هدف قرار دادن Sanders, Buttigieg در نیوهمپشایر بحث

منچستر N. H. سوخت توسط یک رشد حس فوریت دموکراتها پیشرو ریاست جمهوری مدعی برنامه ریزی برای در آغوش بیشتر تاکتیک های تهاجمی در جمعه شب مناظره به عنوان 2020 اولیه فصل roared به بحرانی جدید فاز.

هفت دموکرات مواجه شد خاموش در نیوهمپشایر فقط چهار روز قبل از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت اولیه انتخابات برای چه چیزی می تواند این مناظره مرحله نشست های متعدد نامزدها. زمینه متزلزل شده است و به شکل توسط هرج و مرج آیووا قفقاز در اوایل این هفته که مطرح عمیق تر سوال در مورد چند نامزدهای سیاسی بقا.

اذعان سهام, جو بایدن کمپین پیش بینی “پرقدرت آتشین” عملکرد.

دو نامزد ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و سابق میانه شهردار پیت Buttigieg وارد شب به عنوان اهداف بالا داشتن پدید آمده از آیووا در اصل گره خورده است به این منجر شود. کسانی که انتهایی پس از اولین مسابقه از جمله بایدن ماساچوست ایالت الیزابت وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq — تا به حال نیاز فوری برای نشان دادن قدرت است.

میلیاردر فعال تام Steyer و نیویورک کارآفرین اندرو یانگ در ضمن مبارزه شد برای اثبات تعلق دارند در این گفتگو.

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ همچنان ناشناخته در ابتدایی ریاضی, پرش بحث و اولین چهار ایالت’ انتخابات در حالی که سیل امواج رادیو و تلویزیون با صدها میلیون دلار در تبلیغات و چیدن قابل تایید. او با تمرکز بر روی سبد خرید از سوپر جمعه شرکت کنند ،

به سرعت در حال تغییر و پویا به این معنی بود که نامزد کرده بود انگیزه ای بزرگ برای مخلوط کردن آن در 7 p. m. EDT بحث میزبانی ABC. با بحث نزدیک به دو هفته دور, آنها ممکن است فرصت دیگری.

“امشب بحث است که احتمالا مهم ترین بحث هایی که ما تا به حال در یک اولیه تا کنون گفت:” نیوهمپشایر دموکراتیک رئیس Ray Buckley. “هر slip-up می تواند فاجعه آمیز برای هر یک از آنها هر جاذب نظر می تواند آنها را یک صعود.”

ساندرز پیش نمایش یک خط حمله در یک صبحانه رویداد در نیوهمپشایر بزرگترین شهرستان با کوبیدن Buttigieg برای پذیرش کمپین نقدی از اهداکنندگان ثروتمند که ساندرز و وارن کاهش یافته است به انجام.

“من مانند پیت Buttigieg. پسر خوب,” ساندرز گفت: قبل از خواندن یک سری از عناوین مورد ثروتمند اهدا کنندگان حمایت Buttigieg. “اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما زندگی سیاسی.”

هدایت یک قوم قدیمی تصنیف نکردم پیت سیگر ساندرز افزود: “این کمپین در مورد ‘که طرف شما هستند؟'”

به طور سنتی, چاقو آمده در این مرحله در انتخابات ریاست جمهوری اولیه روند.

آن را قبل از نیوهمپشایر بحث چهار سال پیش در طرف هنگامی که پس از آن-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی ویران فلوریدا ایالت مارکو روبیو را جاه طلبی های ریاست جمهوری با بهنگام را به پایین. روبیو هرگز بهبود ساخت آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب خود را نامزد.

مخاطرات بودند بالا به خصوص برای بایدن که بازی های برگزار شده است پیشتاز در تقریبا در هر یک از قبلی هفت بحث گذاشت اما آیووا در دور چهارم. در حالی که گزارش مشکلات را با یکدیگر تاثیر آیووا مسابقه بایدن ضعف لرزاند هواداران که او را تشویق به گرفتن یک مهاجم رویه شب جمعه.

معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield برجسته بایدن پست-آیووا استراتژی از رفتن به طور مستقیم پس از مخالفان او, و او گفت: آن را در ادامه بحث مرحله.

“شما می توانید انتظار در بحث امشب که معاون رئیس جمهور بایدن را پرقدرت آتشین مورد نامزدی خود را و بالا می برد برخی از پرسش های دشوار برای رای دهندگان را در نظر بگیرید که در مورد آنها می خواهم گرفتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک در مورد نیت خود را بایدن به تصویب رسید قطعا بیشتر تهاجمی تن با رقبای خود را در روزهای منتهی به روز جمعه بحث است.

در ساندرز بایدن تصرف در ورمونت سناتور وضعیت به عنوان یک خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است. و در Buttigieg او زدم 38 ساله سابق شهردار بی تجربگی.

بایدن همچنین اذعان آشکار — که خود آیووا پایان بود underwhelming در بهترین حالت. او آن را به نام “فروشي” قبل از استقبال از underdog نقش: “این اولین بار در زندگی من من زدم.”

هفت فرد زمینه نیز برجسته تکامل از دموکراتها 2020 نامزدی مبارزه آغاز شد که با بیش از دو دوجین نامزد شده است و به طور موثر محدودتر هم به یک تعداد انگشت شماری از بالا ردیف مدعی است.

روشن وجود دارد تقسیم خطوط بر اساس ایدئولوژی سن و جنس است. اما فقط یکی از نامزدها در مرحله یانگ بود یک اقلیت های قومی.

فراتر از بایدن مبارزات متعددی وجود دارد کرتهای فرعی به تماشای.

بحث اول بود پس از یک ترقی خواهان دشمنی فوران در تلویزیون ملی بین ساندرز و وارن. ماساچوست سناتور حاضر به لرزش جدید انگلستان همسایه دست و متهم او را از تماس با او و دروغگو لحظات پس از Jan. 14 جلسه در آیووا. اشاره ارز تهدید به علت دائمی شقاق در حزب دموکرات را به دور چپ پهلو.

وارن نیز در آغوش دارد جنسیت خود به عنوان یک قدرت سیاسی در این هفته از برجسته موفقیت از کاندیداهای زن در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و رکورد خود را شکست یک نر جمهوری خواه برای کسب یک کرسی در مجلس سنا.

که گفت:, او تاکید کرد وحدت در کمپین متوقف می شود در روز های اخیر: “ما رو به جلو و هم به عنوان یک حزب است. ما نمی توانیم تکرار 2016,” او گفت: این هفته در نیوهمپشایر.

هنوز وارن بوده است مایل به قبل از حمله. گذشته از این پس از بحث و زد و خورد با ساندرز او تصرف در Buttigieg شیوه های جمع آوری کمک های مالی در جلسات گذشته.

در حالی که وارن و ساندرز به عنوان نامزد ریاست جمهوری باید سوگند یاد کردن ثروتمند اهدا کنندگان Buttigieg و بقیه زمینه ادامه داد: برای برگزاری خصوصی سرمایه گذاری حوادث با خیرین و برخی با قابلیت اتصال به دیوار و خیابان است. در واقع Buttigieg در زمان غیر معمول مرحله از ترک, New Hampshire در این هفته به برگزاری سه جمع آوری اعانه با اهداکنندگان ثروتمند در منطقه نیویورک.

Buttigieg باید انتظار بود تحت حمله جمعه شب گفت: Joel Benenson مناظره مشاور Buttigieg سال گذشته و برجسته دموکراتیک pollster.

“او آماده می شود برای تماس های ورودی از مردم پشت سر او که در حال رفتن به مشت زدن و تلاش برای گرفتن رای دور” Benenson گفت.

“او آماده برای کانتر, و همچنین, و فشار به عقب قاطعانه اما درایو پیام خود را حتی زمانی که او در پاسخ,” او اضافه شده است. “اگر آنها در قرعه کشی تضاد شدید او را به عنوان به خوبی.”

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

اصلاح: قوم ترانه “که طرف شما هستند ؟” نوشته شده توسط وودی گاتری بود اما نکردم پیت سیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید