TAKEOUT مذاقات: آنها این کار را هوایی پرندگان مهاجر

Category: آرکانساس Comments: No comments

در حالی که من متاسفم برای همه اختلال بد ghosty floaty باعث شده است در راه ما بوده است prepping برای این آه ماجراجویی. برای چند سال گذشته بوده ایم انجام takeout چیزی که چند بار در هر ماه.

ما نگاه به جلو به این پرواز. ما سگ مانند سوار شدن. من رول پایین پنجره ماشین و دوبلین چوب او نجیب سر در حالی که پاریس و آئودی رول چشمان خود را در او. ما به جلو به پارکینگ کارن اجرا می شود را انتخاب کنید تا از هشت تا 12 پوند از مواد غذایی ما همواره دریافت (takeout بخش تمایل به اجرای سنگین) من سوئیچ بیش به کمی استیون گاراژ زیرزمینی (که در آن شما رفته جیگر, Manitoba? یک ملت تبدیل آن به تنهایی چشم شما) و دختران و من سعادت به Twylight مناطق’ “St. valentine’s Day Massacre” و کمی والتر برای چند دقیقه.

هوایی پرندگان مهاجر دم کردن شرکت

آدرس: 314 افرا St., North Little Rock, AR 72114

ساعت: در حال حاضر 11 صبح تا 8 بعد از ظهر در هفت روز هفته

آشپزی: آمریکا جنوبی میخانه گراب

کارت های اعتباری: V, MC, AE D

رزرو: ندارد

مشروبات الکلی: Brewpub

اطلاعات: (501) 812-3192, flywaybrewing.com

ما مانند در اختیار داشتن یک استراحت از تهیه غذا و لذت بخش است برای استراحت در آغوش خود ما لانه خود ما شراب و کوکتل و موسیقی یا چیزی Netflickering در الکترونیکی کوره فولاد سازی دهان. آن را بیشتر در مورد چگونه شما می خواهم به زندگی می کنند بیش از این در مورد ناهار خوری خوب است. چرا که تصمیم گیری های ما عمدتا بر اساس بود که در ارائه یک معامله بسیاری از این غذای آماده وعده های غذایی در آمد از سریع گاه به گاه زنجیره ای ملی مانند Pei وی و Chipotle. ما می خواهم یک ایمیل ارائه بگو, ما می خواهم به استفاده از آن.

ما پرداخت کردم در خرچنگ قرمز کارت هدیه برای یک پروژه آنلاین و در حالی که هیچ جرم خرچنگ قرمز اتاق ناهار خوری نیست ما ایده از یک شب عاشقانه از ما پیدا کردن بعضی از چیزهای جالب در منوی آن (تیلاپیا tacos! Cheddar Bay biscuits!) که سفر چند مایلی خانه به اندازه کافی. و بنابراین یک شرکت رستوران ما نمی فکر می کنم در مورد در زندگی واقعی تبدیل شد به ما اضافه شده takeout روتا.

سپس حدود یک سال پیش ما یه محله جدید برای کشف. ما خواهد راه رفتن گذشته هوایی پرندگان مهاجر دم و فکر می کنم در مورد چگونه از آن خواهد شد به پیاده روی پایین و یک آبجو و گاز در غرب آن رو به پاسیو با سگ ما در پاهای ما. آن را بیشتر تجربی آرمان از آشپزی یک — من تا به حال تعداد کمی از آبجو خود را عرضه می کنند و تحت تاثیر قرار شده است. هنگامی که من به طور تصادفی برداشت برخی از آنها Bluewing بری گندم و در حالی که هیچ فن میوه حاوی آبجو (و قطعا هیچ متخصص در نوع) من آن را دوست داشت. آن را تا به حال آن را بیش از همه Purple Haze Abita دم شرکت از نیواورلئان’ تمشک-آغشته گندم.

