تیت بریتانیا در نمایش جدید ترنر £20 در کنار هنرمند پرتره

بانک انگلستان راه اندازی جدید £20 توجه داشته باشید ورود به گردش خون در تیت بریتانیا در خانه JMW ترنر. مارک کارنی رئیس بانک مرکزی انگلیس پیوست و الکس vanessa arsenault مدیر تیت بریتانیا به جشن ترنر در مقابل هنرمند مشهور نقاشی از چهره خود است که بر روی توجه داشته باشید. بانک انگلستان دارای استعداد یکی از اولین یادداشت چاپ شده بود به تیت با تاریخ پرتره شامل شماره سریال. توجه داشته باشید در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در کنار ترنر self-portrait.

JMW ترنر برجسته هنرمند انگلیسی از اوایل قرن 19 است و به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین نقاش انگلیسی. تیت بریتانیا در خانه های جهان بزرگترین مجموعه از ترنر کار می کنند. این خانه را به ترنر ترکه متشکل از 300 نقاشی های نفت و هزاران طرح و watercolours.

جدید £20 توجه داشته باشید ویژگی های ترنر خود پرتره از 1799 زمانی که ترنر بود بیست و چهار سال. آن را احتمالا در نظر گرفته شده برای علامت گذاری یک لحظه مهم در زندگی حرفه ای خود در انتخابات خود را به عنوان یک دیپلم از آکادمی سلطنتی. با وجود نسبی جوانان ترنر در حال حاضر ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک اصلی انجام نقاش با توانایی های فنی از کسی که خیلی بیشتر ، او شرح داده شده بود در روزنامه ها به عنوان یک هنرمند که به نظر می رسد به طور کامل برای درک نحوه تنظیم و استفاده از خود مواد مختلف و اثر خود را در نفت و یا بر روی کاغذ است و به همان اندازه والا’.

الکس vanessa arsenault مدیر تیت بریتانیا گفت: “ما هیجان زده است که ترنر برجسته در جدید £20 اسکناس. به عنوان یکی از بریتانیا بزرگترین هنرمندان – شاید حتی بزرگترین – ترنر است که یکی از چهره های کلیدی در تاریخ هنر است. او قطعا یک رادیکال هنرمند در زمان خود و او همچنان الهام بخش امروز. در تیت بریتانیا, ما متعهد به دفاع از میراث او در نمایش ها و نمایشگاه ها از کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان در جشن هنرمندان امروز با جایزه ترنر نام در ترنر افتخار به عنوان یک شکل بود که خلاقانه و بحث برانگیز خود در روز است.’

توجه داشته باشید همچنین ویژگی های گالری ملی مبارزه با Temeraire خواهد شد که در وام به تیت بریتانیا در این پاییز برای ترنر جهان مدرن (28 اکتبر 2020 – 7 مارس سال 2021). ترنر زندگی می کردند کار می کرد و در اوج انقلاب صنعتی. بخار جایگزین بادبان; ماشین-قدرت جایگزین نیروی انسانی; های سیاسی و اجتماعی اصلاحات تبدیل جامعه است. در حالی که بسیاری از هنرمندان نادیده گرفته و این پیشرفت های برجسته این نمایشگاه را کشف چگونه ترنر مواجهه با این چالش های جدید و به روز شده از زبان هنر برای تولید الهامی تفسیرهای مدرن افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید