تاتا استیل پایه و اساس تمرکز بر طرح های برای حفاظت از آسیب پذیرترین جوامع از COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

تاتا استیل پایه (TSF) شده است با تمرکز بر طرح های در و اطراف آن از مناطق عملیاتی برای حفاظت از آسیب پذیرترین جوامع از COVID-19 بیماری همه گیر. TSF راه اندازی کرده است یک ده نقطه #CombatCovid19 CSR برنامه برای مبارزه با COVID-19. پیشرفت جزئیات در برخی از طرح های زیر داده می شود:

#ThoughtforFood

TSF است که اجرای این برنامه در همکاری نزدیک با دولت های منطقه از شرق Singhbhum, Jharkhand. همانطور که در امروز TSF ارائه 52800 وعده های غذایی در 140 شهرک در جمشدپور محیطی و مناطق. در Noamundi غرب Bokaro و ژریا, TSF ارائه وعده های غذایی به 3000 نفر است. TSF نیز شروع به ارائه مواد غذایی به همراه بهداشت بسته شامل برنج, عدس, روغن های گیاهی, ماسک و شستن دست به آسیب پذیر جوامع در Kolhan منطقه است.

#StitchinTime

TSF متعهد به عرضه حدود یک لاخ پارچه ماسک prioritising خط مقدم سلامت کارگران و آسیب پذیر جوامع است. تا به امروز در مجموع از 21000 ماسک توزیع شده است. TSF آموزش 90 نفر در جمشدپور غرب Bokaro Noamundi و Kalinagnagar به کوک ماسک.

#FromtheFarm

TSF شروع شد آنلاین فروش سبزیجات تازه در جمشدپور از طریق Zomato برنامه از 5 آوریل. این برنامه شاهد پاسخ خوب در جمشدپور. به طور متوسط 100 سفارشات دریافت شده در هر روز بالغ بر حدود 1000 کیلوگرم فروش سبزیجات تازه.

#FarRishta

110 تاتا استیل کارکنان داوطلب شده اند خدمات خود را تا کنون. در مجموع 1100 نفر هم در کودکان و افراد مسن رسیده است که از طریق این برنامه. داوطلبان از طریق این برنامه تعامل با کودکان و یا افراد از طریق جلسات مشاوره و درس در موضوعات متنوع.

#StrongerTogether

TSF مشغول است با شرق Singhbhum منطقه دولت برای تنظیم کردن یک منطقه و جامعه مدنی هماهنگی همراه است. از آن خواهد شد 6-عضو هماهنگی همراه – ریاست DC شرق Singhbhum و متشکل از یک عضو اضافی از دولت های منطقه دو از تاتا تراست و دو از TSF. هماهنگی همراه خواهد کار نسبت به جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل شناسایی شکاف در COVID-19 طرح در حال اجرا در منطقه و توسعه یک طرح عملی.

در مورد تاتا استیل

تاتا گروه فولاد از جمله فولاد جهانی با شرکت های سالانه فولاد خام با ظرفیت 33 میلیون تن در سال (MnTPA). این یکی از ترین در جهان از لحاظ جغرافیایی متنوع تولید کنندگان فولاد با عملیات تجاری و حضور در سراسر جهان است. این گروه (به استثنای دریا عملیات) ثبت و تثبیت گردش US $22.67 میلیارد دلار در سال مالی پایان 31 مارس 2019. در سال 2018 تاتا استیل به دست آورد بوشان فولاد با مسئولیت محدود (در حال حاضر تغییر نام داد و به عنوان تاتا استیل BSL با مسئولیت محدود).

یک گرتا محل به کار-گواهی سازمان Tata Steel Ltd. با هم با شرکت های تابعه آن همکاران و سرمایه گذاری مشترک است که در سراسر پنج قاره با یک کارمند پایه بیش از 65 ، 000.

تاتا جراحی حفظ جهانی صنعت فولاد رهبر موقعیت در DJSI 2018. این شرکت به رسمیت شناخته شده به عنوان آب و هوا افشای رهبر در ‘جراحی برای دسته’ توسط CDP (2017). علاوه بر اینکه یک عضو از فولاد جهان آب و هوا برنامه اقدام تاتا استیل برنده چندین جایزه از جمله فانوس برای به رسمیت شناختن آن Kalinganagar گیاهی – برای اولین بار در هند, نخست وزیر ترکیه جایزه برای بهترین اجرای یکپارچه کارخانه فولاد برای 2016-17, ‘GreenPro’ صدور گواهینامه برای محصولات (تاتا Pravesh درب فولاد تاتا Structura تاتا لوله) توسط CII مجاز اقتصادی اپراتور (AEO) وضعیت (درجه 2) توسط اداره بین المللی گمرکی (وزارت امور دولت. از هند) ‘استراتژی شرکت جایزه’ با نعناع (2018) طلایی طاووس جایزه مدیریت ریسک (2018) و بهترین مدیریت ریسک چارچوب و سیستم های جایزه (2019) توسط CNBC TV18. این شرکت همچنین موفق به دریافت ‘اخلاقی ترین شرکت’ جایزه از Ethisphere موسسه هشت زمان (2019) فولاد پایداری قهرمان (2018) توسط فولاد جهان انجمن Dun & Bradstreet شرکت جوایز (2019) طلایی طاووس جایزه تعالی منابع انسانی توسط موسسه مدیران (2018), ‘بهترین شرکت برای کار’ به رسمیت شناختن توسط کسب و کار امروز, ‘آسیا بهترین یکپارچه گزارش’ جایزه آسیا و پایداری گزارش جوایز (2017) در میان چندین نفر دیگر.

سال گذشته این شرکت با راه اندازی یک شرکت با نام تجاری کمپین #WeAlsoMakeTomorrow..

سلب مسئولیت

اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی توصیف عملکرد شرکت ممکن است “به جلو به دنبال اظهارات” در معنای قابل اجرا اوراق بهادار قوانین و مقررات. نتایج واقعی ممکن است مادی از آن به طور مستقیم یا غیر مستقیم بیان استنباط یا ضمنی. عوامل مهمی است که می تواند تفاوت به عملیات شرکت شامل در میان دیگران, شرایط اقتصادی موثر بر تقاضا/عرضه و قیمت شرایط در بازار داخلی و بازارهای خارج از کشور در آن شرکت عمل می کند تغییرات و یا با توجه به محیط زیست, مقررات دولتی, قوانین قضایی اظهارات و/یا دیگر عوامل اتفاقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>