Tate & Lyle همکاران با Zymtronix به اهرم رمان آنزیم بی حرکتی فن آوری های

Zymtronix توسعه دهنده انقلابی آنزیم بی حرکتی و فن Tate & Lyle PLC (Tate & Lyle) اعلام کرد یک همکاری جدید. این همکاری شامل سرمایه گذاری توسط شرکت Tate & Lyle در Zymtronix لبه برش آنزیم بی حرکتی پلت فرم را قادر خواهد ساخت که این شرکت مستقر در ایالات متحده به شدت مقیاس تولید آن است.

Zymtronix این آنزیم بی حرکتی پلت فرم کمک می کند تا برای تبدیل مواد تشکیل دهنده تولید از طریق بهبود بهره وری از biocatalysis. این است که از طریق بی حرکتی از آنزیم های مغناطیسی بر روی فرامواد برای افزایش کارایی و پایداری آنزیم مبتنی بر فرآیندهای صنعتی است. تکنولوژی نشات گرفته از دانشگاه کرنل (Ithaca, NY) دارای برنامه های کاربردی گسترده ای در مواد غذایی و نوشیدنی عطر و طعم و عطر و دارویی و شیمیایی و کشاورزی است. Tate & Lyle سرمایه گذاری در Zymtronix شرکت را قادر به بهبود و نوآوری بر فن آوری خود را با هدف پوسته پوسته شدن پلت فرم خود را برای حمایت از فرایند تولید در مقیاس. Zymtronix است در ابتدا کار با Tate & Lyle برای بهبود استفاده از آنزیم ها در تولید برخی از مواد تشکیل دهنده و بهبود بهره وری هزینه.

این دو شرکت آورده بودند با هم در Rabobank را ترا شتاب دهنده 2019 در سان فرانسیسکو, ایالات متحده. به عنوان بخشی از همکاری بازنشسته افسر ارشد فناوری از Tate & Lyle مایکل هریسون خواهد شد پیوستن به هیئت Zymtronix کمک به شرکت خود را با ثروت از تجربه در مواد غذایی و آشامیدنی و مواد تشکیل دهنده بازار است.

“مصرف کنندگان در سراسر جهان به دنبال مواد غذایی سالم و نوشیدن و ما مفتخریم به مواد تشکیل دهنده برای کمک به ارائه درست آن. بهبود زندگی برای نسل های است که در قلب از آنچه که ما انجام می دهیم بنابراین ما هیجان زده به مهار قدرت از Zymtronix این آنزیم بی حرکتی پلت فرم است که ما فرآیندهای تولید کارآمد تر. این پلت فرم همچنین به طور بالقوه برای سرعت بخشیدن به توانایی ما برای ما عنصر راه حل های در دسترس برای بیشتر مصرف کنندگان گفت:” اندرو تیلور رئیس جمهور از نوآوری و تجاری توسعه Tate & Lyle.

“ما خوشحال به اعلام Tate & Lyle به عنوان اولین شرکت شریک است. سرمایه گذاری خود را فعال خواهد شد ما بیشتر به مقیاس ما آنزیم بی حرکتی فن آوری پیشرفته ما فرآیندهای توسعه خود ما هدف تشکیل دهنده و رشد تیم ما” گفت: Stéphane Corgié بنیانگذار و مدیر عامل-CTO Zymtronix.

در مورد Zymtronix

Zymtronix کاتالیزوری Systems, Inc. (DBA Zymtronix, Inc.) یک شرکت زیست فناوری تشکیل شده در سال 2013 به عنوان یک اسپین آف از دانشگاه کرنل. این شرکت منحصر به فرد آنزیم بی حرکتی پلت فرم می تواند به بهبود هر biocatalytic واکنش مربوط به تک آنزیم یا آنزیم های متعدد سیستم. سازگار تکنولوژی اجازه می دهد تا Zymtronix به ارائه راه حل برای صنایع مختلف از جمله تولید مواد غذایی و آشامیدنی, مواد تشکیل دهنده عطر و طعم و عطر فعال دارویی و ترکیبات شیمیایی. بنیانگذار استفان Corgié دکترا (مدیر عامل-CTO) پیوست اختصاص داده شده و در حال رشد تیم از بیش از 10 نفر از کارکنان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zymtronix لطفا www.zymtronix.com و یا به دنبال Zymtronix در توییتر و یا لینک.

در مورد Tate & Lyle:
Tate & Lyle یک ارائه دهنده جهانی از راه حل ها و مواد تشکیل دهنده برای مواد غذایی و آشامیدنی و صنعتی ایران ،

Tate & Lyle عمل از طریق دو جهانی در بخش مواد غذایی و آشامیدنی و راه حل های اصلی محصولات پشتیبانی از نوآوری و توسعه تجاری و عملیات جهانی تیم. مواد غذایی و آشامیدنی (persian) راه حل های متمرکز بر رشد با ایجاد موقعیت های پیشرو در سطح جهانی و در دسته بندی نوشیدنی های لبنی و سوپ, سس و سس. محصولات اصلی است که با تمرکز بر ارائه مداوم درآمد و تولید پول نقد.

مواد غذایی و آشامیدنی (persian) راه حل شامل: Texturants از جمله گرايش نشاسته; شیرین کننده از جمله کم و بدون کالری شیرین کننده و بهداشتی و سلامتی, نمونه کارها شامل عمدتا گرايش الیاف; و تثبیت کننده های کاربردی سیستم های که قرار دادی هستند مواد تشکیل دهنده مخلوط به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی خود را حفظ ساختار.

محصولات اصلی شامل حجم بالا نشاسته صنعتی نشاسته و محصولات تخمیر (در درجه اول acidulants). آن را نیز به فروش می رساند شرکت-محصولات از ذرت فرز فرایند به عنوان تغذیه حیوانات.

Tate & Lyle ذکر شده است و در بورس لندن تحت نماد تیت.L. سپرده ای آمریکایی رسید تجارت تحت TATYY. در این سال به 31 مارس 2019, Tate & Lyle فروش بالغ £2.8 میلیارد دلار است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://www.tateandlyle.com و یا به دنبال Tate & Lyle در توییتر و یا لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید