Telehealth صرف برای رسیدن به 250 میلیارد دلار در سال 2020

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Telehealth هزینه می تواند به رشد 250 میلیارد دلار در سال به عنوان COVID-19 هموار راه را به صورت مجازی و از راه دور مراقبت با توجه به تحقیقات جدید.

پزشکی از راه دور است که در ابتدا به گسترش فراتر از معمولی مجازی مراقبت فوری سفر به این بیماری همه گیر تبدیل شده است ضروری تست زمین برای گسترش مراقبت های تصویری و یا تلفن در حالی که کاهش آلودگی و نگرانی است. حدود 20 ٪ از تمام اتاق های سرپایی و هزینه های بهداشت و درمان در سراسر مدیکر پزشکی و تجاری جمعیت بیمه شده می تواند تبدیل به مجازی مراقبت بالغ بر 250 میلیارد دلار در telehealth هزینه در سال 2020 محققان از McKinsey & Co. اشاره کرد در یک گزارش جدید.

انتقال در حال حاضر به خوبی در جریان است. Telehealth تنها اختصاص حدود 0.2 درصد از ایالات متحده خصوصی بیمه پزشکی ادعا می کند قبل از همه گیر. استفاده سر به فلک کشید 7.5 ٪ در ماه مارس سال 2020 با توجه به اطلاعات جدید از نمایشگاه سلامت ، نه برای سود شرکت تحقیقاتی.

Telehealth رشد بود و حتی برجسته تر در غرب که در آن با استفاده از رسید از 0.1% خصوصی ادعا می کند در مارس 2019 به 11.1 درصد در مارس سال 2020 است.

ناظران صنعت امید که اخیر مورد مطالعه در پزشکی از راه دور استفاده خواهد شد و منجر به بیشتر مقرون به صرفه و کارآمد و در دسترس سیستم بهداشت و درمان.

“این است که تقریبا در زمان واقعی زندگی می کنند آزمایشگاهی از پتانسیل تغییرات سیستماتیک گفت:” رابین Gelburd رئیس جمهور از نمایشگاه سلامت. “Telehealth آدرس عدم دسترسی در برخی مناطق نه تنها از اولیه-مراقبت از نظر بلکه تخصص مراقبت. آن را نیز به مردم می دهد یک گزینه راحت تر. من فکر نمی کنم ما را ببینید شماره گیری تبدیل شده به جایی که آن را قبل از همه گیر.”


که به احتمال زیاد بستگی به برابری بین telehealth و فرد در بازپرداخت و همچنین دولت فدرال و مقررات پس از همه گیر او اضافه شده است.

“می تواند وجود داشته باشد یک قانونگذاری و تنظیم مقررات سیاست خورش که ایجاد شده به عنوان یک نتیجه از این است که ممکن است منجر به یک زمین جدید از پزشکی از راه دور,” Gelburd گفت.

شبیه به مارس 2019, پزشکی از راه دور بود و اغلب مورد استفاده برای مسائل مربوط به سلامت روان در مارس سال 2020 است. اما فشار خون بالا در میان پنج telehealth تشخیص در سال 2020 بر خلاف ماه های فوریه و مارس سال گذشته که ممکن است منعکس کننده COVID-19-مربوط به استرس و شيوع از راه دور نظارت بر افراد با شرایط مزمن و عادلانه سلامت محققان گفتند.

در حالی که شرایط حاد تنفسی باقی مانده دوم شایع ترین تشخیص در سال بیش از سال, آن, انواع, تشخیص, کاهش یافته است در ماه مارس سال 2020 که ممکن است نشان می دهد که افرادی که ترس از آنها تا به حال ویروس ترجیح داده در شخص بازدیدکننده داشته است.

“وجود دارد یک فرصت فوق العاده ای برای استفاده از داده ها برای درک چگونگی telehealth استفاده شده است و نتایج مرتبط با آن گفت:” Gelburd ذکر است که در ICD-10 کد برای پزشکی از راه دور در حال تبدیل شدن بیشتر تصفیه شده. “ما می توانید استفاده کنید د-شناسایی اطلاعات برای پیگیری مهاجر الگوهای بیماران و نتایج مربوط.”

ننگ از یک بازدید مجازی به عنوان یک کمتر مداخله موثر است یکی از چالش های متعددی. اگر telehealth خدمات و ارائه دهندگان خدمات در حال درمان به عنوان یک زائده مراقبت پیوسته به جای کار آنها را به سیستم های ارتباطی و شبکه گسترده تر کارشناسان نگران هستند که مراقبت خواهد تکرار شود و یا مانع.

مصرف کنندگان ممکن است آگاه از پزشکی از راه دور ارائه آنچه که بهترین راه حل مناسب برای متوسط و چه تحت پوشش بیمه است. ارائه دهندگان نیز نگران امنیت داده ها, گردش کار ادغام و بازپرداخت مک کینزی نظرسنجی ها نشان می دهد.

اگر چه بیش از نیمی از ارائه دهندگان بررسی شده در مارس بازدید telehealth مطلوب تر از آنها قبل از اینکه به گفته مک کینزی. همچنین بیش از سه چهارم از مصرف کنندگان در نظر سنجی گفته بودند در حد متوسط و یا بسیار به احتمال زیاد به استفاده از پزشکی از راه دور رفتن به جلو با 74 درصد گزارش آنها بسیار راضی telehealth.

بیش از یک هفته زمان Renton بشویید.-بر اساس مشیت رفت از 50 پزشکان به 7,000 پزشکان با استفاده از پزشکی از راه دور. یکپارچه نظام سلامت انجام شده 70,000 تصویری بازديد هفته از حدود 700 تا یک ماه به عنوان به طور معمول بیشتر شک و تردید متخصصان خریداری گفت: Jennifer Schaab chief operating officer از پزشک شرکت در پراویدنس.

“در ابتدا بسیاری از ارائه دهندگان بودند در برابر پزشکی از راه دور, چرا که آنها به اندازه کافی کار (ارزش نسبی واحد) یا نمی فکر می کنم آن را خوب است برای بیماران,” او گفت:, مدرن, بهداشت و درمان در اواخر ماه آوریل است. “اما telehealth است خیاطی مراقبت به بیماران و فردی پزشکان. بحران آنها را با هم.”

متوسط سن برای یک بیمار در یک تلفن بازدید از 10 سال مسن تر از کسانی که در تصویری مشاوره کمک خواهد کرد که مشیت خیاط چگونه آن ارائه مراقبت به بازارهای خاص و جمعیت Schaab گفت.

به طور مشابه ارائه دهندگان در New Orleans بر اساس Ochsner بهداشت بودند و تمایلی به سعی کنید telehealth. در حالی که این تکنولوژی نسبتا آسان به حرکت بسیاری از پزشکان ترجیح شخصی بیشتر لمس و ایجاد یک رابطه دوستانه گفت: دکتر کاترین Baumgarten مدیر پزشکی کنترل عفونت و پیشگیری از Ochsner.

“به راحتی از telehealth و این واقعیت است که آن است که به آسانی در دسترس است بدست مقدار زیادی از بازخورد مثبت” گفت: Baumgarten اضافه کرد که این می تواند به خصوص مفید برای نظارت بر شرایط مزمن. “وجود خواهد داشت یک نقش فرد در مراقبت بیش از حد, اما telehealth ادامه خواهد داد به گسترش است.”

به طور کلی بازپرداخت نیز یک مانع. در حالی که اورژانس اعلام پوشی را گسترش billable telehealth خدمات و آرامش خاصی مقررات ارائه دهندگان مطمئن نیستید چقدر می چسبد.

“بلند کردن اجسام از telehealth محدودیت برای برنامه Medicare شد مهم ترین چیزی که دولت را به ارائه دهندگان ابزار و انعطاف پذیری در واکنش به بحران” گفت: دکتر اریک Pifer, افسر ارشد پزشکی در MarinHealth در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. قبل از همه گیر MarinHealth به ندرت انجام هر گونه خدمات پزشکی از راه دور به دلیل استارک پرداخت تفاوت نسبت به فرد بازدیدکننده داشته است, او گفت:.

پیتر Banko مدیر عامل شرکت صدمین سالگرد رنگ.-بر اساس Centura بهداشت گفت: او را دوست دارم برای دیدن دهندگان حفظ این telehealth بازپرداخت سطوح.

“صرف نظر از مکانیسم پرداخت, من فکر می کنم telehealth جدید عادی است و تنها به افزایش,” او گفت:. “این سخت خواهد بود برای به دست آوردن مردم به بیمارستان ها و درمانگاه, به خصوص اگر آنها در یک جمعیت آسیب پذیر.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>