رانندگان تاکسی و تقاضا عمل از شهر سالن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رانندگان تاکسی و حامیان خود را بسته بندی شده مراحل تالار شهر شنبه و خواستار de Blasio اداره آمار گاز در امداد برای مبارزه ترنج صاحبان.

“در حال حاضر من حتی نمی تواند پرداخت آنچه که من مجبور به پرداخت و گفت:” دوروتی Leconte یک تاکسی مدال مالک. “من هیچ پول برای من برای زنده ماندن.”

به عنوان ارزش تاکسی مدال رسید گذشته یک میلیون دلار در هر, بسیاری از رانندگان در زمان وام به آنها را خرید و یا قرض گرفته شده در برابر آنها. اما پس از آن ارزش مدال که دارندگان مجوز به عمل زرد کابین سقوط کرد به عنوان درایور e-نقطه برنامه های کاربردی مانند Uber و Lyft آب گرفتگی در این شهرستان است.

بسیاری از رانندگان کردم فشرده از نظر مالی قادر به وام خود را پرداخت. نه رانندگان را کشته اند خود را در طی دو سال و نیم.

“اجازه دهید در پایان این کابوس در حال حاضر” Bhairavi دسای یکی دیگر از راننده تاکسی است. “ما یک راه حل منصفانه; ما فقط راه حل; ما یک راه حل ساده. همه ما نیاز داریم این است که این شهر برای آمدن به میز.”

رانندگان سازماندهی یک کمپین برای دریافت د Blasio دولت به ایجاد یک برنامه آمرزنده برخی از بدهی.

یک شورای شهر-led کمیته در پاسخ با پیشنهاد کمک مالی با استفاده از عمومی و خصوصی پول — ایده های پشتیبانی شده توسط شهردار de Blasio جدید تاکسی و لیموزین رئیس کمیسیون.

ماه گذشته دادستان اعلام کرد او شکایت خواهد کرد برای بیش از 800 میلیون دلار ادعا که تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون متورم ارزش مدال پیشرو رانندگان به خرید آنها را در unsustainably قیمت های بالا.

تاکسی طرفداران امید که دادستان کل کشور قصد شکایت این شهرستان برای تقلب بیش از تورم تاکسی مدال ارزش را فشار این شهرستان را به عمل به عنوان اوایل این ماه قبل از طرح دعوی در دادگاه به طور رسمی ثبت شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>