذشته که او به مخالفت با آن به دلیل کمک آن برای شرکت های بزرگ بود و یک هدیه “را برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دوستان خود را.” او همچنین گفت: این لایحه را رد مزایای بسیاری از مهاجران است. او گفت: آمازون ستاد طرح تضمین شده بدون شغل برای ساکنان منطقه و هزینه پول مالیات دهندگان و افزایش اجاره.

سخنگوی کمپین لورن Hitt گفت: مجلس شده است در نیویورک و واشنگتن 96% از زمان حضور بیش از 200 نفر از حوادث در این منطقه است.

Hitt گفت: این کمپین کمک کرده است جمع آوری بیش از 1 میلیون دلار برای کمک به گروه های اجتماعی و در این گیر و Ocasio-کورتز با حضور دو تظاهرات در منطقه علیه رفتار پلیس آمریکایی های سیاه و سفید و کمک به توزیع ماسک محافظ. Hitt گفت او باقی مانده است در واشنگتن روز پس از تسکین لایحه تصویب احساس بد اما آزمایش نشده برای coronavirus.

کاروسو-Cabrera, 51, دارای آسیب پذیری در اکثریت دموکراتیک منطقه است. ثبت نام جمهوری خواه تا چند سال پیش او یک سابق CNBC لنگر که زندگی در برج مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از حرکت به منطقه در سال گذشته است.

2010 کتاب او نوشت: پیشنهاد حذف کل سازمان های دولتی از جمله وزارت آموزش و پرورش. کتاب پیشنهاد پایان دادن به امنیت اجتماعی و مدیکر اتوماتیک مزایای و به جای آن به مردم پول را به کنترل خود—خطرناک پیشنهاد کنگره را رد کرده است. مقدمه by her co-لنگر لری Kudlow در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن, مشاور اقتصادی, به نام او ایده های “طولانی سر رسیده اصلاحات.”

نی گفت: اتاق بازرگانی خواست Caruso-Cabrera به اجرا در پاییز گذشته. Ocasio-کورتز انتظار می رود که به یکی از پایین ترین نمرات زمانی که مجلسی, انتشار رتبه بندی در هفته آینده در مجلس ” رای در کسب و کار گرا صورتحساب.

سازمان های پیچیده با Ocasio-کورتز در تگزاس اولیه در ماه مارس زمانی که او حمایت ناموفق لیبرال رقیب برای نرم افزار-کسب و کار دموکراتیک Rep. هنری Cuellar.

این بار Ocasio-کورتز دارای مزایای قابل توجه است.

او نام خانواده است و عمده لبه و میراث هیسپانیک یک کت و شلوار قوی در منطقه است. دلار 8.2 میلیون او مطرح کرده است بیش از هفت بار چه Caruso-Cabrera جمع آوری کرده است.

“با توجه به او به اتاق کار او باید آخرین فرد به هر چیزی را مسلم و بدیهی است که او نمی گفت:” هوارد Wolfson یک دیرین نیویورک دموکراتیک استراتژیست.

در یک گیج اولیه دو سال پیش Ocasio-کورتز سرنگون Rep. جو کراولی که اکثریت outspent او و در نظر گرفته شد در مسیر تبدیل شدن به مجلس. او متهم کراولی بودن جدا از منطقه که رشد به طور فزاینده ای متنوع در طول دو دهه در دفتر به عنوان یک دموکرات است.

پس از آمدن به واشنگتن در سال 2019 با کلاس از اول ترم قانونگذاران که به دموکرات مجلس اکثریت Ocasio-کورتز تاسیس شده خیمه های تو رفتگی در دیوار.

خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی او کمک کرد ایجاد سبز جدید معامله یک طرح برای مهار سیاره-گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای است که پیشرفت در کنگره است.

او تحت فشار قرار دادند تا دیگر لیبرال تلاش در مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و برخورد با مجلس نانسی پلوسی برای هجوم حزب خط. کسانی که در درگیری ها کاهش یافته اند و Ocasio-کورتز پس از مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری نامزد برنی ساندرز در حال حاضر می گوید او رای برای حزب فرض نامزد جو بایدن.

بسیار از او قدرت می آید از توییتر که در آن او تا به 7.2 میلیون پیروان. تمام توجه خود را به دست آورده cameo در تعداد بی شماری از جمهوریخواهان تبلیغات است که به تصویر کشیدن او پلوسی و ساندرز به عنوان رادیکال.

نی گفت: اتاق دیجیتال تبلیغات هدف از 30000 به احتمال زیاد رای دهندگان با نرم افزار-نمایش کسب و کار و هزینه شش رقمی است. او گفت که این گروه ممکن است به صرف بیشتر.

“ما بازی را به نفع خود اما گاهی اوقات ما بازی را به یک بیانیه” نی گفت. اگر او غالب او گفت: اتاق خواهد هشدار ضد کسب و کار نمایندگان مجلس است که “ما قصد داریم به نگه داشتن چشم در آنها را.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>