To wash down the meal, a growler filled with Pintail IPA was in order. (Arkansas Democrat-Gazette/Philip Martin)

برای شستن غذا یک growler پر از Pintail IPA ، (Arkansas Democrat-Gazette/فیلیپ مارتین)

اما ما فکر نمی کنم در مورد هوایی پرندگان مهاجر به عنوان یک امکان بایگانی اطلاعات شریک; فضای آن به دادگاه تجدید نظر بیشتر از این منو که شبیه سرویس میخانه گراب. نقطه هوایی پرندگان مهاجر به نظر می رسید آبجو و بودن وجود دارد و نه خوردم. به غیر از برخی از مبهم rumblings در مورد هوایی پرندگان مهاجر بودن “خیلی خوب” به من داده نشده خود را در آشپزخانه هر فکر تا هفته گذشته که فقط در مورد هر کس دیگری که در موقعیت برای انجام این کار ما دستور داد برخی از takeout.

و کشف یک بازیگوشی و غیر منتظره ظرافت به منو.

آن را به مرغ بال و کشویی مرتب کردن بر اساس چیزی که من انتظار آن را یک نوع پیشرفته بال مرغ و کشویی شکسته از طریق منشور از جنوب غذای روح نوع از چیزی کمی شبیه به پیچ و تاب و جنوب در اصلی می دهد برخی از غذاهای.

آشپز جورجینا “جینا” جونز قیمت است اما مشخص دست با ادویه جات ترشی جات و غذاهای ما سعی احساس بهتر نسخه های صادقانه کار suppers. در حالی که گوشت او به علاوه یک/دو/سه گزینه ریف خاموش آبی-صفحه ویژه ارائه شده توسط diners از زمان بسیار قدیم آنها مرتفع خاصی حساسیت و مراقبت. “ساخته شده با عشق” است که چگونه منو توصیف آن است که احتمالا به خوبی توضیح که ما در حال رفتن به دریافت کنید.

در هر صورت ما ممکن است بازی “مارپیچ” هنگامی که ما دستور داد او را کباب گوشت گاو و دو طرف ($9.99) — ما که چنین دهقان کرایه محدود بود به بسیار اساسی است. و آن را — مرتب کردن بر اساس. همچنین چنگال مناقصه با دلچسب و خوش طعم نا مشروع جاست مقداری بیش از یک تکه از نرم نان سفید شما ممکن است به یاد داشته باشید از دوران کودکی خود را. و این بخش بود و سخاوتمندانه به اندازه کافی است که ما قادر به sock 40 درصد از پروتئین را برای بعد. (نکته: اگر شما در حال برنامه ریزی در باقی مانده بسته را از قبل مبادا شرطی خود را تربیت باعث شود شما برای پیوستن به تمیز کردن بشقاب باشگاه.)

ما طرف بودند black eyed peas (خمیری دودی و عالی) و سالاد سیب زمینی (پیچیده با نه تلفظ مایونز و خردل whang اما جذاب خشکی). و وجود دارد کمی نان ذرت کشویی فقط یک مو خاموش عمودی به سمت شیرین از طیف.

ما برگزار شد و بالاتر از انتظارات برای نشویل مرغ گرم لغزنده ($9.99) و نا امید نشد. آنها می دانند که چگونه به سرخ در هوایی پرندگان مهاجر; آبجو-کتک مناقصه شد texturally satisfyingly با یک بحران بازده به ظریف حساسیت به عنوان فقط یک لمس از مایع گرما پدید آمده است.

چاشنی زده با شیرین ترشی وجود دارد هیچ چیز زرق و برق دار در مورد این مرغ گرم — اگر هر چیزی که ما ممکن است آن را دوست داشت کمی بیشتر آشکار در آن حمله — اما آن را تحت متعادل رقابت با طعم پیدا کردن خود را در فضاهای در مخلوط.

در وفل است که در خدمت به عنوان آن مستی ما شناسایی برخی از کارولینای ناحیهای در شمال غربی نفوذ با یک اشاره از فلفل شیرین و پنیر و شاید با اقتباس از آن منطقه بسیار خاص کباب فرهنگ است.

ما هم یکی از آنها را-و-پخت چوب شور ($5.99) یک چهارم پوند هیولایی ساخته شده است که یک ناهار برای دو روز بعد. آن را از ما توستر گرم و جویدنی و بیکن, نمک و اسموکی خردل بودند ستاره.

گالری: شل و ول Takeout

ما همچنین 32-اونس growler از Pintail IPA ($7 با 3 دلار هزینه برای growler شیشه ای گنجانده شده است) بسیار آشامیدنی چک-سبک pilsner با کم متوسط hoppiness. خوب رفع خستگی و ما قدر اندازه growler — آن را در مورد مناسب برای دو نفر از ما.

پس از یک فاصله زمانی مناسب و معقول (یک روز) بازگشت ما به انتخاب کنید تا برخی از گوشت خوک کشیده لغزنده ($10.99 یک آخر هفته خاص — بررسی هوایی پرندگان مهاجر را در Facebook صفحه به صورت محدود به زمان عرضه) و لوبیا سیاه برگر ($8.99). دوباره هر دو به خوبی و دقیق و حرفه ای متوجه شدم و وعده های سخاوتمندانه. این سس باربیکیو که همراه با گوشت به خوبی ادب و بعید است که توهین به هر کسی پالت اما آن خویشتن احساس نمی ترسو تنها محتاطانه. و هنگامی که شما ناهارخوری در خانه شما همیشه می توانید اضافه کردن کمی سس تند.

قبل از اخیر وضع نامناسب در مجموعه ما نگران بودیم نبودند گرفتن اغلب به اندازه کافی. ما استفاده می شود به رفتن به رستوران ما به یکدیگر یادآوری کنیم استفاده می شود برای لذت بردن از شنیدن صدای قل قل از صدای دیگر و جلنگ جلنگ صدا کردن دیگران’ ظروف. ما لذت می برد تماشای مردم فرصت ها و سریال serendipities غذا خوردن در توان است. ما می خواهم ببینید دوستان ما نمی خواهد در غیر این صورت ایجاد انجمن های ما ممکن است در غیر این صورت. ما می تواند احساس واقعی و بخش مهمی از جامعه ما بخشی از مدنی پالس.

تا آنجا که ما مانند ما گرفته شده-در وعده های غذایی ما شد صاحبنظران از پلی استایرن و تولیدات فیبر تاشو خدمت ظروف و ما هرگز نبود برای خدمت تک سس بسته — وجود دارد کمی احساس گناه ارتباط با ما چو اجرا می شود. ما نیست کمی عجیب و غریب cocooners cowed با چشم انداز وسیع تری از جهان پر از گاهی نامنظم مردم با ایده های مختلف در مورد مد سیاست و دین ما نیست حتی homebodies — ما فقط کشف آن را بیشتر مقرون به صرفه و خیلی بیشتر سرگرم کننده را به شام ما صفحه اصلی. بود که پس از اشتباه است ؟

اما آنچه در حال حاضر پس از ارائه به عنوان ضد اجتماعی و اخلاقی است. شما می توانید بروید و موج که غذا خوردن در خانه پرچم با افتخار سیگنال که فضیلت ،

شما باید به گرفتن takeout وعده های غذایی در حال حاضر. شما می توانید انتخاب برای تماس تحویل و یا تسمه بر روی یک ماسک صورت (اگر شما یکی) و خزش در یک ماموریت. نه تنها شما به حداقل رساندن تعامل خود را با انسان های دیگر که شما ممکن است سمی در حال حاضر شما در حال حمایت از رستوران های محلی که آیا آنها متعلق به شر بیچهره شرکت های بزرگ مانند Madrigal Elektromotoren GmbH یا با ميانگين پیرمرد تا جاده استخدام همسایگان خود را.

آخر هفته در 04/09/2020

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>