تنسی مقدس کشتن 25 نفر

Category: آرکانساس Comments: No comments

نشویل — امدادگران جستجو از طریق تنسی محله برای بدن سهشنبه کمتر از یک روز پس از گردباد پاره پاره در سراسر نشویل و دیگر بخش های دولت است. حداقل 25 نفر کشته شدند و برخی در حالی که هنوز در تخت خود را, مقامات گفت.

این گردباد که زده در ساعات پس از نیمه شب نابود بیش از 140 ساختمان و به خاک سپرده مردم در شمع از قلوه سنگ و لاشه و زیرزمین است. طوفان نقل مکان کرد به طوری سریع است که بسیاری از مردم در مسیر خود نمی تواند فرار به مناطق امن تر.

“این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

فرماندار اعلام کرد اضطراری و ارسال گارد ملی برای کمک به جستجو و نجات تلاش. به تعداد نامشخص از مردم هنوز هم از دست رفته در روز سه شنبه بعد از ظهر.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=TGb_WbwWHF0]

یافته های اولیه توسط خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب در نشویل و Wilson شهرستان به شرق تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF3 شدت آژانس گفت.

یک گردباد غرق خانه و کسب و کار در سراسر 10-کشش مایل نشویل که شامل بخش هایی از مرکز شهر. این شکست بیش از سه ده ساختمان از جمله از بین بردن برج و شیشه از یک کلیسای تاریخی. یکی دیگر از گردباد آسیب دیده و بیش از 100 سازه در طول 2 مایل مسیر در Putnam County, پاک کردن بعضی از خانه ها از پایه های خود و واریز خرابه دور.

Daybreak نشان داد مناظر آشغال با عیار پایین دیوار و سقف جامعی خطوط برق و شکسته درختان و ساخت بسیاری از خیابان های شهر و جاده های روستایی صعب العبور است. بیش از یک دوجین از مراکز رای دهی نیز آسیب دیده را وادار سه شنبه رای دهندگان به انتظار در صف های طولانی در سایت های جایگزین.

در Putnam County, 80 مایلی شرق نشویل خانه و کسب و کار پهن شد. در یکی از محله داوطلبان یافت پنج بدن. همسایگان و کلانتر افسران هنوز هم به دنبال دو بیشتر است.

نشویل ساکنان اطراف راه می رفت در خیابان ها و پیاده رو با آشغال باقی مانده در محله که در آن گم شده دیوار و سقف سمت چپ اتاق نشیمن و آشپزخانه قرار دارد. لت و پار خطوط برق و شکسته درختان آمد به استراحت در ماشین و خیابان ها و شمع از قلوه سنگ.

“ما انعطاف پذیر هستند و ما قصد داریم برای بازسازی” نشویل شهردار جان کوپر گفت.

در طول رژیم صهیونیستی است. بیل لی تور Putnam County, مالکان از طریق حفر باقی مانده در تلاش برای نجات هر مورد ، یک زن برگزار می شود تا پاک و سبز و بلوز در حالی که ایستاده در طبقه دوم از یک خانه است که تا به حال هیچ سقف.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با فرماندار توسط تلفن و متعهد فدرال کمک کاخ سفید گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای بازدید از منطقه فاجعه جمعه.

در نشویل چرخان مسیر بود که عمدتا در شمال و شرق قلب مرکز شهر و مقدار کمی از بسیاری از شهرستان های بزرگترین گردشگری تساوی — the honky tonks از برادوی, Grand Ole Opry, خانه, طبقه Ryman سالن اجتماعات و مرکز کنوانسیون.

به جای طوفان پاره از طریق مناطق بوردو و شمال Nashville و همچنین محلات تبدیل اخیر رونق ساخت و ساز. Germantown و شرق نشویل دو شهر trendiest نقاط داغ با رستوران ها و سالن های موسیقی پایان مجتمع های آپارتمانی.

“سگ شروع به پارس قبل از sirens رفت. آنها می دانستند چه بود” گفت: پائولا در اب راه رفتن را از شرق نشویل. “سپس ما شنیده سر و صدا. … چیزی به من فقط راست نشستن در رختخواب و چیزی در آمد از طریق پنجره درست بالای سر من. اگر من تا به حال نقل مکان کرد, من و بعد فورا رفت واز یک چهره پر از شیشه است.”

سقف آمدند crashing پایین رونالد بالدوین و هری Nahay در اتاق خواب خود را در یک داستان آجر خانه در شرق نشویل. “ما نمی تواند خارج” بالدوین گفت. “و من فقط نگه داشته لگد زدن و لگد زدن تا زمانی که ما در نهایت یک سوراخ است.”

باد بیدار اوان و جورابهای پیترز همچنین در شرق نشویل, اما آنها تا به حال هیچ وقت برای رسیدن به ایمنی نسبی از یک فضای داخلی حمام.

“در حدود 10 ثانیه به خانه شروع به تکان دادن” جورابهای پطرس گفت. “من شروع به پریدن کرد در بالای زمین است. او شروع به پریدن کرد بر بالای من. سقف فرود آمد در بالا از او. … ما سپاسگزار برای زنده ماندن است.”

با بیش از یک دوجین سه شنبه حوزه های رأی گیری در نشویل را Davidson County آسیب دیده رای دهندگان فرستاده شد و به نقاط دیگر برخی از آنها با صف های طولانی. انتخابات در Putnam County توصیه رای دهندگان در هشت حوزه آسیب دیده با رای گیری مکان برای رای دادن در انتخابات اتاق در کوکویل.

یک Davidson County خزانه قاضی دادگاه حکم داد که رای گیری مکان در شهرستان که صندلی نشویل باز خواهد ماند تا 8 بعد از ظهر مرکزی زمان. پنج اصطلاح megasites که در آن هر کسی در گردباد-آمار شهرستان می تواند به رای باز بود تا 10 p. m. در زیر قاضی حکم تنسی حزب دموکرات سخنگوی امیلی Cupples گفت.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط کریستین سالن Jonathan Mattise آدریان Sainz ترزا واکر وید Payne, Rebecca Reynolds همجنس باز و جی ریوز از آسوشیتد پرس.

پاسخ اضطراری مقابله با ویرانی شنبه در نزدیکی کوکویل, Tenn., حدود 80 مایلی شرق نشویل پس از گردباد پاره پاره از طریق بخش دولتی کشته شدن دست کم 24 نفر. “این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.” تعدادی از مردم هنوز هم از دست رفته به عنوان فرماندار تگزاس لایحه لی اعلام کرد اضطراری و بسیج گارد ملی برای کمک به جستجو و نجات تلاش. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/34tornado/.
(AP/علامت هامفری)

یک زن اسهال برای موارد برای صرفه جویی در روز سه شنبه در خانه نابود, نزدیک, لبنان, Tenn. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/34tornado/
(AP/علامت هامفری)

یک بخش در 03/04/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>