تاسمانی بزرگترین جشن به نوبه خود تا کنون برای TasPride

در اوایل این آخر هفته 1,100 راهپیمایان به خیابان ها ریختند هوبارت به مناسبت 16 سالانه TasPride جشنواره رژه. راهپیمایان محشور در شمال هوبارت و سپس دست تکان دادند پرچم رنگین کمان در یک رژه مسیر که زخم به بلوط-صف فرانکلین مربع در مرکز شهرستان.

پرچم رنگین کمان پرواز با افتخار از هوبارت تاون هال مدلول پایان رژه. معاون خداوند شهردار شورای هلن Burnet officiated در پرچم-افزایش روز قبل از. رژه امضا رویداد از دو هفته TasPride جشنواره پس از راه اندازی در روز جمعه.

تبلیغات

قبل از جشنواره لوک مارتین از صنعت گردشگری شورای تشویق بیشتر تاسمانی کسب و کار را به آغوش رنگین کمان گردشگری. او گفت که در سال 2018, Tasmania ثبت شده یک درصد بالاتر از عروسی از هر دولت استرالیا. او همچنین صحبت از غرور و افتخار خود را در تاسمانی را رنگین کمان گردشگری ابتکار و تشویق و حتی مشارکت بیشتر.

“با TasPride جشنواره در این آخر هفته از آن زمان به تشویق بیشتر تاسمانی گردشگری و کسب و کار مهمان نوازی به بخشی از رنگین کمان برنامه گردشگری.”

با وجود آن تاریخ به عنوان آخرین دولت استرالیا به decriminalise همجنسگرایی تاسمانی است و از آنجا که اغلب منجر به راه در LGBTIQ قانون اصلاحات.

برابری تاسمانی سخنگوی رادنی Croome گفت: ازدواج آمار نشان تاسمانی را برای بهتر تغییر دهید.

“این آمار یک یادآوری است که بیشتر فراگیر و باز تاسمانی می شود موفق تر تاسمانی می شود.

“بیشتر و بیشتر مردم در حال صحبت کردن تاسمانی به عنوان رنگین کمان جزیره است.

رادنی Croome همچنین گفت که او و شریک زندگی خود را امیدوار به زودی اضافه کردن به این ایالت ازدواج همجنسگرایان آمار خود را. اگر چه هنوز برای تعیین تاریخ او ازدواج را در Tassie.

TasPride 2020 عکس

taspride
یک لباسهای ادای احترام به تاسمانی تاریخی در گذشته به عنوان یک مجازات آلت تناسلی مستعمره. تصویر: ABC هوبارت/Facebook
taspride
تاسمانی پلیس تصویر: ABC هوبارت/Facebook
taspride
تصویر: ABC هوبارت/Facebook

علاوه بر راهپیمایی های تاسمانی پلیس ارائه یک تفسیر منحصر به فرد از YMCA.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید