TAKEOUT مذاقات: برو سفارشات هنوز جایگزین مناسب

“Timon of Athens” نیست یکی از ویلیام شکسپیر محبوب تر بازی می کند — در واقع شما ممکن است ساقه سالن از هر کالج زبان انگلیسی بخش و یک زمان سخت پیدا کردن کسی که آن را بخوانید.

اما وجود دارد یک خط در عمل IV, صحنه سوم که متناسب با زمان ما: “به عنوان یک سیاره طاعون که ژوپیتر را بر فراز برخی از viced شهر آویزان خود را سم در هوا بیمار.”

در مراقب باشید و اجتناب از ابتلا به این زمان سیاره طاعون, ما در حال ادامه به نقطه بررسی رشد تعداد هنوز هم باز و بازگشایی رستوران ها از طریق hit-and-run to-go سفارشات شرح داده شده در این های جاری (به مدت چهار ماه در حال حاضر) سری. دوره بازآموزی بر اساس معیارهای: محلی متعلق به موسسات اقامت در اقامت-فیلم-در-این-راه-خانه شعاع و به طور کامل پرداخت می شود-برای وعده های غذایی است که در حال بررسی توسط ما انتخاب و نه درخواست.

• کوره های مواد غذایی بر روی چهار چرخ کامیون پارک شده در کنار فرانسیس فروشگاه گل 1222 W. کنگره Ave. لیتل راک (501) 291-3350; facebook.com/thegowbox.

آنچه ما: تاکو شنبه ویژه — خرید چهار خیابان tacos (8 دلار) دریافت رایگان. بنابراین ما پنج tacos al پاستور در دو برابر کردن چیپس ذرت (به نارنجی نفت از مزه دار شده کبابی گوشت خوک نمی خیس کردن از طریق). ما می خواهم تماس بگیرید $1.60 هر یک معامله بزرگ. ما tacos پر شد به پر اما نه overfull به طوری که ما قادر به آنها را انتخاب کنید تا از فویل-اندود کف ظرف را بدون ریختن بیش از چند حبه تکه گوشت خوک. آنها آزادانه تحت پوشش در, گشنیز, اما با چند پیاز به دلیل خواسته ما برای آنها که در راه است. (یکی از این روزها ما را به یاد داشته باشید به یاد داشته باشید که “پیاز” در اسپانیایی “la cebolla.”) آن زمان ما بیشتر بخشی از یک بعد از ظهر به مصرف آنها است. گوشت خوک خوشمزه بود هر چند ما از دست رفته سیتریک/طعم میوه (گاهی اوقات گوشت خوک است مزه دار شده با آناناس) و این بود جای تعجب مناقصه — ما نمی توانیم به یاد داشته باشید آخرین زمان ما, al پاستور تا به حال چند تا gristly بیت است. این چیپس ذرت ماند و نمی توانید بیات به عنوان آرد ذرت ممکن است طی چند ساعت.

The Grills on Wheels food truck parks on a lot next to Frances Flowers on Capitol Avenue in Little Rock. The owners are moving soon into a brick-and-mortar restaurant, to be called Wicked Taco Factory, on Second Street.
(Arkansas Democrat-Gazette/Eric E. Harrison)

کوره در چرخ های کامیون مواد غذایی در پارک های زیادی در کنار فرانسیس گل در کاپیتول خیابان در لیتل راک. صاحبان در حال حرکت به زودی به یک آجر و ملات رستوران به نام ماهواره تاکو کارخانه بر دوم خیابان.
(Arkansas Democrat-Gazette/اریک هریسون)

چگونه آن رفت: سه مشتریان سفارش جلوتر از ما در کامیون مواد غذایی با چند پشت سر ما اما آن را تنها در زمان حدود پنج دقیقه برای ما tacos آمده — شاید در مجموع از 15 دقیقه از ورود به خروج. سرور ما نقاب و دستکش.

چگونه آن را: کامیون مواد غذایی به نظر می رسد به ماندن مشغول در روز آن را باز کنید (در آن وجود ندارد هر روز به بررسی Facebook صفحه) و به ما گفته آنها به زودی در حال حرکت به یک ساختمان در خیابان دوم و خواهد شد شناخته شده به عنوان ستمکار تاکو.

Chi’s Chinese Cuisine's non-Szechuan version of Beef in Sa Cha Sauce comes on a bed of bok choy.
(Arkansas Democrat-Gazette/Eric E. Harrison)

چی غذاهای چینی را غیر Szechuan نسخه از گوشت گاو در سا چا سس می آید در یک بستر bok choy.
(Arkansas Democrat-Gazette/اریک هریسون)

• چی چینی, آشپزی, 17200 Chenal پارک وی لیتل راک (501) 821-8000, eatatchis.com, facebook.com/chischinesecuisine

