تسلا سیاهی اتوماتیک توقف در چراغ

Category: آرکانساس Comments: No comments

دیترویت — پس از تست در جاده های عمومی تسلا است نورد از ویژگی های جدید آن نیمه خودکار رانندگی سیستم طراحی شده برای نقطه توقف علائم و سیگنال های ترافیک.

به روز رسانی ماشین الکتریکی, شرکت کروز کنترل اتوماتیک-سیستم های هدایت است که یک گام به سمت مدیر ارشد اجرایی Elon Musk تعهد به تبدیل ماشین به طور کامل خود رانندگی وسایل نقلیه در این سال است.

اما آن را نیز اجرا می شود بر خلاف توصیه های از ایالات متحده ملی ایمنی حمل و نقل که شامل محدود کردن جایی که تسلا خلبان اتوماتیک رانندگی سیستم می تواند به دلیل آن شکست خورده است را به نقطه و واکنش به خطرات در حداقل سه تصادفات منجر به مرگ.

این شرکت می گوید این ویژگی را آهسته خودرو هر زمان که آن را تشخیص نور ترافیک از جمله کسانی هستند که یا سبز چشمک زن زرد. آن را به اطلاع راننده از قصد خود را برای توقف و هنگامی که نور سبز رنگ می شود و رانندگان باید فشار پایین انتخاب دنده و با فشار پدال گاز به تایید آن را امن برای ادامه.

آن را می گوید که در طول زمان به عنوان سیستم می آموزد و از ناوگان در جاده ها آن را “کنترل بیشتر به طور طبیعی است.”

وب سایت Electrek.شرکت در گزارش هفته گذشته که این ویژگی در حال ارسال به گسترده تر تسلا ناوگان به عنوان بخشی از بیش از اینترنت به روز رسانی نرم افزار برای هزاران نفر از وسایل نقلیه. آن را نمی خواهد آمد تا بعد از آن در دیگر نقاط جهان این سایت گفت.

کسب و کار در 04/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>