نو جوان نویسنده ویکتوریا R. Maybury قلم “آتش و یخ” عجیب و غریب جوان بالغ رمان با یک پیچ و تاب و

Category: وب وایر Comments: No comments

آینده, نوجوانان نویسنده ویکتوریا R. Maybury شد و شش سال از زمانی که او در بر داشت او شور و شوق برای نوشتن و داستان سرایی. اما او در کلاس یازدهم معلم انگلیسی خانم Caille که او نشان داد که چگونه او را به آوردن داستان به زندگی است که در نهایت منجر به Maybury تبدیل شدن به یک نویسنده منتشر شده.
 
“آتش و یخ” است که یک فرد بالغ جوان رمان فانتزی است که به شرح زیر خاکستر یک زن جوان در یک ماجراجویی حماسی با عشق پر رمز و راز و تعلیق – او باید مبارزه برای زنده ماندن پدر و مادر خود را’ قاتلان و احساسات خود را برای کسی که اجازه داده او را به پناه خود را در خانه.
 
تحسین از نویسندگان مانند J. R. R. Tolkien, ماریسا مایر و سوزان کالینز Maybury در زمان یادداشت از تجربیات زندگی به این کتاب حتی واضح تر است. به گفته او “یکی از شخصیت های مرموز توسط الهام گرفته شده بود کسی که من مواجه می شوند در یک فروشگاه کتاب و این که من فرستاده بازگشت به تخته رسم. من ساخته شده تغییرات و پیشرفت های به مقاله اصلی که منجر به کتابی که منتشر کردم.”
 
این ادبیات به نمایش گذاشته خواهد شد در آینده 2020 توسان جشنواره کتاب. پشتیبانی ویکتوریا R. Maybury داستان او به عنوان ارائه آن از مارس 15هفتم تا 16th– ذخیره تاریخ!
 
“آتش و یخ” است که در دسترس در آمازون است. چنگ زدن یک کپی امروز!

آتش و یخ
نویسنده | ویکتوریا R. Maybury
ناشر | Halo شرکت چاپ و نشر
| تاریخ انتشار 15 آوریل 2019
نوع | جوان بالغ فانتزی
ISBN-13 | 978-1-61244-734-6
شومیز قیمت | $12.95
 

درباره نویسنده
ویکتوریا R. Maybury زندگی در ویندزور اونتاریو کانادا با پدر و مادر خود را. او یک جدید و آینده نویسنده که شور و شوق او را برای نوشتن و داستان سرایی در اوایل سن شش سالگی. او را دوست دارد به دیگران کمک کند واقعا لذت بردن از زندگی و شناخته شده است برای به اشتراک گذاشتن نوشتن در تامبلر و پینترست صفحه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویکتوریا R. Maybury بازدید www.halopublishing.com. “آتش و یخ” است که در حال حاضر در دسترس در هاله انتشارات بین المللی آمازون و بارنز و شریف Goodreads و کتاب یک میلیون شومیز و به عنوان یک e-Book.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>