آنچه ما: گوشت گاو در سا چا سوک ($15.50) و کوفته های سرخ شده (7 دلار). ما سعی کردیم و از روی علاقه به یاد Sa چا گوشت گاو در اواخر عصر برنز در شرکت-بسته اصلی چی محل در غرب مرخم خیابان و Shackleford جاده ها است. آن را هنوز هم فقط به عنوان لذت بخش به یک مقدار زیادی از مناقصه قطعه قطعه گوشت گاو در زنده اما نه بسیار تند سس پاشیده با سیر و خدمت در بستر bok choy (یک نوع کلم چینی). وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی برای قیمت. چی را در حرکت آن عملیات غرب به آنچه یک بار گرفتن و رفتن محل سکونت: اما در حال حاضر کامل, اتاق ناهار خوری (نه در حال حاضر باز به صورت کامل ناهار خوری هر چند) آن را نگه داشته ثانویه Szechuan منو هر چند شما را به حرکت بسیار دور پایین در وب سایت برای پیدا کردن آن (و مراقب باشید به بازدید از سمت راست سایت — chischinese.net طول می کشد شما را به یک عملیات مشابه نام در نورتریج کالیفرنیا.). به هر حال, نیز وجود دارد یک مورد در که منو به نام “Sa چا گاو” برای $12.95; ما درد را به منظور آن را برای پیدا کردن که آیا این همان ظرف و اگر نه چگونه آن متفاوت است. (در یک حدس می زنم آن را به احتمال زیاد حداقل تا حدودی spicier.) ما دستور داد همیشه عالی سرخ شده دیگ دشنه کوفته در ازای این مبلغ کم آنها در حال حاضر در خدمت تا اتاق ناهار خوری بازگشایی.

Fried potsticker dumplings are pretty much the closest thing to dim sum you can get at Chi’s Chinese Cuisine until the dining room reopens.
(Arkansas Democrat-Gazette/Eric E. Harrison)

سرخ شده potsticker کوفته خیلی نزدیک ترین چیز به تار مجموع شما می توانید در چی است غذاهای چینی تا اتاق ناهار خوری بازگشایی.
(Arkansas Democrat-Gazette/اریک هریسون)

چگونه آن رفت: ما قرار داده ما سفارش از طریق تلفن و پرداخت آن در سایت و آن را آماده زمانی که ما وارد 25 دقیقه بعد.

چگونه آن را: دیگر وجود دارد برای رفتن سفارشات در انتظار وانت اما ما نمی دیدن سایر مشتریان در حالی که ما وجود دارد.

• شمال نوار 3828 John F. Kennedy Blvd. در شمال لیتل راک پارک هیل (501) 420-1117; 501northbar.com; facebook.com/501northbar

The Pineapple Bird sandwich from North Bar is grilled chicken, grilled pineapple, honey mustard, lettuce and tomato on a brioche bun. (Arkansas Democrat-Gazette/Eric E. Harrison)

آناناس پرنده ساندویچ از شمال نوار, مرغ کبابی, کبابی با آناناس و عسل و خردل, کاهو و گوجه فرنگی در یک brioche مستی.
(Arkansas Democrat-Gazette/اریک هریسون)

آنچه ما: آناناس پرنده ($10), سینه مرغ گریل کبابی و آناناس خرد, فلفل, جک و عسل و خردل, کاهو, گوجه فرنگی در یک brioche مستی. ما را فراموش کرده به درخواست برای کاهو و گوجه فرنگی در کنار بنابراین ما تا به حال به آنها را پوست کنده کردن ساندویچ بود که نوع درهم و برهم با توجه به مقدار مطلق از عسل و خردل, اما زمانی که ما دوباره به هم وصل ساندویچ بدون سبزیجات ما عملا wolfed آن را. عالی سینه مرغ گریل شده بود عجیب زاویه دار و طولانی دور از مستی بود که یک ناراحتی جزئی. ما کاملا طعم پنیر, اما ما واقعا آن را از دست ما می تواند فقط باید آرزو برای بیش از یک تکه از آناناس کبابی.

چگونه آن رفت: ما سفارش از طریق تلفن و شامل ما منظقه دست کردن جزئیات — ساخت و مدل خودرو و…. با این انتظار که ما می خواهم که ما را سفارش به دست ما پارک شده اما کارکنان به نظر می رسید کمی ضعف بنابراین ما ملبس به ماسک ما و در رفت و به پرداخت و جمع آوری مواد غذایی ما است.

چگونه آن را: شمال نوار شده اخیر از طریق برخی از اواسط همه گیر تغییرات و تشنج شروع با باز کردن فضاهای با شریک زندگی خود را, رستوران, متجدد عشق مادر به طوری که شمال نوار رو سه نمای فضای بزرگتر و همه وگان, آشپزخانه rebranded به شمال نوار, طبیعی, نقل مکان کرد و به کوچکتر درپوش L شکل مرکز خرید. هفته گذشته در شمال نوار خود را تعطیل اتاق ناهار خوری است که نسبتا شلوغ و نقل مکان به منظقه تنها; شمال نوار های طبیعی بسته شده است در دسترس نباشد و برخی از آن ظروف را در نهایت پیدا کردن راه خود را بر روی شمال نوار منو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید